Tochovice - Všenory
0:7 (0:3)

Domácí začali zápas s vědomím, že nesmí hostům dovolit jejich kombinační hru a snažili se zahustit střed hřiště. To se v prvním poločase celkem dařilo, až na 6. minutu, kdy po narážečce nechal vyniknout domácího brankaře Zelenka a pak až na závar ve 42. minutě, kdy po neodpískaném faulu v pokutovém území se hosté zmocnili míče a trestali. Bohužel, v té chvíli už to bylo na 0:3, neboť v 10. a 29. minutě seVšenory po chybách domácí defenzívy dvakrát prosadily také po rohových kopech.

Druhý poločas už domácí nestíhali bránit přesné kombinační akce hostů, a ti své šance dokázali využívat ke vstřelení dalších gólů."Všenorští se představili ve velmi dobrém světle výkonem daleko převyšujícím I. B třídu. Z našeho týmu dokázali držet krok pouze Bláža a Havrlík, a to bylo velmi málo," hodnotil zápas tochovický trenér Vladimír Bláža.

Tochovice: Šimůnek -M. Žáček (65. Kutil), Bláža, P. Ivaník, Zákoucký, Solnička, Havrlík, Jiránek, Suchopár (58. Mašek), J. Ivaník, Černý (80. Tuháček).