HC Příbram – Kr. Dvůr
2:1 sn (0:0, 1:0, 0:1)

Od úvodního buly bylo vidět, že oba týmy chtějí vyhrát. Tlačily se do zakončení, ale ani přes řadu příležitostí se dlouho nikomu nepodařilo vstřelit branku.

Na první úspěšný zásah tak diváci čekali až do konce druhé části, kdy se necelou minutu před přestávkou po přihrávce Jobka trefil Valášek – 1:0.

Do poslední třetiny vlétli hráči obou týmů velmi razantně, což se projevilo i na počtu vyloučených hráčů. Hosté byli před bránou domácích velmi důrazní, a to se jim v čase 49:26 vyplatilo, když po dorážce vyrovnal Cifka – 1:1.

Do konce hrací doby pak nedokázal ani jeden z týmů vstřelit vítězný gól, a tak přišly na řadu nájezdy.

První nájezd hostům vychytal příbramský gólman Vávra. Na straně domácích pak jel Mácha a po pěkné kličce vstřelil jediný gól, který padnul v nájezdech. Rozhodl tak o dalším bodu navíc pro HC Příbram.

Branky: 40. Valášek (Jobek), rozh. náj. Mácha – 50. Cifka (Fišer). Vyloučení: 7:6. Střely: 23:25. Rozhodčí: Formánek – Frühalf, Bernard. Diváci: 146.

HC Příbram: Kim Vávra (Lukáš Riegel) – Michal Matouš, Petr Šlemenda, Zdeněk Procházka, Martin Kozelka, Michal Grín, Petr Horáček, Tomáš Flieger – Martin Valášek, Ondřej Pejsar, Tomáš Jobek - Ondřej Mácha, Jakub Kadič, Roman Cmunt - Filip Černý, Jan Bauer, Michal Staňo - Jakub Furch, Jiří Komínek.