Vlašim B - Sp. Příbram 2:0 (2:0)

Úvod patřil jednoznačně domácímu týmu, který zahájil značně ofenzivně a chtěl rozhodnout utkání ve svůj prospěch co nejdříve. V 5. minutě neproměnil sólový nájezd Sedláček po kolmici Stibůrka. Jeho střela prolétla kolem vybíhajícího Nováka i kolem jeho tyče.

Rozlet Vlašimských přibrzdila sympatická desetiminutovka Spartaku. Šutek dvakrát během chvíle vybojoval míč a založil rychlé brejky na levé straně. Poprvé k přímému ohrožení branky Dolečka nedošlo, při druhém skončila kombinace Bozděcha a Chlastáka rohovým kopem.

Domácí poté opět zaveleli k útoku a poprvé úspěšně. V 17. minutě Jícha přenesl hru na druhou stranu, míč nadzdvihli v souboji Huleš s Kacafírkem na hlavu zcela volného Sedláčka, a ten poprvé rozvlnil síť kamnářské svatyně - 1:0.

Od dalších branek zachránil hosty skvělými zákroky Novák. Nejprve vyrazil přímý kop Schustera a poté bombu stejného hráče po jeho samostané akci.

Po půlhodině hry měl na noze vyrovnání Šutek. Po chytře rozehraném rohovém kopu a centru Chlastáka netrefil míč, který proletěl skrumáží hráčů na malém čtverci před Dolečkem.

Poslední slovo před přestávkou měli znovu domácí. Schusterův třetí pokus vyšel a jeho střela skončila po teči pravděpodobně jeho spoluhráče v síti vedle tyče překvapeného Nováka - 2:0.

Z kraje druhého poločasu protáhl Havrlík střelou Dolečka a poté i Chlasták, ale ke snížení to nevedlo. Naopak na druhé straně musel Novák zachraňovat po chybě zadáků Spartaku před vyloženou šancí Kacafírka.

V dalších minutách zápasu toho hráči hrstce nejvěrnějších diváků už moc nenabídli. Za zmínku stojí střela Borkovce těsně vedle a hlavička Sedláčka před závěrečným hvizdem, kterou s vypětím všech sil polapil u tyče Novák.

Spartak prohrál posedmé v řadě a jeho situace je už nyní před posledními čtyřmi koly podzimní části katastrofální. Další možnost bodovat bude mít v sobotu, kdy se na jeho stadiónu představí třetí celek krajského přeboru FK Litol.

Branky: 17. Sedláček, 45. Schuster. ŽK: Novák, Steinbauer, Houdek (vš. Spartak). Rozhodčí: Mir. Vlk - Mart. Vlk, Votoček. Diváci: 60.

Graffin Vlašim B: Doleček - Havlíček, Zachariáš (46. Nešpor), Schuster, Císař - Jíša (66. Pohorský), Janda, Stibůrek, Sedláček - Kacafírek, Borkovec. Trenér Jiří Veselý.

SK Spartak: Novák - Steinbauer (75. Pinc), Smejkal, Huleš, Havrlík - Dostálek, Chlasták, Houdek, Bozděch (61. Dražan), Šutek (75. Králíček) - Gregořica. Trenér Jan Jendruščák.