VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládež HC Příbram

Příbram/ Jak hrála hokejová mládež HC Příbram?

5.11.2008
SDÍLEJ:

HC PříbramFoto: Deník

4. třídy HC Příbram - SC Kolín 0:12 (0:4, 0:5, 0:3)

Kluci mají velkou marodku. Nemoc skolila i oba brankáře. Do brankářského se tedy poprvé v životě oblékl Vojta Vázal. Naši se proti vynikajícímu Kolínu dostali i do několika slibných šancích, ale jen zvonili na tyčky. Škoda, nějaký gól si dát zasloužili. A měli k němu hodně blízko.

5. třídy HC Příbram - SC Kolín 4:2 Beneš 2, Rampfel 2

Další zápas při kterém oba soupeři chtěli hrát hokej a bylo se nač dívat. Všichni kluci hráli velice dobře a v závěru moc pomohl svým výkonem brankář. Co po vítězném zápase s druhým týmem soutěže dodat. Snad jenom popřát hráčům aby jim chuť do hry a bojovnost vydržela co nejdéle.

Minihokej 3. třída
Příbram – Slaný 19:3 (3:0, 9:2, 7:1) Sirotek Petr 5+1, Pokorný Matěj 3+2, Dragoun Vojtěch 3+2, Čech Daniel 2+2, Trokšiar Filip 2+2, Mráček Pavel 1+4, Sentenský Jan 1+1, Major Roman 1+1, Schneider Vít 1+0, Soukup Matěj 0+2

Tento zápas byl spíš vraždění neviňátek. Kluci ze Slaného byli evidentně sotva z první třídy. Ale bojovali statečně.

Příbram - Beroun 2:2 (0:0, 2:0, 0:2) Pokorný Matěj 2+0, Dragoun Vojtěch 0+2

V přímém souboji o první místo v turnaji jsme si dlouho stáli lépe. Po pěkných kombinacích Vojty s Matym ve druhé třetině vedli už 2:0. Jenže v poslední třetině Beroun hodně přitlačil. 5 minut před koncem snížil. A v berounských bouchly saze. Drtivý tlak, který si v závěrečných minutách vytvořili, jsme neustáli a minutu před koncem jsme si nechali dát vyrovnávací gól. Velká škoda, protože kromě posledních pár minut diktovali celý zápas tempo naši kluci.
Brankář Pavel Čajan měl úspěšnost 86.66 %. Krásné číslo - a to chodí ještě do školky.

Příbram - Rakovník 23:3 (5:0, 8:1, 10:2) Čech Daniel 6+2, Trokšiar Filip 5+1, Soukup Matěj 3+0, Sirotek Petr 2+5, Dragoun Vojtěch 2+3, Dolejš Tomáš 1+3, Mráček Pavel 1+3, Sentenský Jan 1+2, Major Roman 1+1, Schneider Vít 1+0, Funk Ladislav 0+1

Tento zápas byl soubojem na dálku mezi námi a Berounem. Šlo o skore, které měl zatím lepší Beroun. Naši šturmovali jako o život. Jenže příbramák ve službách Rakovníka - brankář Marek Urban, se zrovna proti našim klukům vytáhl. A zlato nám zase uteklo jen o skore - letos už asi počtvrté.
Další výsledky: Beroun – Rakovník 25:0; Slaný – Rakovník 10:9; Slaný – Beroun 0:18

Pořadí turnaje
1. HC Beroun 45:2 5b.
2. HC Příbram 44:8 5b.
3. HK Lev Slaný 13:50 2b.
4. HC Rakovník 12:58 0b.

4. třída, Kralupy – Příbram 11:0 (3:0, 4:0, 4:0)

Daniel Tomek chytal první zápas a stává se nastálo brankářem u čtvrťáků. Kluci mu ale první den v brankářském nijak neulehčili. Nějak jim dlouhé cesty a ještě brzo ráno nesvědčí. Ale většina z nich bude moci tuto kategorii hrát ještě další dva roky. A z tohoto pohledu to zase taková katastrofa není.

Minihokej 2. třída
Příbram – Beroun 8:1 (4:0, 3:0, 1:1) Stloukal Ondřej 3+0, Čech Daniel 3+0, Dvořák Jan 1+0, Sentenský Jan 1+0, Flachs Josef 0+2, Major Roman 0+1, Sirotek Petr 0+1

Tentokrát si s Berounem kluci poradili a snad už zlomili naše berounské prokletí. Předvedli pěknou hru, na druháčky až nečekaně kombinační a v pěkném tempu. Ale rozhodně to vítězství hladké nebylo. Hodně k němu totiž pomohl Pája Čajan, který chytil 4 penalty v době, kdy zápas ještě zdaleka rozhodnut nebyl. Až těsně před koncem pátou penaltu nevykryl. Ale úspěšnost zásahů měl přes 90%. Stejně jako v celém turnaji.

Příbram - Hvězda Praha 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) Flachs Josef 1+0, Čech Daniel 1+0, Sentenský Jan 1+0, Sirotek Petr 0+1, Oravský Jan 0+1

Toto byl zápas snů. Hrálo se nahoru dolů. Pája zase čapnul 2 penalty a Pepíno Flachsů s Honzou Oravským vymysleli vedoucí gól. Jenže Hvězda otočila na 1:2 a drama vrcholilo. Trenér stáhl sestavu na dvě velice úderné formace a Hvězda najednou nevěděla kam dřív skočit. Vyrovnání přinesla krásná akce Péti Sirotka s Danym Čechem. Dokonale na nervy nám ovšem zahrál Honzík Sentenský. Těsně před koncem sice proměnil penaltu, ale až z dorážky - a to se nesmí. A pak, minutu před koncem, si vybruslil s pukem přes celé hřiště a nádherně vystřelil. Takto poprvé v životě. Po dlouhé době tak kluci nemuseli spoléhat na skóre a zlato si vyválčili na body.

Příbram - Černošice 12:4 (3:2, 6:1, 3:1) Schneider Vít 4+0, Sirotek Petr 3+2, Čech Daniel 2+1, Sentenský Jan 2+0, Stloukal Ondřej 1+0, Flachs Josef 0+1, Oravský Jan 0+1, Dvořák Jan 0+1, Mráček Pavel 0+1, Kolda Adam 0+1, Major Roman 0+1

Černošice nepřijely tak silné, jak byly doma a naši je pohodlně přehráli. Možná to s tím pohodlím trošku přehnali, protože 4 góly nedostali ani od Hvězdy. Ale to už je určitě nepálilo a užívali si zasloužené turnajové vítězství. Tímto výsledkem se zaslouženě stali i vítězi celé první série a budou čekat na další soupeře. Krásné zakončení před domácím publikem.

Další výsledky: Hvězda Praha – Černošice 15 : 3, Beroun – Černošice 4 : 11, Hvězda Praha – Beroun 16 : 5

Pořadí turnaje
1. HC Příbram 23:7 6b.
2. HC Hvězda Praha 33:11 4b.
3. SK Černošice 18:31 2b.
4. HC Beroun 10:35 0b.

4. třída HC Příbram – HC Geus Kladno 2:11 (1:4, 0:4, 1:3) Kryll Jiří, Hasman Josef

Chvíli to vypadalo, že budeme vzdorovat, ale kladeňáci nám nedávali moc prostoru. Ale kluci si dali alespoň dva moc hezké góly. Pepa Hasman dokonce premiérového a hned ligovému Kladnu.

4. třída, HC Beroun – HC Příbram 9:0 (4:0, 4:0, 1:0)
Berouňáci dokonale pomstili své malé kolegy a vrátili nám porážku i s úrokem. Když nedáme gól, nemůžeme vyhrát. Ale nedejte nic na výsledek - tihle naši kluci jsou moc šikovní. a za dva roky budou čtyřky bezpečně vyhrávat.

5. třída, HC Beroun – HC Příbram 2:2 (1:1, 0:1, 1:0) Švancar, Vach
Vyrovnaný zápas se spoustou šancí na obou stranách. Moc pěkný a zaroveň dramatický hokej až do konce zápasu.

7. třídy HC České Budějovice - HC Příbram 9:1 (2:0, 2:1, 5:0) Neliba Josef ( Svoboda Petr )
Kluci hráli moc pěkně první dvě třetiny. Stále se drželi ve hře. Ale nakonec na 4 vyrovnané budějovické formace nestačila fyzička.

7. třídy HC Příbram - PZ Kladno 6:5 (3:1, 1:3, 2:1) Jobek Ondřej ( Doležal Václav ), Doležal Václav ( Svoboda Petr ), Jobek Ondřej ( Kadlec Aleš ), Jobek Ondřej ( Kadlec Martin ), Anděl Tomáš 2
Zápas jako na houpačce. Kluci vedli už 4:1 a vypadalo to na pohodlné vítězství. Jenže hosté zabrali a nestačili jsme se divit. Najednou to bylo 4:4. V poslední třetině jsme ještě utekli na 6:4, ale kladeňáci zabrali, snížili a až do konce jsme se báli o vítězství. Další cenná lekce, že v hokeji jakékoli vedení není jisté.

7. třídy HC Berounští Medvědi - HC Příbram 5:3 (1:0, 3:3, 1:0) Kadlec Jakub ( Svoboda Petr ), Kadlec Aleš, Svoboda Petr
Zápas v Berouně byl hodně smolný. Nutno ovšem přiznat, že hokejového pána boha si naši kluci naštvali sami. První třetinu hráli jako z partesu. Sice ji prohráli 1:0, ale vzhledem k předváděné hře byla jen otázka času, kdy to tam začne padat. Jenže do druhé třetiny nastoupili s neuvěřitelnou pohodou. Skoro to vypadalo, že čekají, že si domácí góly nastřílí sami. A domácí také stříleli. Ale do naší sítě. Naši se pak trošku zmátořili a postupně stáhli výsledek zpět o gól. V poslední třetině už zase dřeli jak mourovatí, ale brána už byla zakletá. Na střely jsme vyhráli 21:36 a tyčky pak už nikdo nepočítal. A v závěrečném tlaku jsme ještě dostali poslední ránu a ztratili tak dva povinné body. A na to, že domácí navíc hráli v osmi, to byla hodně velká škoda.

7. třídy HC Příbram - HC Tábor 3:7 (0:2, 1:0, 2:5) Anděl Tomáš ( Svoboda Petr ), Sentenský František, Svoboda Petr ( Anděl Tomáš )
Z posledních dvou lekcí si naši vzali ponaučení a hráli krásný hokej od začátku do konce. Hosté ale častěji a hlavně přesně stříleli. Střelba gólů je vůbec naše slabina. Co pravidelně nedokážeme proměnit je neuvěřitelné. Ale doufejme, že to všechno dojde. I tak se takovýto hokej musel líbit každému.

HC Příbram pořádá nábor dětí a hokejové mládeže-tréninky každý víkend!V sobotu 8.11. od 8.15 hodin.Vezměte si sebou brusle, rukavice,helmu-stačí cyklistická- a přijďte mezi nás. Více informací na tel. 605 267 111, nebo pošlete kontakt jcisar@email.cz. Informace též získáte v prodejně MSSERVICE v areálu Zimního stadionu, či v prodejně MSSERVICE Pražská ulice. Přijďte mezi nás,pomůžeme s výzbrojí, první rok bez placení příspěvků!!!

5.11.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Bára Podzimková, mladá modelka z Příbrami, která už pracovně obletěla svět.
4

Příbramská modelka projela díky své práci celý svět

Rožmitálská Venkovanka na náměstí 17. listopadu byla součástí Příbramského kulturního léta.
23

Dechovka zaplnila náměstí, lidé si už na větší dávky kultury zvykli

Cyklistická akce prověřila nejen sportovce, ale i nervy cestujících

Berounsko/Příbramsko - Je sobota ráno. Silnice u hlavní brány Velké Chuchle je zacpaná většinou auty s koly na střeše nebo dodávkami plnými dětí, kol a vybavení. Každý nezúčastněný šofér už v tu chvíli nenávidí cyklisty. A to ještě netuší, že mu cestu useknou další uzavírky. 

Čáslav těsně podlehla druholigové Příbrami a v poháru končí

Čáslav /FOTOGALERIE/ - V rámci 1. kola MOL Cupu přivítali fotbalisté Čáslav na svém hřišti druholigovou Příbram. Favorit si v první půli vybojoval dvoubrankové vedení, ale po přestávce vykřesal naději pro Čáslav gól Hannicha. Vyrovnat se ale svěřencům Radima Truksy a Jiřího Antoše nepodařilo, a tak Čáslav Příbrami podlehla 1:2.   

Během dne hrozí silné bouřky, výstraha platí do půlnoci

Meteorologové vydali varování před bouřkami. Čechy by měly zasáhnout dnes mezi 11:00 a 23:00, na Moravě platí výstraha od 14:00 do půlnoci.

Kulturní léto pokračuje Rožmitálskou Venkovankou

Příbram – I v letošním roce si mohou nejen obyvatelé, ale i návštěvníci města Příbrami, užít nedělní odpolední koncerty v rámci Příbramského kulturního léta. Na začátku prázdnin začalo tradičně jazzem a pokračuje v neděli 23. července veselou dechovkou z Rožmitálu pod Třemšínem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení