VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zprávy z OFS Příbram

Příbram/ Zpráva z OFS Příbram - zápis STK a zpráva komise rozhodčích.

27.8.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: archiv

Zápis STK č. 4/08-09
ze dne 26.8.2008

1/ Změna termínu utkání: Utkání 4.kola OP žáků sk.B č.E1B0406 Stará Huť – Sokol Kosova Hora se bude hrát v úterý 28.10.od 12:25 hodin ve Staré Huti. Klub Stará Huť uhradí poplatek 100,- Kč

2/ Utkání 2.kola III.třídy sk.A č.A2A0202 Kovohutě Příbram – SK Pečice se z důvodu nezpůsobilého terénu nehrálo.Družstva se dohodla odehrát utkání v náhradním termínu ve středu 27.08.2008 od 18:00 hodin.STK s dohodou souhlasí.

3/ Utkání 3.kola IV.třídz sk.A č. A3A0305 Sokol Pičín – Sokol Vrtule Láz B se kontumuje výsledkem dosaženým na hřišti 6 : 0 a připsáním 3 bodů ve prospěch družstva Sokola Pičín. Bez postihu, utkání ukončeno rozhodčím v 75.minutě pro malý počet hráčů hostujícího družstva z důvodu zranění.

4/ Utkání 3.kola IV.třída sk.A č. A3A0303 Spartak Rožmitál B – AC Jablonná se kontumuje výsledkem 3 : 0 a připsáním 3 bodů ve prospěch družstva Spartaku Rožmitál B. Výše postihu pro družstvo AC Jablonná bude projednána na příštím zasedání STK, na základě vyjádření klubu AC Jablonná k tomu, proč k utkání přijelo jen 6 hráčů.

5/ STK žádá komisi rozhodčích o projednání rozhodčího Krátkého Miloše. K dnešnímu dni nemá STK k dispozici zápisy z utkáních na které byl delegován, a to z utkání 2.kola III.tř. sk.A Kovohutě Příbram – SK Pečice / utkání se nehrálo a družstva v zápise podepsala dohodu o náhradním termínu/ a utkání 2.kola III. třídy sk.B Stará Huť – Obořiště.

6/ STK znova důrazně upozorňuje kluby na dodržování článku RMS č.21/15 a to na to, že v letošním soutěžním ročníku je povinnost po utkání vždy hlásit s výsledkem a střelci i jméno kvalifikovaného rozhodčího každého utkání. Pokud neřídí u tkání kvalifikovaný rozhodčí uvést, že utkání řídil oddílový rozhodčí nebo laik. Nehlášení jména rozhodčího utkání bude pokutováno.

Zpráva z komise rozhodčích

Dne 5.září 2008 od 16:00 hodin se v Oborách v restauraci koná zasedání IaPÚ. Na toto zasedání IaPÚ se dostaví všichni rozhodčí, kteří se nezúčastnili letního semináře 8.8.2008 v Klučenicích a to : J.Hejda; E.Marek; J.Novotný; M.Petráň; M.Ručka; M.Soukup; M.Tureček; J.Veselý; J.Vrobel; D.Zazvonil. Dostavit se mohou i rozhodčí, kteří jsou v současné době v nečinnosti a mají zájem se znova zapojit. Vítáni budou i nový zájemci.
Rozhodčí si sebou přinesou psací potřeby.
Prezentace bude probíhat od 15:30 hodin.U prezentace bude vybírán roční příspěvek ve výši 500,- Kč, dále bude k prodeji obálka za 100,- Kč ( RMS 2008-09, rozpisem utkání pro podzim 2008, vzorem vyplněného zápisů a několika metodickými pokyny pravidlové komise ČMFS). Za průkaz rozhodčího zaplatí rozhodčí 150,- Kč ( Týká se rozhodčích jimž bude předáván průkaz rozhodčího).
VKR upozorňuje, že řádně omluveni rozhodčí budou individuálně projednáváni v dalších zasedání IaPÚ.Do projednání v IaPÚ nebudou delegování k řízení utkání.
Rozhodčí kteří se nezúčastní a řádně se neomluví, budou pro podzimní část vyřazeni z delegací.

Zapsal : Josef Kuba

27.8.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Z krajského finále starších přípravek v Čáslavi.
137

Gólové dostihy v krajském finále starších přípravek Spartak Příbram nezvládl

Starostka Hvožďan Markéta Balková.
56

Vesnicí Středočeského kraje roku 2017 je obec Hvožďany

Vařit můžete i pod širým nebem

Nemusíte vařit jen v domě. Můžete si pořídit kuchyň, která bude stát pod oblohou, nebo alespoň pod krytým přístřeškem na zahradě. A není to ani tak složité.

V hornickém muzeu zpřístupní nové prostory v podzemí

Příbram /FOTOGALRIE/ - Už v neděli se uskuteční 28. ročník historické hornické Prokopské pouti. Návštěvníky čeká průvod horníků a hutníků s mezinárodní účastí, polní mše a doprovodný program.

Bezpečno? Kamery by musely být všude

Příbram /FOTOGALERIE/- Aby bylo v Příbrami bezpečno, kamery by musely být všude, diskutují lidé na sociálních sítích pod články o nedávno otevřeném centru pro bezdomovce na Rynečku. Jedna z kamer sice oblast sleduje, ale ne celou.

KrimiMix: Muž házel po policistech kameny a rozbil jim auto

Příbramsko - Až šest let vězení hrozí dvacetiletému mladíkovi, který v neděli napadl několik lidí a dokonce i policisty. Ti projížděli v noci přes vesnici nedaleko Příbrami a jejich pozornosti neuniklo, jak tři osoby přelézají plot u rodinného domu. Rozhodli se, že je zkontrolují.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies