Tn. Sedlčany – Sp. Příbram 3:9
V okresním derby i přes vysoké vítězství hostů byl k vidění zajímavý hokej. Příbram po první třetině vedla, ale ve druhé části Sedlčany třemi brankami otočily. Pak však přišel koncert Spartaku, který nastřílel v poslední třetině osm branek.
Branky: Burián, Hanáček, Černý – Kolda 2, Lorenz, Drozda, Trč, Svoboda, Běžel, Karnoš, Benda. Rozhodčí: P.Novák – Pohořelý, Čanda, Vyloučení: 7:7. Využití: 1:3. Třetiny: 0:1, 3:0, 0:8.

Hvězda Kladno – Nový Knín 8:6
Nováček z Nového Knína sice znovu nevyhrál, ale i na ledě kladenské Hvězdy dokázal, že se s ním bude muset počítat. Hvězdě byl vyrovnaným soupeřem a jen trochu více potřebného štěstí mu chybělo. V souboji dvou týmů bez vítězství si tak první tři body připsala Hvězda Kladno, když se střelecky předvedli především Hegenbart a Palivec. Oba dokázali nastřílet hattrick. Stejného úspěchu však docílil i novoknínský Mrkvica.
Branky: Gegenbart 3, Palivec 3, Kopecký, Fiedler – Mrkvica 3, Slavomár 2, Kovařík. Rozhodčí: Lukavský – Větrovský, Ondráček. Vyloučení: 7:8. Bez využití: Třetiny: 3:3, 2:1, 3:2.

Hořovice – Kladno 88 6:7.
Další dramatický zápas. Po vyrovnané první třetině vedli hosté už 4:1, ale domácí dokázali snížit až na 6:7.
Branky: Sládek 2, Šťastný, Podskalský, Franěk, Zbuzek – Huml 4, Skála 2, Vodák, Vyloučení: 3:3. Třetiny: 2:2, 1:4, 3:1.

Benátky n. J. B - Kutná Hora B 3:10