Sp. Příbram – Dobrovice
2:3 (1:3)

Nervozita svazovala hráčům nohy a tak už 6. minutě nepohlídala domácí obrana Miškovského, který chytrým obloučkem otevřel skóre. Po pěti minutách mohlo být kamnářům ještě hůře. Osamocený Krouský šanci na zvýšení odmítl. To přišlo až po rohovém kopu Hrdiny, kdy nejvýše vyskočil Miškovský a pohodlně přidal svůj druhý gól. Spartak měl do té doby jen střelecké pokusy Bozděcha, Houdka a Havrlíka z uctivé vzdálenosti, které Krause v brance Dobrovic nerozhodily.

První přímočarou akci předvedl po půlhodině hry Chlasták. Dokázal projít přes tři hráče a připravil ideální pozici pro Bozděcha, který ji skvěle využil přesnou střelou k bližší tyči – 1:2. Jenže téměř vzápětí po závaru před brankou Spartaku nekompromisně prostřelil vše Boško – 1:3.

Druhý poločas začali domácí ofenzivně. V 53. minutě měl dobrou příležitost střídající Dostálek, ale přestřelil opuštěnou branku. Po necelé hodince pronikl aktivní Dostálek po pravé straně a připravil Králíčkovi tutovku. Jeho střelu v poslední chvíli zblokovali Dobrovičtí na roh. Z něho Dražan našel hlavu Steinbauera a pro Spartak svitla naděje – 2:3.

Rohové kopy Dražana hrály v dalších momentech velkou roli. Králíček i Smejkal po nich hlavou poslali míč jen pár centimentrů mimo.

V 69. minutě zazdily oba týmy shodnou šanci. Nejdříve po sóle Bozděcha vykopával míč z prázdné branky za překonaným Krausem Tůma a ihned po rychlém brejku zachraňoval na druhé straně za Novákem na brankové čáře Chlasták.

Spartak svůj výkon ve druhém poločase jasně vylepšil, ale vyrovnávací branka nepřišla. Při svém útočném tažení hrál vabank, zapomínal na zadní vrátka, a tak z rychlého protiútoku po ztrátě míče mohl inkasovat po spolupráci Boško – Miškovský. Novák však vytáhl nevídaný zákrok.

V nastaveném čase měl na noze vyrovnání Dostálek, ale ve stoprocentní šanci trefil jen brankáře Krause.

Branky: 31. Bozděch, 59. Steinbauer - 6. a 25. D. Miškovský, 32. Boško. ŽK: Huleš, Steinbauer – Hrdina, Boško. Rozhodčí: Kocourek – Chaloupka, Zelenda. Diváci: 140.

SK Spartak: Novák – Havrlík (46. Dostálek), Steinbauer, Smejkal, Šutek - Chlasták, Houdek, Huleš, Pinc (29. Dražan) – Králíček (76. Černý), Bozděch. Trenér Jan Jendruščák.

FK Dobrovice: Kraus - Jiránek, Šulc, Tůma, Jílek – Maruška (12. R. Miškovský), Niklfeld, Hrdina, Krouský – Boško (90. Holub), D. Miškovský. Trenér Milan Zahrádka.