Příbramští hokejisté šli za vítězstvím od úvodní buly. Už ve čtvrté minutě jim vystřelil vedení Křivonoska, když si asistenci připsal gólman Vávra. Na vyrovnání hostů pak zareagoval před přestávkou Tobolič.

Od té chvíle už Příbramští v zápase pouze vedli. Na dostřel se jim naposledy dostali benešovští hokejisté těsně před polovinou utkání, kdy snižoval na 2:3 Kočí. V nervozním závěru druhé třetiny, kdy oba týmy pravidelně zaplňovaly trestnou lavici, však domácí odskočili až na 5:2 a náskok už si pohlídali.

Zisk tří bodů a zaváhání soupeřů je poslalo na čelo tabulky.

HC Příbram – Hc Benešov 6:3 (2:1, 3:1, 1:1). Branky a as.: 4. Křivonoska (Vávra), 18. Tobolič (Matouš, Šír), 26. Šmejkal (Křivonoska), 30. Mikeska (Beneš), 39. Svoboda (Šlemenda, Tobolič), 53. Svoboda (Grubner) – 9. Babický (Holeš), 28. Kočí (Janák), 45. Hynek.
HC Příbram: Vávra – Šlemenda, Grín, Šír, Matouš, Chudý – Grubner, Kadič, Svoboda – Tobolič, Mikeska, Polák – Křivonoska, Šmejkal, Císař (21. Beneš).