VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, víkend 8. a 9. května

Střední Čechy - Další díl ze svého fotbalového maratónu sezony 2009 - 2010 ukrojily opět i mládežnické soutěže. O další body se hrálo nejen v ligových a divizních soutěžích dorostu a žáků, ale i ve stejných kategoriích soutěží Středočeského kraje.

12.5.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

ČESKÁ LIGA DOROSTU

24. kolo: Slavia Praha B – Ml. Boleslav B 2:3 (starší), 3:0 (mladší), Teplice B – Pardubice 0:2, 5:0, Motorlet – Liberec 0:0, 2:3, Bohemians 1905 B – Jablonec 0:5, 1?2, Plzeň B – Meteor Praha 4:1, 3:0, Sparta Praha B – Č. Budějovice B 2:1, 6:2, Hr. Králové B – Dukla Praha 2:0, 3:1, Most B – Sezimovo Ústí 3:1, 0:2.

Starší
1. Pardubice 24 18 2 4 52:21 56
2. Liberec 24 16 3 5 60:31 51
3. Plzeň B 24 12 6 6 42:26 42
4. Slavia Praha B 24 11 4 9 40:30 37
5. Sparta Praha B 24 11 3 10 48:39 36
6. Motorlet 24 9 9 6 31:30 36
7. Jablonec 24 10 4 10 51:44 34
8. Hr. Králové B 24 8 9 7 33:31 33
9. Bohemians B 24 9 4 11 36:36 31
10. Most B 24 8 5 11 32:54 29
11. Ml. Boleslav B 24 8 4 12 37:34 28
12. Meteor Praha 24 8 4 12 35:36 28
13. Teplice B 24 9 1 14 33:55 28
14. Sezimovo Ústí 24 8 2 14 29:61 26
15. Dukla Praha 24 6 7 11 26:39 25
16. Č. Budějovice B 24 6 3 15 31:49 21

Mladší
1. Jablonec 24 19 2 3 84:30 59
2. Sparta Praha B 24 15 4 5 74:38 49
3. Plzeň B 24 14 4 6 63:37 46
4. Slavia Praha B 24 14 4 6 53:31 46
5. Liberec 24 11 6 7 63:43 39
6. Bohemians B 24 11 6 7 47:43 39
7. Motorlet 24 11 3 10 41:52 36
8. Ml. Boleslav B 24 8 8 8 39:33 32
9. Teplice B 24 9 4 11 40:38 31
10. Dukla Praha 24 8 6 10 32:42 30
11. Č. Budějovice B 24 7 6 11 36:52 27
12. Meteor Praha 24 6 6 12 21:34 24
13. Pardubice 24 6 6 12 32:48 24
14. Hr. Králové B 24 5 4 15 29:60 19
15. Sezimovo Ústí 24 5 4 15 25:69 19
16. Most B 24 5 3 16 41:70 18

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU

Skupina A
20. kolo:
Písek – SKP Č. Budějovice 1:0 (starší), 0:0 (mladší), Český Krumlov – Příbram B 4:0, 0:5, Motorlet B – Prachatice 3:1, 6:1, Domažlice – Benešov 0:5, 1:3, Strakonice – Klatovy 1:0, 7:0, Rokycany – Hořovicko 3:0, 5:2, Vejprnice – Vlašim 1:1, 5:0.

Starší
1. Motorlet B 20 12 3 5 41:26 39
2. Písek 20 12 2 6 42:27 38
3. Strakonice 20 11 4 5 35:25 37
4. Vejprnice 20 10 6 4 46:29 36
5. Příbram B 20 10 5 5 53:32 35
6. Rokycany 20 9 5 6 45:38 32
7. SKP Budějovice 20 9 2 9 37:32 29
8. Český Krumlov 20 8 3 9 28:30 27
9. Prachatice 20 6 5 9 27:36 23
10. Vlašim 20 6 4 10 29:34 22
11. Benešov 20 6 4 10 36:43 22
12. Domažlice 20 5 4 11 27:43 19
13. Hořovicko 20 4 5 11 25:50 17
14. Klatovy 20 5 2 13 28:54 17

