SK Zeleneč - Sp. Příbram
3:4 (2:3)

Úvodní minuty naznačily, že Spartak odehraje lehký zápas a bude jen otázkou kolik nastřílí branek.

Už v 9. minutě otevřel gólový účet Žáček po přihrávce Dražana z levé strany. Žáček nastoupil jako možná posila ve středu záložní řady a byl na hřišti hodně vidět.

O dvě minuty později zvýšil s přehledem Smejkal po hrubé chybě obrany Zelenče. Jenže domácí celek, který dostal hodně studenou sprchu, z první šance snížil. Mladíček Marek měl dostatek místa a času nadvakrát prostřelit Solnaře.

Úvodní dvacetiminutovku zakončil po centru Smejkala a přiklepnutí Dostálka střelou Dražan - 1:3.

Před poločasovou přestávkou se mohl měnit stav na obou stranách. Nejdříve se zaskvěl výtečným zákrokem Solnař po střele Mušky z bezprostřední blízkosti a poté byl v pokutovém území podražen Dostálek, ale Houdkova penalta narazila na tyč. V divokém závěru první půle přeci jen gól padl. Marek se trefil podruhé po své individuální akci - 2:3.

V 54. minutě se opět vyznamenal Solnař, když zlikvidoval sólo Marka a o pár chvil později se štěstím pozoroval jak míč po dalším průvanu v obraně kamnářů letí po nájezdu Mušky nad břevno.

Domácímu týmu se podařilo vyrovnat přesně po hodině hry. Po závaru na hranici velkého čtverce Příbramských se míč dostal k Mrázovi, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Spartaku chyběla přesná přihrávka hlavně v brejkových situacích a také obranná čtveřice nezahrála v ideální pohodě.

Nakonec se Spartak přecijen dočkal vítězství. Kapitán Smejkal vymetl pravý horní růžek Vildovy svatyně po průniku Dražana a jeho ideální přihrávce.

V neděli jede SK Spartak do Benátek nad Jizerou, kde ve 14.30 hodin v jarní premiéře krajského přeboru zahájí druhou polovinu sezóny v honbě za záchranářskými body.

Branky: 14. a 45. Marek, 60. Mráz - 11. a 68. Smejkal, 9. Žáček, 17. Dražan.

SK Spartak: Solnař (62. Molnár) – Lantora, Pacovský (46. Mašek), Havrlík, Skotnica – Z. Černý, Houdek, Žáček, Dražan – Smejkal, Dostálek. Trenér Josef Bláha a Vítek Kratochvíl.