Č. Budějovice – 1.FK Příbram 1:3 (0:2)

Do prvního zápasu nové sezony vlétli příbramští hráči s chutí a hned první šanci proměnili, když Klesa obešel tři hráče a zakončil mezi nohy gólmana Křížka - 0:1.

A v efektivitě hosté pokračovali i nadále, když i druhou větší šanci proměnili. Rodriguez dostal před branku přesný centr od Klesy a uklidil míč nekompromisně do sítě - 0:2.

Příbramští byli nadále lepším týmem, skóre však už navýšit do přestávky nedokázali.

O poločase trenéři vystřídali. V sestavě Příbrami zůstal jen Borek a hra se vyrovnala, o což se zasloužil i hustý déšť.

Třetí branku zápasu připravil mladíček Wágner, který naservíroval míč před prázdnou branku Cafúovi - 0:3.

Chvíli nato sice dokázal snížit po rohu hlavou Riegel, ale víc gólů už nepadlo, a tak si 1.FK připsal na úvod vítězství.

Karol Marko (trenér Příbrami): "Utkání nám něco naznačilo, ale hlavně jsem rád, že jsou všichni kluci zdraví a nikdo není zraněný. Jsme na začátku přípravy, další hodnocení zatím nemá význam."

Branky: 75. Riegel -1. Klesa, 16. Rodriguez, 69. Cafú. Rozhodčí: Jílek.

Č. Budějovice
1. poločas: Křížek - Homoláč, Kovačevič, Dolejš, Mezlík, Žižka, Ondrášek, Leština, Nitrianský, Šíma, Sedláček.
2. poločas: Pešula - Jasanský, Kovačevič, Dolejš, Timm, Žižka, Riegel, Dobal, Bakala, Klavík, Mrva.

Příbram
1. poločas: Krbeček - Pleško, Nohýnek, Suchý, Plašil - Pilík, Tarczal, Borek, Klesa - Rodriguez, Fantiš.
2. poločas: Šimon - Mapanya, Suchý, J. Štochl, Šmejkal - Kalabiška, Borek (84. Pleško), Nechvátal, Cafú - M. Štochl, Wágner.