VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládež HC Příbram

Příbram/ Jak hrála hokejová mládež HC Příbram?

5.11.2008
SDÍLEJ:

HC PříbramFoto: Deník

4. třídy HC Příbram - SC Kolín 0:12 (0:4, 0:5, 0:3)

Kluci mají velkou marodku. Nemoc skolila i oba brankáře. Do brankářského se tedy poprvé v životě oblékl Vojta Vázal. Naši se proti vynikajícímu Kolínu dostali i do několika slibných šancích, ale jen zvonili na tyčky. Škoda, nějaký gól si dát zasloužili. A měli k němu hodně blízko.

5. třídy HC Příbram - SC Kolín 4:2 Beneš 2, Rampfel 2

Další zápas při kterém oba soupeři chtěli hrát hokej a bylo se nač dívat. Všichni kluci hráli velice dobře a v závěru moc pomohl svým výkonem brankář. Co po vítězném zápase s druhým týmem soutěže dodat. Snad jenom popřát hráčům aby jim chuť do hry a bojovnost vydržela co nejdéle.

Minihokej 3. třída
Příbram – Slaný 19:3 (3:0, 9:2, 7:1) Sirotek Petr 5+1, Pokorný Matěj 3+2, Dragoun Vojtěch 3+2, Čech Daniel 2+2, Trokšiar Filip 2+2, Mráček Pavel 1+4, Sentenský Jan 1+1, Major Roman 1+1, Schneider Vít 1+0, Soukup Matěj 0+2

Tento zápas byl spíš vraždění neviňátek. Kluci ze Slaného byli evidentně sotva z první třídy. Ale bojovali statečně.

Příbram - Beroun 2:2 (0:0, 2:0, 0:2) Pokorný Matěj 2+0, Dragoun Vojtěch 0+2

V přímém souboji o první místo v turnaji jsme si dlouho stáli lépe. Po pěkných kombinacích Vojty s Matym ve druhé třetině vedli už 2:0. Jenže v poslední třetině Beroun hodně přitlačil. 5 minut před koncem snížil. A v berounských bouchly saze. Drtivý tlak, který si v závěrečných minutách vytvořili, jsme neustáli a minutu před koncem jsme si nechali dát vyrovnávací gól. Velká škoda, protože kromě posledních pár minut diktovali celý zápas tempo naši kluci.
Brankář Pavel Čajan měl úspěšnost 86.66 %. Krásné číslo - a to chodí ještě do školky.

Příbram - Rakovník 23:3 (5:0, 8:1, 10:2) Čech Daniel 6+2, Trokšiar Filip 5+1, Soukup Matěj 3+0, Sirotek Petr 2+5, Dragoun Vojtěch 2+3, Dolejš Tomáš 1+3, Mráček Pavel 1+3, Sentenský Jan 1+2, Major Roman 1+1, Schneider Vít 1+0, Funk Ladislav 0+1

Tento zápas byl soubojem na dálku mezi námi a Berounem. Šlo o skore, které měl zatím lepší Beroun. Naši šturmovali jako o život. Jenže příbramák ve službách Rakovníka - brankář Marek Urban, se zrovna proti našim klukům vytáhl. A zlato nám zase uteklo jen o skore - letos už asi počtvrté.
Další výsledky: Beroun – Rakovník 25:0; Slaný – Rakovník 10:9; Slaný – Beroun 0:18

Pořadí turnaje
1. HC Beroun 45:2 5b.
2. HC Příbram 44:8 5b.
3. HK Lev Slaný 13:50 2b.
4. HC Rakovník 12:58 0b.

4. třída, Kralupy – Příbram 11:0 (3:0, 4:0, 4:0)

Daniel Tomek chytal první zápas a stává se nastálo brankářem u čtvrťáků. Kluci mu ale první den v brankářském nijak neulehčili. Nějak jim dlouhé cesty a ještě brzo ráno nesvědčí. Ale většina z nich bude moci tuto kategorii hrát ještě další dva roky. A z tohoto pohledu to zase taková katastrofa není.

Minihokej 2. třída
Příbram – Beroun 8:1 (4:0, 3:0, 1:1) Stloukal Ondřej 3+0, Čech Daniel 3+0, Dvořák Jan 1+0, Sentenský Jan 1+0, Flachs Josef 0+2, Major Roman 0+1, Sirotek Petr 0+1

Tentokrát si s Berounem kluci poradili a snad už zlomili naše berounské prokletí. Předvedli pěknou hru, na druháčky až nečekaně kombinační a v pěkném tempu. Ale rozhodně to vítězství hladké nebylo. Hodně k němu totiž pomohl Pája Čajan, který chytil 4 penalty v době, kdy zápas ještě zdaleka rozhodnut nebyl. Až těsně před koncem pátou penaltu nevykryl. Ale úspěšnost zásahů měl přes 90%. Stejně jako v celém turnaji.

Příbram - Hvězda Praha 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) Flachs Josef 1+0, Čech Daniel 1+0, Sentenský Jan 1+0, Sirotek Petr 0+1, Oravský Jan 0+1

Toto byl zápas snů. Hrálo se nahoru dolů. Pája zase čapnul 2 penalty a Pepíno Flachsů s Honzou Oravským vymysleli vedoucí gól. Jenže Hvězda otočila na 1:2 a drama vrcholilo. Trenér stáhl sestavu na dvě velice úderné formace a Hvězda najednou nevěděla kam dřív skočit. Vyrovnání přinesla krásná akce Péti Sirotka s Danym Čechem. Dokonale na nervy nám ovšem zahrál Honzík Sentenský. Těsně před koncem sice proměnil penaltu, ale až z dorážky - a to se nesmí. A pak, minutu před koncem, si vybruslil s pukem přes celé hřiště a nádherně vystřelil. Takto poprvé v životě. Po dlouhé době tak kluci nemuseli spoléhat na skóre a zlato si vyválčili na body.

Příbram - Černošice 12:4 (3:2, 6:1, 3:1) Schneider Vít 4+0, Sirotek Petr 3+2, Čech Daniel 2+1, Sentenský Jan 2+0, Stloukal Ondřej 1+0, Flachs Josef 0+1, Oravský Jan 0+1, Dvořák Jan 0+1, Mráček Pavel 0+1, Kolda Adam 0+1, Major Roman 0+1

Černošice nepřijely tak silné, jak byly doma a naši je pohodlně přehráli. Možná to s tím pohodlím trošku přehnali, protože 4 góly nedostali ani od Hvězdy. Ale to už je určitě nepálilo a užívali si zasloužené turnajové vítězství. Tímto výsledkem se zaslouženě stali i vítězi celé první série a budou čekat na další soupeře. Krásné zakončení před domácím publikem.

Další výsledky: Hvězda Praha – Černošice 15 : 3, Beroun – Černošice 4 : 11, Hvězda Praha – Beroun 16 : 5

Pořadí turnaje
1. HC Příbram 23:7 6b.
2. HC Hvězda Praha 33:11 4b.
3. SK Černošice 18:31 2b.
4. HC Beroun 10:35 0b.

4. třída HC Příbram – HC Geus Kladno 2:11 (1:4, 0:4, 1:3) Kryll Jiří, Hasman Josef

Chvíli to vypadalo, že budeme vzdorovat, ale kladeňáci nám nedávali moc prostoru. Ale kluci si dali alespoň dva moc hezké góly. Pepa Hasman dokonce premiérového a hned ligovému Kladnu.

4. třída, HC Beroun – HC Příbram 9:0 (4:0, 4:0, 1:0)
Berouňáci dokonale pomstili své malé kolegy a vrátili nám porážku i s úrokem. Když nedáme gól, nemůžeme vyhrát. Ale nedejte nic na výsledek - tihle naši kluci jsou moc šikovní. a za dva roky budou čtyřky bezpečně vyhrávat.

5. třída, HC Beroun – HC Příbram 2:2 (1:1, 0:1, 1:0) Švancar, Vach
Vyrovnaný zápas se spoustou šancí na obou stranách. Moc pěkný a zaroveň dramatický hokej až do konce zápasu.

7. třídy HC České Budějovice - HC Příbram 9:1 (2:0, 2:1, 5:0) Neliba Josef ( Svoboda Petr )
Kluci hráli moc pěkně první dvě třetiny. Stále se drželi ve hře. Ale nakonec na 4 vyrovnané budějovické formace nestačila fyzička.

7. třídy HC Příbram - PZ Kladno 6:5 (3:1, 1:3, 2:1) Jobek Ondřej ( Doležal Václav ), Doležal Václav ( Svoboda Petr ), Jobek Ondřej ( Kadlec Aleš ), Jobek Ondřej ( Kadlec Martin ), Anděl Tomáš 2
Zápas jako na houpačce. Kluci vedli už 4:1 a vypadalo to na pohodlné vítězství. Jenže hosté zabrali a nestačili jsme se divit. Najednou to bylo 4:4. V poslední třetině jsme ještě utekli na 6:4, ale kladeňáci zabrali, snížili a až do konce jsme se báli o vítězství. Další cenná lekce, že v hokeji jakékoli vedení není jisté.