Mladší
1. Vejprnice 20 16 2 2 79:17 50
2. Příbram B 20 15 1 4 62:19 46
3. Rokycany 20 12 3 5 47:21 39
4. Strakonice 20 12 2 6 48:27 38
5. Benešov 20 10 4 6 33:38 34
6. Motorlet B 20 9 5 6 44:24 32
7. SKP Budějovice 20 9 4 7 46:26 31
8. Vlašim 20 9 3 8 26:28 30
9. Písek 20 8 5 7 31:21 29
10. Domažlice 20 5 3 12 16:48 18
11. Český Krumlov 20 5 2 13 24:51 17
12. Prachatice 20 5 1 14 24:56 16
13. Klatovy 20 4 2 14 23:63 14
14. Hořovicko 20 2 1 17 25:89 7

Skupina B
20. kolo:
Varnsdorf – Junior Praha 1:1, 3:4, Libuš – K. Vary 1:2, 2:0, Sokolov – H. Měcholupy 2:0, 2:0, Most – Loko Č. Lípa 0:0, 5:4, Meteor Praha B – Roudnice 3:7, 2:2, Ústí n. L. – Vikt. Žižkov 1:3, 1:1, Kladno – Arsenal Č. Lípa 5:1, 4:0.

Starší
1. Sokolov 20 19 0 1 109:18 57
2. Kladno 20 16 1 3 76:16 49
3. Vikt. Žižkov 20 12 4 4 51:29 40
4. Libuš 20 9 3 8 52:49 30
5. Meteor Praha 20 9 2 9 38:34 29
6. Ústí n. L. 20 8 4 8 42:42 28
7. Roudnice 20 8 3 9 40:39 27
8. Most 20 7 6 7 33:42 27
9. H. Měcholupy 20 7 5 8 34:39 26
10. Ars. Č. Lípa 20 7 4 9 38:43 25
11. Junior Praha 20 6 5 9 26:57 23
12. Karlovy Vary 20 7 1 12 33:62 22
13. Loko Č. Lípa 20 1 5 14 15:76 8
14. Varnsdorf 20 0 5 15 16:57 5

Mladší
1. Sokolov 20 16 3 1 97:24 51
2. Vikt. Žižkov 20 14 5 1 88:23 47
3. Kladno 20 13 4 3 63:26 43
4. Ústí n. L. 20 13 4 3 57:25 43
5. Libuš 20 11 1 8 67:32 34
6. Meteor Praha 20 9 5 6 35:31 32
7. Roudnice 20 8 6 6 45:32 30
8. Karlovy Vary 20 9 2 9 43:35 29
9. Ars. Č. Lípa 20 9 2 9 41:36 29
10. Junior Praha 20 7 1 12 33:62 22
11. Most 20 3 4 13 26:67 13
12. H. Měcholupy 20 3 3 14 20:56 12
13. Varnsdorf 20 3 2 15 21:63 11
14. Loko Č. Lípa 20 1 0 19 15:139 3

Skupina C
20. kolo:
Jablonec B – Čáslav 2:3, 3:2, Rapid Liberec – Kosmonosy 4:0, 4:1, Litomyšl – Ol. Hr. Králové 2:1, 1:5, Dvůr Králové – Nový Bydžov 1:6, 0:2, Jičín – Liberec B 1:2, 0:4, AFK Chrudim – Pardubice B 2:1, 5:0, Pěnčín/Turnov – FK Kolín 3:1, 1:6.

Starší
1. Rapid Liberec 18 14 1 3 42:18 43
2. Nový Bydžov 20 13 2 5 42:23 41
3. Jablonec B 20 12 4 4 51:22 40
4. Ol. Hr. Králové 20 11 2 7 48:34 35
5. Liberec B 20 10 5 5 39:25 35
6. Pardubice B 20 10 3 7 37:23 33
7. Chrudim 20 9 5 6 48:26 32
8. Čáslav 20 8 4 8 34:39 28
9. Dvůr Králové 20 8 4 8 32:49 28
10. FK Kolín 20 6 4 10 30:30 22
11. Kosmonosy 20 2 9 9 20:50 15
12. Jičín 20 3 4 13 18:46 13
13. Litomyšl 19 4 1 14 20:53 13
14. Pěnčín/Turnov 19 3 2 14 23:46 11

