Sp. Příbram - Sokol Libiš
1:1 (0:0)

Hosté přijeli v roli favorita, a tak se chopili iniciativy. V 15. minutě protáhla Solnaře rána Škorvánka z hranice šestnáctky, o chvíli později hosté zahrozili po rohu.

Také Příbramští ale zlobili. Ve 24. minutě se ocitl před Šídlem Dostálek, ani on však v tísni neuspěl, stejně jako o minutu později po individuální akci Žáček.

Ve 27. minutě viděli diváci první gól zápasu, když se Válek uvolnil, prostřelil houštinu těl, ale míč ještě hlavičkou posunul Škorvánek a rozhodčí odmával ofsajd.

Atraktivní desetiminutovku pak uzavřel bombou do tyče domácí Svoboda.

Do druhé půle už Libiš vstoupila lépe. Hned ve 47. minutě uhasil Pacovský brejk hostů jen za cenu faulu a žluté karty a z nařízeného trestného kopu z 18 metrů napálil míč do růžku branky Špička - 0:1.

Vedení pak mohl hostům pojistit v 71. minutě Válek, který se po dalším brejku řítil od půlící čáry sám na Solnaře, ten ale jeho pokus o kličku vystihl a míč vyrazil.

Jak důležitý byl pro Libiš tento moment se ukázalo v poslední desetiminutovce, kdy se Spartak nastěhoval na polovinu svého soupeře. A v 84. minutě byl za svou aktivitu odměněn vyrovnáním, když se po rohu ve vzduchu prosadil hlavou Svoboda - 1:1.

A mohlo být s Libiší ještě hůře. V nastaveném čase totiž nejdřív z podobné šance příbramský kapitán Smejkal hlavičkoval do břevna a o chvíli později orazítkovala horní tyč Šídlovy branky i pumelice Pacovského.

Branky: 85. Svoboda - 47. Špička. Rozhodčí: Hůla - Prokeš, Košťálek. ŽK: Dražan, Pacovský - Trojan, Pochman. Diváci: 120.

Sp. Příbram: Solnař - Lantora, Pacovský, Z. Černý, Havrlík (34. Skotnica) - Dostálek (46. Pravda), Houdek, Žáček (69. J. Černý), Dražan - Smejkal, Svoboda.
Libiš: Šídlo - Bohdal, Trojan, Novák - Werner, Marek, Pochman, Špička - Škorvánek - Válek, Pospíšil (46. Oliva).