Sedlčany – Nymburk
3:1 (0:0)

První poločas se odehrával za mírné převahy domácích bez vážnějších šancí. Hosté sice byli jistější ve hře jeden na jednoho, ale častěji létal míč vzduchem a hrálo se před jejich brankou. Ovšem ze série rohů ani ze standardních situací domácí nic nevytěžili.

Po obrátce se hra domácích přece jen zlepšila, k čemuž napomohl vedoucí gól M. Pudila. V 58. minutě totiž po rohu hlavičkoval z malého čtverce do tyče Bartoš a důrazný obránce poslal nekompromisně balon pod břevno – 1:0.

Vedení domácí uklidnilo a začali hru kontrolovat, přesto nabídli soupeři jednu velkou šanci, při které výborně zasáhl mladý gólman Mošnička. V 67. minutě byl vyloučen po druhé žluté kartě hostující brankář Doležal a početní převahu domácí využili bleskově. Jeho náhradník totiž v 70. minutě ve vlastní šestnáctce chytil za nohy Havla a sám postižený s velkým štěstím proměnil penaltu – 2:0.

Místo toho, aby domácí soupeře dorazili, zbytečně utkání zdramatizovali. Po chybě D. Pudila, jenž na půlící čáře nahrál přímo protihráči, a následném protiútoku Mošničku překonal Havrda – 2:1.

Kontaktní gól hostující mužstvo povzbudil a v závěru zkusilo i v deseti hru vabank, což se mu vymstilo. V 86. minutě totiž z 25 metrů napřáhl sedlčanský Žáček a nádhernou trefou definitivně rozhodl o výsledku.

Sedlčany: Mošnička – Vršecký – Hrdlička, M. Pudil (85. Kvěch), M. Pudil, Polidar – D. Pudil, Bartoš, Žáček, Ségl – P. Chlasták (60. P. Pešek), Havel (80. Lhotecký).