Mladší
1. Chrudim 20 16 3 1 72:16 51
2. Nový Bydžov 20 15 3 2 45:25 48
3. Liberec B 20 14 2 4 58:16 44
4. O. Hr. Králové 20 13 2 5 71:20 41
5. FK Kolín 20 10 4 6 50:31 34
6. Pardubice 20 10 4 6 46:36 34
7. Čáslav 20 10 3 7 54:47 33
8. Jablonec B 20 9 3 8 55:30 30
9. Rapid Liberec 18 9 2 7 43:36 29
10. Jičín 20 7 0 13 28:47 21
11. Kosmonosy 20 3 5 12 27:48 14
12. Dvůr Králové 20 3 2 15 16:57 11
13. Litomyšl 19 1 1 17 16:72 4
14. Pěnčín/Tur. 19 0 2 17 11:111 2

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ

24. kolo: Slavie Praha – Plzeň 5:1 (starší), 2:0 (mladší), Liberec – Sokolov 1:1, 1:4, České Budějovice – Teplice 1:2, 0:4, Pardubice – Jablonec 3:0, 5:0, Most – Sparta Praha 3:1, 1:8, Příbram – Motorlet 3:0, 5:0, Hradec Králové – Bohemians 1905 1:0, 1:1, Chrudim – Mladá Boleslav 1:2, 0:1.

Starší
1. Slavia Praha 24 22 0 2 85:9 66
2. Sparta Praha 24 15 2 7 82:32 47
3. Jablonec 24 14 5 5 39:26 47
4. Hr. Králové 24 13 4 7 46:36 43
5. Plzeň 24 12 6 6 48:38 42
6. Teplice 24 13 3 8 45:39 42
7. Liberec 24 9 7 8 36:35 34
8. Motorlet 24 10 4 10 47:48 34
9. Č. Budějovice 24 9 3 12 31:35 30
10. Ml. Boleslav 24 9 3 12 38:48 30
11. Pardubice 24 9 2 13 30:39 29
12. Bohemians 05 24 7 4 13 35:46 25
13. Most 24 7 2 15 24:52 23
14. Příbram 24 6 3 15 45:77 21
15. Sokolov 24 5 5 14 26:61 20
16. Chrudim 24 2 7 15 25:61 13

Mladší
1. Slavia Praha 24 19 1 4 81:28 58
2. Sparta Praha 24 17 3 4 91:33 54
3. Bohemians 05 24 15 5 4 67:15 50
4. Příbram 24 15 1 8 57:37 46
5. Hr. Králové 24 13 6 5 63:29 45
6. Teplice 24 12 4 8 43:37 40
7. Ml. Boleslav 24 10 7 7 40:31 37
8. Chrudim 24 11 3 10 56:55 36
9. Sokolov 24 11 3 10 49:55 36
10. Č. Budějovice 24 7 6 11 38:55 27
11. Motorlet 24 6 6 12 29:50 24
12. Most 24 6 4 14 32:60 22
13. Liberec 24 4 8 12 27:56 20
14. Pardubice 24 5 4 15 27:63 19
15. Plzeň 24 5 3 16 24:47 18
16. Jablonec 24 2 4 18 20:93 10

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ

Skupina A
20. kolo:
Č. Budějovice B – Vejprnice 3:0 (starší), 0:2 (mladí), Sušice – Příbram B 1:4, 1:3, Podolí – Prachatice 0:3, 0:1, Dukla Praha – Tábor 1:0, 3:5, Beroun – Hořovicko 0:1, 7:0, Doubravka – Písek 0:3, 0:4, Tachov – Plzeň B 1:5, 2:3.

Starší
1. Příbram B 20 15 4 1 88:28 49
2. Dukla Praha 20 11 6 3 45:24 39
3. Písek 20 10 6 4 35:16 36
4. Doubravka 20 9 6 5 43:23 33
5. Č. Budějovice B 20 10 3 7 46:32 33
6. Plzeň B 20 9 5 6 33:27 32
7. Tábor 20 8 5 7 32:27 29
8. Sušice 20 8 5 7 31:39 29
9. Podolí 20 9 1 10 29:36 28
10. Beroun 20 8 4 8 23:32 28
11. Prachatice 20 6 3 11 27:49 21
12. Hořovicko 20 4 5 11 26:52 17
13. Tachov 20 4 4 12 37:61 16
14. Vejprnice 20 0 1 19 11:60 1

Mladší
1. Písek 20 16 3 1 65:16 51
2. Prachatice 20 13 5 2 82:24 44
3. Tábor 20 14 2 4 65:24 44
4. Beroun 20 12 3 5 50:23 39
5. Příbram B 20 12 2 6 46:28 38
6. Plzeň B 20 11 3 6 44:35 36
7. Č. Budějovice B 20 10 2 8 38:34 32
8. Podolí 20 9 2 9 38:31 29
9. Dukla Praha 20 8 5 7 35:31 29
10. Vejprnice 20 5 5 10 22:34 20
11. Doubravka 20 5 1 14 22:51 16
12. Sušice 20 3 1 16 26:76 10
13. Hořovicko 20 2 2 16 28:86 8
14. Tachov 20 1 2 17 20:88 5

Skupina B
20. kolo:
Neratovice – Most B 5:0, 2:6, Česká Lípa – Rakovník 2:1, 4:2, Kladno – Sparta Praha B 2:5, 1:0, Bohemians B – Ústí n. L. 1:2, 1:1, Meteor Praha – Sokolov B 2:0, 2:0, Střešovice – Teplice B 2:2, 1:0, Junior Praha – Děčín 1:0, 5:0.

Starší
1. Kladno 20 17 2 1 74:16 53
2. Sparta Praha B 20 17 0 3 64:19 51
3. Meteor Praha 20 12 1 7 43:22 37
4. Ústí n. L. 20 10 2 8 34:35 32
5. Rakovník 20 10 2 8 49:52 32
6. Teplice B 20 10 1 9 42:42 31
7. Bohemians B 20 9 3 8 36:28 30
8. Most B 20 8 2 10 40:38 26
9. Děčín 20 7 2 11 30:43 23
10. Neratovice 20 7 1 12 29:29 22
11. Junior Praha 20 7 0 13 28:55 21
12. Střešovice 20 5 4 11 29:48 19
13. Česká Lípa 20 6 0 14 32:68 18
14. Sokolov B 20 4 2 14 19:54 14

Mladší
1. Kladno 20 17 1 2 81:22 52
2. Sparta Praha B 20 16 2 2 86:13 50
3. Meteor Praha 20 15 2 3 63:17 47
4. Střešovice 20 12 2 6 47:29 38
5. Ústí n.L. 20 9 3 8 40:28 30
6. Most B 20 9 3 8 50:45 30
7. Teplice B 20 8 5 7 43:37 29
8. Bohemians B 20 8 5 7 43:38 29
9. Sokolov B 20 7 3 10 25:28 24
10. Česká Lípa 20 7 3 10 33:54 24
11. Junior Praha 20 6 0 14 23:59 18
12. Neratovice 20 4 4 12 21:59 16
13. Děčín 20 3 1 16 15:79 10
14. Rakovník 20 2 0 18 20:82 6

Skupina C
20. kolo:
Nymburk – Liberec B 2:5, 0:5, Hr. Králové B – Slavia Praha B 4:2, 0:4, Náchod/Deštné – Úpa 0:0, 2:0, V. Mýto – Žižkov 2:1, 3:1, Ml. Boleslav B – Letohrad 2:1, 5:1, N. Bydžov – Pardubice B 7:0, 5:0, Čáslav – FK Kolín 5:2, 0:4.

Starší
1. Slavia Praha B 20 13 5 2 64:25 44
2. Náchod/Deštné 20 12 4 4 38:15 40
3. Úpa 20 11 5 4 36:20 38
4. FK Kolín 20 10 3 7 37:31 33
5. Nový Bydžov 20 8 6 6 39:30 30
6. Žižkov 20 8 5 7 33:28 29
7. Liberec B 20 9 1 10 39:41 28
8. Pardubice 20 8 3 9 26:36 27
9. Hr. Králová B 20 8 2 10 28:27 26
10. Čáslav 20 8 0 12 23:46 24
11. Letohrad 20 6 3 11 32:40 21
12. Vysoké Mýto 20 6 3 11 18:30 21
13. Nymburk 20 5 4 11 26:48 19
14. Ml. Boleslav B 20 5 2 13 18:40 17

Mladší
1. Slavia Pha B 20 18 1 1 150:12 55
2. Vysoké Mýto 20 16 2 2 80:21 50
3. Nový Bydžov 20 15 0 5 68:35 45
4. Náchod/Dešt. 20 14 2 4 81:24 44
5. FK Kolín 20 13 0 7 56:39 39
6. M. Boleslav B 20 11 4 5 59:29 37
7. Žižkov 20 8 5 7 53:28 29
8. Hr. Králové B 20 8 4 8 42:46 28
9. Úpa 20 8 2 10 42:52 26
10. Čáslav 20 6 3 11 39:37 21
11. Pardubice 20 4 2 14 27:84 14
12. Letohrad 20 3 1 16 15:93 10
13. Liberec B 20 3 0 17 18:102 9
14. Nymburk 20 0 0 20 10:138 0

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR

24. kolo: Rakovník – Sedlčany 1:1 (starší), 6:1 (mladší) Novo Kladno – Pš. Mělník 3:0, 0:1, AFK Kolín – Nymburk 0:4, 0:0, Čelákovice – Sp. Příbram 3:1, 3:2, Kladno B – Neratovice 3:0, 1:3, Kročehlavy – Brandýs /Boleslav 0:3, 3:4, Kutná Hora – Poděbrady 4:2, 6:1.

Starší
1. Kladno B 22 18 4 0 96:18 58
2. Brandýs/Bol. 21 16 4 1 67:25 52
3. Neratovice 21 12 3 6 59:23 39
4. Sp. Příbram 21 11 5 5 65:33 38
5. Rakovník 22 11 5 6 50:36 38
6. Čelákovice 22 10 4 8 41:29 34
7. Nymburk 21 9 3 9 36:46 30
8. Slaný 21 8 2 11 41:49 26
9. Novo Kladno 22 8 2 12 41:60 26
10. Kročehlavy 22 7 5 10 31:51 26
11. Sedlčany 21 6 4 11 42:47 22
12. AFK Kolín 22 6 2 14 30:102 20
13. Poděbrady 21 4 4 13 33:55 16
14. Pš. Mělník 21 4 4 13 28:53 16
15. Kutná Hora 22 5 1 16 42:75 16

Mladší
1. Rakovník 22 17 4 1 82:24 55
2. Neratovice 21 17 2 2 93:21 53
3. Kladno B 22 14 2 6 64:30 44
4. Kročehlavy 22 11 4 7 41:38 37
5. Kutná Hora 22 11 1 10 62:50 34
6. Brandýs/Bol. 21 11 1 9 53:45 34
7. Čelákovice 22 10 4 8 49:52 34
8. Sp. Příbram 21 10 3 8 45:35 33
9. B. Poděbrady 21 10 2 9 40:54 32
10. Slaný 21 6 5 10 44:61 23
11. Pš. Mělník 21 7 2 12 29:46 23
12. Nymburk 21 6 4 11 32:44 22
13. Novo Kladno 22 6 2 14 25:46 20
14. Sedlčany 21 3 3 15 37:67 12
15. AFK Kolín 22 2 1 19 14:97 7
16. Kralupy 0 0 0 0 0:0 0

DOROST – I. A TŘÍDA

Skupina A
20. kolo:
Loděnice – Velvary 2:4, Rudná – Tn. Rakovník 4:8, Vysoký Újezd – Hostouň 5:2, Lužná – Beroun 0:5, N. Strašecí – FC Mělník 3:2, Zdice – Klecany 5:1, Králův Dvůr – Libiš 0:0.

1. Beroun 20 19 0 1 73:19 57
2. Tn. Rakovník 20 17 2 1 122:25 53
3. Hostouň 20 14 2 4 74:36 44
4. Velvary 20 11 4 5 64:49 37
5. FC Mělník 20 10 4 6 49:44 34
6. Lužná 20 10 2 8 45:43 32
7. Králův Dvůr 20 10 1 9 60:58 31
8. Vysoký Újezd 20 8 1 11 50:58 25
9. Libiš 20 7 3 10 24:36 24
10. N. Strašecí 20 7 2 11 52:55 23
11. Zdice 20 5 3 12 35:86 18
12. Rudná 20 5 0 15 40:69 15
13. Klecany 20 2 3 15 18:60 9
14. Loděnice 20 1 1 18 15:83 4

Skupina B
20. kolo:
Mn. Hradiště – Milovice 3:0, Krnsko – Semice 1:3, Luštěnice – Čejetice 1:3, Velký Borek – Dol. Bousov 1:0, Pěčice – Brandýs/Boleslav B 5:1, Sn. Poděbrady – Byšice 4:2, Všechlapy – Bakov n. Jiz. 0:4.

1. Mn. Hradiště 20 17 2 1 85:13 53
2. Bakov n. J 20 13 2 5 79:25 41
3. Čejetice 20 12 3 5 51:34 39
4. Brandýs/Bol. 20 11 2 7 72:51 35
5. Byšice 20 10 5 5 59:40 35
6. Velký Borek 20 11 2 7 45:36 35
7. Pěčice 20 11 1 8 64:37 34
8. Luštěnice 20 9 1 10 30:38 28
9. Semice 20 7 5 8 55:48 26
10. Sn. Poděbrady 20 7 3 10 27:54 24
11. Krnsko 20 7 1 12 32:66 22
12. Dol. Bousov 20 5 2 13 30:48 17
13. Všechlapy 20 2 3 15 19:96 9
14. Milovice 20 1 2 17 17:79 5

Skupina C
20. kolo:
Jirny – Uhl. Janovice 6:2, Malešov – Kunice 0:5, Zeleneč – Velim B 3:4, FK Kolín B – Ovčáry 7:0, Kouřim – Libodřice 11:1, Pečky – Český Brod 5:0, Říčany – Polepy 1:0.

1. Kunice 20 16 2 2 70:18 50
2. Velim B 20 15 1 4 81:24 46
3. Jirny 20 14 4 2 76:23 46
4. Polepy 20 14 1 5 58:28 43
5. Pečky 20 13 2 5 87:36 41
6. Zeleneč 20 9 4 7 47:34 31
7. Říčany 20 8 5 7 36:33 29
8. FK Kolín B 20 8 2 10 53:56 26
9. Český Brod 20 7 3 10 42:49 24
10. Malešov 20 5 6 9 37:54 21
11. Kouřim 20 5 2 13 58:81 17
12. Uhl. Janovice 20 5 2 13 34:70 17
13. Ovčáry 20 3 2 15 33:94 11
14. Libodřice 20 0 0 20 19:131 0

Skupina D
20. kolo:
Podlesí – Týnec n. S. 2:0, Milín – Votice 2:1, Mirošovice – Sedlec/Prčice 3:2, Jankov – Lety 4:2, Nový Knín – Benešov B 6:2, Jílové – Teplýšovice 4:3, Petrovice – Dobříš 3:4.

1. Dobříš 20 18 2 0 95:16 56
2. Jankov 20 12 2 6 59:37 38
3. Lety 20 12 1 7 38:46 37
4. Jílové 20 11 1 8 65:40 34
5. Votice 20 9 3 8 34:36 30
6. Nový Knín 20 9 2 9 41:57 29
7. Sedlec/Prčice 20 9 0 11 33:40 27
8. Mirošovice 20 8 2 10 45:52 26
9. Benešov B 20 7 5 8 34:41 26
10. Týnec n. S 20 8 1 11 35:45 25
11. Podlesí 20 8 1 11 32:47 25
12. Petrovice 20 7 3 10 51:60 24
13. Milín 20 6 1 13 31:48 19
14. Teplýšovice 20 4 0 16 32:60 12

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR
24. kolo:
Tn. Rakovník – Králův Dvůr 5:0 (starší), 4:0 (mladší), Pš. Mělník – Mn. Hradiště 2:0, 1:2, AFK Kolín – Lysá n. L. 2:2, 1:1, Vlašim – Kosmonosy 1:4, 0:3, V. Borek – Kutná Hora 2:1, 0:4, Sp. Příbram – Brandýs/Boleslav 1:3, 2:0, SK Kladno B – Čelákovice 5:0, 1:0, Sedlčany-Benešov 4:3, 1:4.

Starší
1. SK Kladno 24 21 3 0 91:9 66
2. Benešov 23 19 1 3 74:17 58
3. Sedlčany 22 18 1 3 99:31 55
4. Sp. Příbram 23 14 3 6 67:25 45
5. Brandýs/Bol. 23 14 2 7 53:30 44
6. Kosmonosy 23 13 3 7 61:33 42
7. V. Borek 23 12 4 7 49:35 40
8. Kutná Hora 23 10 3 10 42:40 33
9. Pš. Mělník 24 10 2 12 36:50 32
10. Lysá n. L. 23 7 1 15 26:52 22
11. Čelákovice 23 7 0 16 36:69 21
12. AFK Kolín 23 4 6 13 23:62 18
13. Mn. Hradiště 22 5 2 15 19:46 17
14. Vlašim 24 5 1 18 25:68 16
15. Tn. Rakovník 23 4 1 18 25:77 13
16. Králův Dvůr 22 4 1 17 17:99 13

Mladší
1. Benešov 23 21 2 0 116:12 65
2. Sedlčany 22 17 3 2 101:29 54
3. Kosmonosy 22 16 2 4 53:19 50
4. SK Kladno 24 15 3 6 53:29 48
5. Vlašim 24 14 2 8 51:36 44
6. Tn. Rakovník 22 13 3 6 48:30 42
7. Brandýs/Bol. 23 11 4 8 56:35 37
8. AFK Kolín 23 10 2 11 44:38 32
9. Sp. Příbram 23 7 4 12 33:41 25
10. Králův Dvůr 22 8 1 13 28:52 25
11. Čelákovice 23 7 4 12 38:67 25
12. Pš. Mělník 24 6 4 14 46:60 22
13. Lysá n. L. 23 6 4 13 27:63 22
14. Kutná Hora 23 6 1 16 32:60 19
15. Mn. Hradiště 22 4 4 14 15:59 16
16. Velký Borek 23 0 1 22 5:116 1

ŽÁCI – I. A TŘÍDA

Skupina A
20. kolo:
Slaný – Sp. Kladno 1:10 (starší), 1:0 (mladší) N. Strašecí – Brandýsek 3:1, 6:2, Beroun B – Odolena Voda 3:1, 0:5, Jun. Kralupy – Dobříš 1:2, 1:8.

Starší
1. Sp. Kladno 17 16 1 0 88:11 49
2. N. Strašecí 14 11 0 3 61:18 33
3. Beroun B 14 9 0 5 39:25 27
4. Dobříš 15 8 3 4 36:35 27
5. SK Rakovník B 16 8 2 6 33:19 26
6. Kralupy 13 7 1 5 34:22 22
7. Kročehlavy 15 6 1 8 28:52 19
8. Odolena Voda 14 5 0 9 29:38 15
9. Slaný 16 4 0 12 38:54 12
10. Brandýsek 16 2 1 13 8:52 7
11. Milín 14 1 1 12 20:88 4
12. Mníšek p B. ze soutěže odstoupil.

Mladší
1. Sp. Kladno 17 13 1 3 67:8 40
2. Dobříš 15 12 1 2 81:17 37
3. Odolena Voda 14 11 2 1 59:10 35
4. Slaný 16 10 2 4 52:11 32
5. Beroun 14 6 2 6 38:30 20
6. N. Strašecí 14 6 2 6 42:36 20
7. Kročehlavy 15 6 1 8 32:34 19
8. Rakovník B 16 6 0 10 35:42 18
9. Kralupy 13 3 2 8 32:42 11
10. Brandýsek 16 2 1 13 24:102 7
11. Milín 14 0 0 14 3:133 0
12. Mníšek p. B. ze soutěže odstoupil.

Skupina B
20. kolo:
Benátky n. J. – Jestřabí Lhota 6:0, 1:1, FC Mělník – Semice 0:2, 6:2, Libiš – AFK Pečky 10:0, 10:1, Velim – Brandýs/Boleslav B 2:0, 5:0, Nymburk B – Český Brod 2:4, 2:1, Milovice – Sadská 1:3, 5:1.

Starší
1. Velim 18 16 1 1 87:10 49
2. Brandýs/Bol. B 19 15 1 3 80:26 46
3. Benátky n. J. 19 14 1 4 87:21 43
4. Libiš 19 11 4 4 50:24 37
5. Český Brod 18 9 2 7 46:28 29
6. Nymburk B 18 7 3 8 54:59 24
7. Milovice 18 7 3 8 21:33 24
8. Jestřabí Lhota 19 7 1 11 21:44 22
9. FC Mělník 18 6 1 11 24:38 19
10. Sadská 18 5 3 10 30:48 18
11. AFK Pečky 19 4 4 11 21:70 16
12. B. Poděbrady 18 3 2 13 21:89 11
13. Semice 19 3 0 16 24:76 9

Mladší
1. Libiš 19 16 2 1 101:13 50
2. Velim 18 15 2 1 85:13 47
3. Brandýs/Bol. 19 13 1 5 97:27 40
4. Český Brod 18 10 5 3 66:14 35
5. Nymburk B 18 11 1 6 82:37 34
6. FC Mělník 18 8 2 8 42:30 26
7. B. Poděbrady 18 7 4 7 63:55 25
8. Milovice 18 7 1 10 30:55 22
9. Benátky n. J. 19 5 6 8 33:44 21
10. AFK Pečky 19 6 3 10 25:68 21
11. Jestř. Lhota 19 4 3 12 17:61 15
12. Sadská 18 2 2 14 22:84 8
13. Semice 19 0 0 19 11:173 0

Skupina C
20. kolo:
Votice – Týnec n. S. 1:3, 2:3, Sázava – Kunice 1:3, 2:11, Jesenice – Kouřim 2:0, 0:5, FK Kolín B – Dobřejovice 5:0, 4:2, Čerčany – Benešov B 1:1, 1:, Říčany – Čáslav B 6:0, 0:0.

Starší
1. Říčany 18 16 0 2 72:14 48
2. Čerčany 18 15 2 1 81:20 47
3. Kunice 18 15 0 3 76:14 45
4. Týnec n. S 19 12 2 5 48:21 38
5. Sedlec/Prčice 18 10 1 7 37:46 31
6. Sázava 19 8 1 10 40:40 25
7. Benešov B 18 7 2 9 33:35 23
8. Čáslav B 18 7 1 10 35:57 22
9. Dobřejovice 19 7 0 12 34:71 21
10. Jesenice 19 6 1 12 38:62 19
11. FK Kolín B 19 5 1 13 33:59 16
12. Kouřim 19 4 2 13 17:44 14
13. Votice 18 1 1 16 14:75 4

Mladší
1. Čáslav B 18 16 1 1 82:10 49
2. Týnec n. S 19 15 3 1 87:12 48
3. Votice 18 13 1 4 75:27 40
4. Říčany 18 9 5 4 51:18 32
5. Kunice 18 8 3 7 61:35 27
6. Benešov B 18 7 5 6 42:33 26
7. Kouřim 19 7 4 8 35:33 25
8. FK Kolín B 19 8 1 10 43:48 25
9. Čerčany 18 7 3 8 33:29 24
10. Dobřejovice 19 7 0 12 44:62 21
11. Sedlec/Prčice 18 6 1 11 45:66 19
12. Jesenice 19 2 0 17 13:160 6
13. Sázava 19 1 1 17 20:98 4

Autor: Vlastimil Dudáček

12.5.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Z přípravného utkání hokejistů: Strakonice - Příbram (4:5).

Hokejisté Příbrami udělali z jasného duelu drama

Vepřín v Letech
AKTUALIZOVÁNO
4

Odkoupíme vepřín v Letech, schválila vláda

KrimiMix: Policie hledala nemocnou dívku

Příbram – Ve čtvrtek 17. srpna přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení o pohřešování sedmnáctileté dívce, která trpí autismem. Podle uvedených údajů měla odejít zřejmě se psem do přilehlého lesa, a to v jedné obci na Příbramsku.

Postřižiny se definitivně rozloučí v Mníšku

Mníšek pod Brdy - Sedm úspěšných sezon a desítky vyprodaných představení po celé republice má za sebou původní muzikál Postřižiny. Letošní sezona je osmá a derniérová. Kdo ještě neviděl Maryšku a paní hostinskou koupající se v pivovarském sudu, pana De Giorgiho skákajícího z komína či Francina na prskajícím motocyklu, má poslední příležitost v pátek 25. srpna v Mníšku pod Brdy.  

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Fotbalisté Dobříše vybojovali v Roudném všechny body

Dobříš - Fotbalisté Dobříše jeli ve druhém kole divize na hřiště soupeře. Po dobrém výkonu uspěli a zaslouženě si odvezli první tři body.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení