VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zápis z STK OFS Příbram č. 19

Příbram - V dalším zápise ze schůze STK OFS Příbram je upřesnění termínů Poháru ČMFS, hlášenky zápasů přípravek a upozornění pro kluby, které mají své B-týmy.

19.3.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: archiv

Zápis STK č. 19/09-10
ze dne 16.03.2010

1/ termíny 3.kola Okresního poháru ČMFS
CP0301 Slavoj Obecnice – Sokol Daleké Dušníky Středa 28.dubna 17:30 hodin – dohoda
CP0302 MFK Dobříš B - Sokol Dublovice Neděle 21.března 15:00 hodin UMT
CP0303 Tatran Sedlčany B - Sokol Borotice Středa 28.dubna 17:30 hodin – dohoda
CP0304 Spartak Příbram B - Ligmet Milín B Neděle 21.března 14:00 hodin UMT

2/ Hlášenka OP žáků sk.A:

SK Spartak Příbram B
16.kolo TJ Tochovice NE 28.3. 13:00 hod
18.kolo S.Trhové Dušníky NE 11.4. 14:15 hod
20 kolo FC Višňová NE 25.4. 14:45 hod.
22.kolo Slavoj Obecnice NE 9.5. 14,45 hod.
23.kolo SK Pečice NE 16.5. 14,45 hod.
14.kolo S.Dolní Hbity ST 19.5. 17:00 hod.
25.kolo SK Jince NE 30.5. 14,45 hod.

3/ Hlášenky mistrovských utkáních přípravek.

OP : 1.FK Příbram A
1.kolo SK Spartak Příbram ÚT 30.3. 16:00 a 17:30 hod.
2.kolo TJ Tatran Sedlčany SO 3.4. 14:00 a 15:30 hod.
4.kolo 1.FK Příbram B SO 17.4. 14:00 a 15:30 hod.
8.kolo Spartak Rožmitál SO 15.5. 10:00 a 11:30 hod
10.kolo MFK Dobříš NE 30.5. 15:30 a 17:00 hod.

1.FK Příbram B
3.kolo MFK Dobříš NE 11.4. 10:00 a 11:30 hod.
5.kolo TJ Tatran Sedlčany NE 25.4. 9:00 a 10:30 hod.
6.kolo Spartak Rožmitál ČT 6.5. 16:00 a 17:30 hod
7,kolo SK Spartak Příbram NE 9.5. 14:00 a 15:30 hod.
9.kolo 1.FK Příbram A SO 22.5. 10:00 a 11:30 hod.

MFK Dobříš
2.kolo Spartak Rožmitál SO 3.4. 10:00 a 11:30 hod.
5.kolo 1.FK Příbram A SO 24.4. 14:00 a 15:30 hod.
6.kolo TJ Tatran Sedlčany SO 1.5. 16:00 a 17:30 hod.
8.kolo 1.FK Příbram B SO 15.5. 16:00 a 17:30 hod.
9.kolo SK Spartak Příbram SO 5.6. 10:00 a 11:30 hod.

SK Spartak Příbram
2.kolo 1.FK Příbram B SO 3.4 15:00 a 16:30 hod.
4.kolo MFK Dobříš SO 17.4. 15:00 a 16:30 hod.
6.kolo 1 FK Příbram A SO 1.5. 15:00 a 16:30 hod.
8.kolo TJ Sedlčany SO 15.5. 15:00 a 16:30 hod.
10.kolo Spartak Rožmitál SO 29.5. 15:00 a 16:30 hod.

III třída : Sokol Nečín - všechna domácí utkání v sobotu od 9:30 a 11:00 hod – změna hlášenky
14.kolo S.Daleké Dušníky ST 2.6. 17:00 a 18:30 hod.

1.FK Příbram C
1.kolo TJ Kovohutě Příbram PO 29.3. 16:00 a 17:30 hod.
2.kolo SK Nový Knín NE 4.4. 14:30 a 16:00 hod.
4.kolo SK Pečice NE 18.4. 15:00 a 16:30 hod.
6.kolo SK Březnice SO 1.5. 13:00 a 14:30 hod.
10.kolo Sokol Nečín NE 30.5 15:30 a 17:00 hod.
14.kolo SK Litavan Bohutín ST 2.6. 16:00 a 17:30 hod.
12.kolo S.Daleké Dušníky SO 12.6. 16:00 a 17:30 hod.