7. třídy HC Berounští Medvědi - HC Příbram 5:3 (1:0, 3:3, 1:0) Kadlec Jakub ( Svoboda Petr ), Kadlec Aleš, Svoboda Petr
Zápas v Berouně byl hodně smolný. Nutno ovšem přiznat, že hokejového pána boha si naši kluci naštvali sami. První třetinu hráli jako z partesu. Sice ji prohráli 1:0, ale vzhledem k předváděné hře byla jen otázka času, kdy to tam začne padat. Jenže do druhé třetiny nastoupili s neuvěřitelnou pohodou. Skoro to vypadalo, že čekají, že si domácí góly nastřílí sami. A domácí také stříleli. Ale do naší sítě. Naši se pak trošku zmátořili a postupně stáhli výsledek zpět o gól. V poslední třetině už zase dřeli jak mourovatí, ale brána už byla zakletá. Na střely jsme vyhráli 21:36 a tyčky pak už nikdo nepočítal. A v závěrečném tlaku jsme ještě dostali poslední ránu a ztratili tak dva povinné body. A na to, že domácí navíc hráli v osmi, to byla hodně velká škoda.

7. třídy HC Příbram - HC Tábor 3:7 (0:2, 1:0, 2:5) Anděl Tomáš ( Svoboda Petr ), Sentenský František, Svoboda Petr ( Anděl Tomáš )
Z posledních dvou lekcí si naši vzali ponaučení a hráli krásný hokej od začátku do konce. Hosté ale častěji a hlavně přesně stříleli. Střelba gólů je vůbec naše slabina. Co pravidelně nedokážeme proměnit je neuvěřitelné. Ale doufejme, že to všechno dojde. I tak se takovýto hokej musel líbit každému.

HC Příbram pořádá nábor dětí a hokejové mládeže-tréninky každý víkend!V sobotu 8.11. od 8.15 hodin.Vezměte si sebou brusle, rukavice,helmu-stačí cyklistická- a přijďte mezi nás. Více informací na tel. 605 267 111, nebo pošlete kontakt jcisar@email.cz. Informace též získáte v prodejně MSSERVICE v areálu Zimního stadionu, či v prodejně MSSERVICE Pražská ulice. Přijďte mezi nás,pomůžeme s výzbrojí, první rok bez placení příspěvků!!!

5.11.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Euro Sitex Příbram - Jihostroj České Budějovice.

Je konec, ani vynaložení všech sil Kocourům k postupu nestačilo

Ilustrační foto

Hrach: DownTown je pro nás především velká výzva

Rallye Hořovice už žhaví motory

Hořovice – O posledním dubnovém víkendu se v okolí měst Hořovice a Hostomice uskuteční již sedmnáctý ročník populární a známé Rallye Hořovice. Pořadatelem je Auto sport klub Hořovice, který pořádá soutěže každý rok a už jich má na kontě celkem šestadvacet.

Dopad hazardního hraní? Málo se mluví o velkých dluzích a zničených rodinách

Příbram - Chtělo se vám hrát o víc a víc peněz? Lhali jste někdy kvůli hraní někomu, na kom vám záleží? Tak zní dvě základní diagnostické otázky, které člověku, který se se závislostí potýká, rychle nastaví smutné zrcadlo. Takových lidí je v České republice odhadem 100 tisíc. Těch ohrožených hráčstvím ještě jednou tolik. Na to, jak lze závislost léčit, odpovídala adiktoložka Hana Vavřincová z nízkoprahového centra Magdaléna v Příbrami.

Muže ve Staré Huti zranila větev, přiletěl pro něj vrtulník

Stará Huť - Ve Staré Huti na Příbramsku se dnes dopoledne zranil osmačtyřicetiletý muž při prořezávání stromů. Spadla na něj větev, muž poté ztratil vědomí. Vrtulník záchranné služby ho přepravil do nemocnice.

AKTUALIZOVÁNO

Pohřeb kardinála Vlka: rozloučit se přišly stovky lidí, nechyběli členové vlády

Stovky lidí se přišli do chrámu sv. Víta na Pražském hradě rozloučit s kardinálem Miloslavem Vlkem. Samotná zádušní mše má být zahájena v 11:00 po průvodu církevních hodnostářů z Arcibiskupského paláce do chrámu. Mši bude sloužit pražský arcibiskup Dominik Duka. Vlk zemřel po těžké nemoci minulou sobotu ve věku 84 let.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies