VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zápis z STK OFS Příbram č. 6

Příbram - Na šesté letošní schůzi STK bylo projednáno odhlášení dorostu Milína ze soutěže, změny termínu a místa utkání, kontumacea také upozornění družstvům mládeže.

22.9.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: archiv

Zápis STK č. 6 / 10-11
ze dne 21.09.2010

Přítomni: Kuba Josef, Pechar Jiří, Velebil Josef, Borovička Jiří, Rys Václav

1/ Změna místa utkání: Utkání 6.kola OP dorostu č. utkání C1A0604 Sokol Dublovice – Sokol Drahlín se hraje v neděli dne 26.9.2010 od 10:15 hodin v Drahlíně, s tím že v jarním kole se utkání odehraje na hřišti v Dublovicích.Dohoda. Sokol Drahlín uhradí poplatek 300,-Kč dle RMS čl.30/a.

2/ Změna termínu utkání: Utkání 12.kola 0P dorostu č.utkání C1A1206 SK Březnice 1918 - Sokol Kosova Hora se hraje v neděli 07.11.2010 Dohoda.Bez poplatku- kolize dvou mistrovských utkání.

3/ Odhlášení družstva ze soutěže: TJ Ligmet - Milín o.s. odhlásil družstvo dorostu z mistrovských soutěží OFS. Dosavadní výsledky družstva se anulují a družstva v termínech, kdy měla hrát s TJ Ligmet- Milín o.s. mají volno. TJ Ligmet – Milín o.s. uhradí pokutu 5 000,- Kč dle RMS čl.25/3.

4/ Kontrola RP hráčů, kteří nastoupili na jiný doklad:
a) RP předložily ke kontrole tyto kluby: Sokol Trhové Dušníky

b) RP nepředložily k dnešnímu dni tyto kluby. SK Litavan Bohutín – hráč Šimák, Sokol Vrtule Láz – hráč - Černý ; Kovohutě Příbram – hráč Kynčl.
Klubům SK Litavan Bohutín, Sokol Vrtule Láz, Kovohutě Příbram se ukládá pokuta 300,-Kč dle SŘ čl. 57/a, RMS čl.31.
Pokud nebudou RP průkazy předloženy ke kontrole do 29.9.2010, bude start hráčů, kteří nastoupili v některém utkání na jiný doklad, považován za neoprávněný ve všech doposud sehraných mistrovských utkáních.

5/ Neprovedené kontroly totožnosti hráčů.
3.kolo OP žáků SK Klučenice – SK Nový Knín
pokuta dle RMS čl.31/10: SK Klučenice 100,- Kč ; SK Nový Knín 100,- Kč

6/ Mimořádné hostování: Schvaluje se mimořádné hostování hráčů Sokola Hvožďany Adam Vinš nar.20.10.2000 a Aleš Maršík nar.29.01.03 za družstvo SK Březnice 1918.

7/ Kontumace: Utkání 4.kola IV.třídy B č.ut. A3B0403 SK Petrovice B – TJ Prostřední Lhota B se kontumuje výsledkem 3 : 0 a připsáním 3 bodů družstvu SK Petrovice B. Družstvo Prostřední Lhota B se k utkání nedostavilo. TJ Prostřední Lhota uhradí pokutu 800,- Kč.

8/ Chybně vyplnění zápis: V zápise o utkání 4.kola OP žáků sk.B č.ut. E1B0401 SK Vysoký Chlumec – Sokol Jesenice, které řídil laik, není uvedeno jméno rozhodčího a není ani podpis rozhodčího utkání. Není dohoda o rozhodčím.V rubrice R je uvedeno „LIAK“ a totéž u podpisu. Výsled utkání byl nahlášen 1 : 7, ale v zápise je uveden výsledek 1 : 6 , který je řádně podepsán.
SK Vysoký Chlumec se ukládá pokuta 200,- Kč dle RMS čl.31/8. Schválený výsledek je 1 : 6.

9/ Chybně vyplnění zápis: V zápise o utkání 5.kola OP žáků sk.A č.ut. E1A0504 TJ Ligmet Milín – SK Jince 1921 které řídil laik, není uvedeno jméno rozhodčího, podpis rozhodčího je nečitelný a není uvedena dohoda o rozhodčím.
TJ Ligmet Milín se ukládá pokuta 100,- Kč.

10/ Upozornění pro družstva přípravek a mladších žáků: Ze všech soutěžních utkáních přípravek 7 + 1 a 5 + 1, mladších žáků 7 + 1 se musí vyhotovit Zápis o utkání. V zápise musí být uveden datum a čas konání, rozhodčí utkání, výsledek utkání. Dále jména a čísla RP hráčů, podpisy jak před zápasem tak po zápase kapitánů a vedoucích mužstev. Na zadní straně musí být uvedeni vedoucí mužstev a pořadatel a to jménem a RČ a zápis musí být podepsán rozhodčím utkání. Zápis o utkání musí být zaslán na OFS – výsledek nahlášen do Příbramského deníku.
Vedoucí družstev musí mít od zákonných zástupců každého hráče k dispozici potvrzení o jeho zdravotním stavu a že hráč je schopen snést treningové a zápasové zatížení a to ne starší jednoho roku /PF a SŘ/.
Pokud družstva nesplňují a nebo neplní uvedené základní podmínky, vystavují se vedoucí /trenéři/ v případě zranění nebo kolapsu některého hráče nepříjemnostem, a na hráče se pak nevztahuje pojistka ČMFS.

11/ STK k dnešnímu dni nemá k dispozici tyto Zápisy o utkání:
1.kolo IV.třída B č.ut. A3B0102 Sokol Jesenice B – Sokol Nová Ves B
2.kolo IV.třída B č.ut. A3B0201 SK Vysoký Chlumec – Vltavan Hříměždice B

12/ Do komise rozhodčích se předávají rozhodčí : Marek, Prinz, Malčic.

Zapsal: Josef Kuba

22.9.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Fotbalisté Dobříše vybojovali v Roudném všechny body

Mistrovství v ručním česání chmele u Kutílků
2

Na ruční česání přijela posila z Moravy

OBRAZEM: O víkendu Dobříš patřila psím sportům

Dobříš - Již 12. ročník Mezinárodního kynologického festivalu CACIT se uskutečnil o víkendu v Dobříši. Jde o jednu z největších sportovně kynologických akcí ve střední Evropě. Soutěžilo se až do nedělního odpoledne v pěti kynologických disciplínách.

V příbramském letním kině si prvně zahráli The Tap Tap

Příbram /FOTOGALERIE/ – Šest hodin dobré zábavy a hudby si mohli diváci užívat v sobotu odpoledne a večer v Letním kině Příbram na společném koncertu Jaroslava Uhlíře a skupin The Tap Tap a Keks.

Na Karlštejn se vrátila kopie císařské koruny

Karlštejn /FOTOGALERIE/ – I o víkendu mířili návštěvníci na hrad Karlštejn, kde je od začátku srpna kopie císařské koruny, která je vystavena spolu s českou Svatováclavskou korunou až do 14. října v Klenotnici hradu na konci I. prohlídkové trasy.

Příbramská policie dopadla sprejery

Příbram – Dva mladíci ve věku 20 a 21 let si posilněni alkoholem a dost možná i jinými návykovými látkami krátili dlouhou chvíli ničením cizího majetku. V Příbrami v ulici Boženy Němcové pobíhali se se sprejem a poničili s ním zaparkovaná auta a popelnice. Jedno z aut bylo podle policie dokonce jednoho z vandalů. Někdo na ně zavolal policii.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení