Vlašim – HC Příbram
6:9 (3:3, 3:2, 0:4)

Ve vyrovnané tabulce sice patří Vlašimským pozice v dolní polovině, ale jsou zároveň druhým nejlépe střílejícím týmem soutěže. To naplno potvrzovali od úvodních minut.

Bratrská dvojice Kucharčíkových zajistila domácím vedení, ale Příbramští byli trpěliví a dvakrát srovnali.

Do druhé přestávky šli vlašimští hokejisté s jednobrankovým náskokem, ale v poslední části už stříleli góly jen hosté, kteří tak výsledek definitivně otočili ve svůj prospěch.

Branky: 2. V. Kucharčík (Horálek), 7. D. Kucharčík, 13. Dýcka (V. Kucharčík), 30. D. Kucharčík (V. Kuchačík), 33. Jäger (Máčala, Slanina), 38. Holánek (Máčala, Plaštiak) – 9. Komínek (Jobek), 10. Cmunt (Grubner, Mácha), 13. Jobek, 21. Mikeska (Hrala, Šlemenda), 31. Cmunt (Pejsar), 43. Tylich, 48. Mácha (Kozelka), 55. Mikeska (Cmunt), 60. Cmunt (Mácha). Vyloučení: 12:16, navíc V. Kucharčík (Vlašim) trest ve hře. Využití: 2:1. Střely: 28:25 (11:10, 10:8, 7:7). Rozhodčí: Formánek – Frühauf, Mrázek. Diváci: 250. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:4, 5:4, 5:5, 6:5, 6:9 .

HC Příbram: Kořínek – Matouš, Šlemenda, Grubner, Tylich, Kozelka, Horáček, Grín – Furch (Hrala), Mikeska, Anděl – Mácha, Kadič, Cmunt – Komínek, Pejsar, Jobek.

Další utkání hraje HC Příbram už ve středu 7. listopadu. Na domácím ledě nastoupí od 18 hodin proti HC Poděbrady.