VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zprávy z OFS Příbram

Příbram/ Zpráva z OFS Příbram - zápis STK a zpráva komise rozhodčích.

27.8.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: archiv

Zápis STK č. 4/08-09
ze dne 26.8.2008

1/ Změna termínu utkání: Utkání 4.kola OP žáků sk.B č.E1B0406 Stará Huť – Sokol Kosova Hora se bude hrát v úterý 28.10.od 12:25 hodin ve Staré Huti. Klub Stará Huť uhradí poplatek 100,- Kč

2/ Utkání 2.kola III.třídy sk.A č.A2A0202 Kovohutě Příbram – SK Pečice se z důvodu nezpůsobilého terénu nehrálo.Družstva se dohodla odehrát utkání v náhradním termínu ve středu 27.08.2008 od 18:00 hodin.STK s dohodou souhlasí.

3/ Utkání 3.kola IV.třídz sk.A č. A3A0305 Sokol Pičín – Sokol Vrtule Láz B se kontumuje výsledkem dosaženým na hřišti 6 : 0 a připsáním 3 bodů ve prospěch družstva Sokola Pičín. Bez postihu, utkání ukončeno rozhodčím v 75.minutě pro malý počet hráčů hostujícího družstva z důvodu zranění.

4/ Utkání 3.kola IV.třída sk.A č. A3A0303 Spartak Rožmitál B – AC Jablonná se kontumuje výsledkem 3 : 0 a připsáním 3 bodů ve prospěch družstva Spartaku Rožmitál B. Výše postihu pro družstvo AC Jablonná bude projednána na příštím zasedání STK, na základě vyjádření klubu AC Jablonná k tomu, proč k utkání přijelo jen 6 hráčů.

5/ STK žádá komisi rozhodčích o projednání rozhodčího Krátkého Miloše. K dnešnímu dni nemá STK k dispozici zápisy z utkáních na které byl delegován, a to z utkání 2.kola III.tř. sk.A Kovohutě Příbram – SK Pečice / utkání se nehrálo a družstva v zápise podepsala dohodu o náhradním termínu/ a utkání 2.kola III. třídy sk.B Stará Huť – Obořiště.

6/ STK znova důrazně upozorňuje kluby na dodržování článku RMS č.21/15 a to na to, že v letošním soutěžním ročníku je povinnost po utkání vždy hlásit s výsledkem a střelci i jméno kvalifikovaného rozhodčího každého utkání. Pokud neřídí u tkání kvalifikovaný rozhodčí uvést, že utkání řídil oddílový rozhodčí nebo laik. Nehlášení jména rozhodčího utkání bude pokutováno.

Zpráva z komise rozhodčích

Dne 5.září 2008 od 16:00 hodin se v Oborách v restauraci koná zasedání IaPÚ. Na toto zasedání IaPÚ se dostaví všichni rozhodčí, kteří se nezúčastnili letního semináře 8.8.2008 v Klučenicích a to : J.Hejda; E.Marek; J.Novotný; M.Petráň; M.Ručka; M.Soukup; M.Tureček; J.Veselý; J.Vrobel; D.Zazvonil. Dostavit se mohou i rozhodčí, kteří jsou v současné době v nečinnosti a mají zájem se znova zapojit. Vítáni budou i nový zájemci.
Rozhodčí si sebou přinesou psací potřeby.
Prezentace bude probíhat od 15:30 hodin.U prezentace bude vybírán roční příspěvek ve výši 500,- Kč, dále bude k prodeji obálka za 100,- Kč ( RMS 2008-09, rozpisem utkání pro podzim 2008, vzorem vyplněného zápisů a několika metodickými pokyny pravidlové komise ČMFS). Za průkaz rozhodčího zaplatí rozhodčí 150,- Kč ( Týká se rozhodčích jimž bude předáván průkaz rozhodčího).
VKR upozorňuje, že řádně omluveni rozhodčí budou individuálně projednáváni v dalších zasedání IaPÚ.Do projednání v IaPÚ nebudou delegování k řízení utkání.
Rozhodčí kteří se nezúčastní a řádně se neomluví, budou pro podzimní část vyřazeni z delegací.

Zapsal : Josef Kuba

27.8.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
K velkému životnímu jubileu přijela Marii Krejčové popřát Jaroslava Němcová, radní pro oblast sociálních věcí.

Marie Krejčová oslavila 101. narozeniny

Ilustrační foto.

Hledáme redaktora/ku zpravodajství pro Příbramský deník

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Na farmu v Žežicích přijede 42. příbramský huntík Zdeňka Hejkrlíka

Příbram /FOTOGALERIE/ - Rok se s rokem sešel a opět k posluchačům pohodové hudby přijíždí Příbramský huntík plný muziky. Jako několik posledních let se i letos festiválek uskuteční na K-Farmě v Žežicích, a to 2. září od 13 hodin.

Krmením mohou návštěvníci zvířata v malé zoo zabít

Příbram /FOTOALERIE/ - Na ovce kamerunské, ale nově i na muflony se mohou zájemci přijít podívat do příbramského Lesoparku Litavka. V prostoru za fotbalovým stadionem již od loňska funguje neveliká obora s těmito zvířaty.

Vysněné dětské postele

Dětský pokoj potřebuje pořádnou postel. Ale obyčejné postele jsou plné nesplněných dětských snů. Zkuste splnit nějaké ty sny i vysněnou postelí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení