Domácí hokejisté šli za sedmou příčkou od první minuty. Dokonale hosty zaskočili a ve dvanácté minutě už vedli 3:0. Rakovničtí se však odmítli vzdát zadarmo a postupně ztrátu dotahovali, až pět minut před koncem snížili na 5:4. Poté se však odhodlali k power-play, kterou nezvládli. Příbramští pečetili vítězství do prázdné branky a mohli začít hledat výsledky ostatních utkání, aby zjistili svého soupeře.

Tím budou nakonec Velké Popovice. Ty v pohodě udržely druhou příčku. První utkání se bude hrát v sobotu od 17 hodin v Příbrami, odveta v neděli od 16 hodin na ledě Velkých Popovic.

HC Příbram - HC Rakovník 6:4 (3:0, 1:1, 2:3)