Zápy – Spartak
2:1 (1:1)

Od šesté minuty prohrával Spartak 0:1. Přetažený centr vrátil Veselý před branku nabíhajícímu Stupkovi, který v pohodě uklidil míč do sítě.

Kamnáři se rychle oklepali a předvedli se střelami obránců Skotnici a Černého. Vyrovnat mohli ve 20. minutě. Střelu Macka brankář Janáček s námahou vyrazil a poté vyškrábl na roh i hlavičku Dražana. O osm minut později se tečovaná střela Houdka dostala k osamocenému Gregořicovi, který ji nekompromisně proměnil ve vyrovnání. Zaskočení domácí přidali na obrátkách a hned si vytvořili gólovou šanci. Pokus Veselého však letěl vysoko a stejný hráč neuspěl ani z trestných kopů.

Ve druhé půli měli více šancí domácí. Nejprve Švarc likvidoval hlavičku Šimberského z malého vápna, šanci Nevěčného pak skluzem odvrátil na roh Houdek. V 78. minutě padl v pokutovém území Plot a z penalty se nemýlil Veselý. Panenkovským dloubákem poslal Zápy do vedení. To mohl pojistit o minutu později Slunéčko, ale v sólovém úniku netrefil branku. Spartak ještě mohl vyrovnat, ale Gregořica ze sedmi metrů přestřelil branku.

Branky: 6. Stupka, 79. Veselý z PK – 28. Gregořica. ŽK: Jovanoski, Stupka – Skotnica, Steinbauer, Huleš. Rozhodčí: Asník – Brožek, Beran. Diváci: 140.

Zápy: J. Janáček – O. Janáček, Ložek, Jovanoski, Šimberský (75. Plot) – Titěra, Petržílka, Veselý, Nevěčný (88. Hrodek) – Stupka, Slunéčko (90. Horňák).

Spartak: Švarc – Černý, Huleš, Steinbauer, Skotnica (81. Dommo) – Dostálek, Smejkal, Macek, Houdek, Dražan – Gregořica.