Tochovice – Podlesí
0:1 (0:1)

Souboj dvou tradičních soupeřů začal lépe hostující tým, který byl aktivnější. Již v 9. minutě po zbytečné ztrátě míče ve středu hřiště využil svou šanci Hausner, který z velkého vápna prostřelil Šimůnka – 0:1.

Gól vyburcoval domácí fotbalisty, kteří se o to víc snažili skóre srovnat. S hostující obranou bojoval nejčastěji J. Ivaník, který dvakrát za sebou zkoušel z úhlu prostřelit brankaře Černohorského. Z dobré pozice potom pálil nad Suchopár, v další šanci netrefil Svoboda a jen štěstí chybělo Blážovi, když se jeho umístěná střela odrazila od tyče a projela celou brankovou čáru.

Druhý poločas byl ve znamení stálého dobývání branky Podlesí a nebezpečných protiútoků hostů. Domácí ale stále toužený gól vstřelit nemohli a hosté své brejky k pojištění výsledku také nevyužili.

A tak Tochovice sáhly k maximálnímu riziku. V posledních třech minutách útočili i s brankářem na hrotu. V této chvíli hosté jen odkopávali, ale domácí sérii rohových a trestných kopů využít nedokázali. Ani poslední trestný kop, zahrávaný brankařem Šimůnkem, k bodům nevedl a bojovný výkon Tochovic tentokrát zůstal neodměněn.

Oba týmy se shodly, že zápasu by více slušela konečná remíza a také na tom, že perfektní výkon podali všichni rozhodčí.

Branka: 9. Hausner. Rozhodčí: Košťálek. Diváci: 150.

Tochovice: Šimůnek – M. Žáček (87. P. Žáček), Čanda, P. Ivaník, Zákoucký – Solnička, Bláža, Černý, Svoboda (65. I. Kub) – Suchopár (74. Weikert), J. Ivaník.
Podlesí: Černohorský – Jaroš, Kocourek, Soucha, Janát – Mlnařík, Soukup, Harvan, Sedláček – Hausner, Růžek. Střídali: Řehák, Vojtíšek, Müller.

V posledním podzimním kole jedou Tochovice na hřiště Hořovicka B a Podlesí bude doma hostit Lety.