SK Litavan Bohutín
všechna domácí utkání v sobotu od 9::30 a 11:00 hod

Kovohutě Příbram – doplnění hlášenky z minulého zápisu STK
14.kolo SK Pečice ST 2.6. 17:00 a 18:30 hod

SK Nový Knín – doplnění hlášenky z minulého zápisu STK
14.kolo Březnice ST 2.6. 17:00 a 18:30 hod.

IV.třída : SK Spartak Příbram B
všechna domácí utkání v sobotu od 13::30 a 15:00 hod

MFK Dobříš B
1.kolo Sokol Hvožďany SO 27.3. 12:30 a 14:00 hod.
3.kolo Sokol Hluboš SO 10.4 12:30 a 14:00 hod.
6,kolo Slavoj Obecnice SO 1.5. 15:00 a 16:30 hod.
9.kolo Sokol Nová Ves SO 22.5. 12:30 a 14:00 hod.
14.kolo Sokol Podlesí ST 2.6. 15:00 a 16:30 hod.
12.kolo Spartak Příbram B SO 12.6. 12:30 a 14:00 hod.

TJ Sokol Hvožďany
4.kolo Slavoj Obecnice SO 17.4. 14:00 a 15:30 hod.
7.kolo Sokol Nová Ves NE 9.5. 14:30 a 16:00 hod.
8.kolo MFK Dobříš B SO 15.5 13:30 a 15:00 hod.
10.kolo Spartak Příbram B SO 29.5. 13:30 a 15:00 hod.
12.kolo Sokol Podlesí SO 12.6. 13:30 a 15:00 hod.
13.kolo Sokol Hluboš SO 19.6. 13:30 a 15:00 hod.

Sokol Podlesí
všechna domácí utkání v pondělí od 17:00 a 18:30 hod

Slavoj Obecnice
všechna domácí utkání v neděli od 13:00 a 14:30 hod

Sokol Hluboš
2.kolo Slavoj Obecnice NE 4.4. 13:30 a 15:00 hod.
4.kolo Sokol Podlesí NE 18.4. 13:30 a 15:00 hod.
6.kolo Sokol Hvožďany NE 2.5. 13:30 a 15:00 hod.
8.kolo Sokol Nová Ves NE 16.5. 13:30 a 15:00 hod.
10.kolo MFK Dobříš B NE 30.5. 13:30 a 15:00 hod.
14.kolo Spartak Příbram B ST 2.6. 17:00 a 18:30 hod.

Sokol Nová Ves – doplnění hlášenky z minulého zápisu STK
14.kolo Sokol Hvožďany ST 2.6. 17:00 a 18:30 hod.

3/ Dosud nebyly na OFS doručeny soupisky některých klubů. Upozorňujeme, že termín pro odevzdání soupisek byl do 8.března 2010. Neplnění termínu odevzdání podléhá sankcím dle SŘ a RMS.

Příští schůze STK je v úterý 23.března 2010 od 15:00 hodin Sokolovna v Příbrami.

Zapsal: Josef Kuba

19.3.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Antonín Dvořák III.

Český rozhlas Region přivítá Antonína Dvořáka

Město Dobříš.

K obnově zeleně v Dobříši má veřejnost stále co říct

V galerii bude výstava Czech Press Photo

Příbram – V příbramské Galerii Františka Drtikola v Zámečku-Ernestinu se v těchto dnech připravuje výstava soutěžních snímků novinářské fotografie Czech Press Photo 2016.

Výchově školáků pomůže mobilní dopravní hřiště

Dobříš – Městu Dobříš se podařilo získat od Ministerstva dopravy pro podporu dopravní výchovy žáků základních škol mobilní dětské dopravní hřiště, které bude od dubna do června letošního roku umístěno na ploše zimního stadionu v Dobříši.

V Brdech budou v příští sezoně běžecké tratě

Příbramsko - Zima sice dospěla ke svému konci, ale milovníci zimních sportů už musí myslet na tu příští. Chráněná krajinná oblast Brdy totiž v ideálním počasí poskytuje spousty sportovních aktivit zvláště pro milovníky běžek.

Parkovacích míst přibývá a stále je to málo

Příbram – Parkování v Příbrami je stejně jako v řadě měst věčné téma. I když postupně parkovacích míst přibývá, jako je například třicet nových u hřbitova Na Hvězdičce nebo u příbramské nemocnice, největší problém najít místo je ráno v blízkosti školek nebo navečer na sídlištích.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies