Sedlčany – Hořovicko B
4:2 (3:0)

Domácí hráči věděli, že v případě vítězství utečou v tabulce svým pronásledovatelům, kteří zaváhali. A tak začali zostra.

Už po osmi minutách tak svítilo na ukazateli skóre 2:0, když se prosadili Kvěch a z trestného kopu M. Chlasták.

Poločasový výsledek poté upravil deset minut před přestávkou hlavou Kvěch.

A s chutí pokračovali Sedlčanští i v úvodu druhé části. Ve 47. minutě se prosadil Kendel a vypadalo to, že se diváci dočkají debaklu.

Jenomže ve zbytku utkání už mířili přesně jen hosté. Využili toho, že domácí se uspokojili vysokým vedením a po hodině hry snížil Čihák. V 82. minutě pak stejný hráč proměnil penaltu a stanovil konečné skóre.

Branky: 3. a 35. Kvěch, 8. M. Chlasták, 47. Kendel – 66. a 82. z pk Čihák.

Sedlčany: Bosák – Pešek, Čejda, Bartoš, Hrdlička – M. Chlasták (62. Brunclík), Pudil, Kendel, Kvěch (75. Wolf) - P. Chlasták, Havel (55. Turek).