VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládež HC Příbram

Příbram/ Jak hrála hokejová mládež HC Příbram?

5.11.2008
SDÍLEJ:

HC PříbramFoto: Deník

4. třídy HC Příbram - SC Kolín 0:12 (0:4, 0:5, 0:3)

Kluci mají velkou marodku. Nemoc skolila i oba brankáře. Do brankářského se tedy poprvé v životě oblékl Vojta Vázal. Naši se proti vynikajícímu Kolínu dostali i do několika slibných šancích, ale jen zvonili na tyčky. Škoda, nějaký gól si dát zasloužili. A měli k němu hodně blízko.

5. třídy HC Příbram - SC Kolín 4:2 Beneš 2, Rampfel 2

Další zápas při kterém oba soupeři chtěli hrát hokej a bylo se nač dívat. Všichni kluci hráli velice dobře a v závěru moc pomohl svým výkonem brankář. Co po vítězném zápase s druhým týmem soutěže dodat. Snad jenom popřát hráčům aby jim chuť do hry a bojovnost vydržela co nejdéle.

Minihokej 3. třída
Příbram – Slaný 19:3 (3:0, 9:2, 7:1) Sirotek Petr 5+1, Pokorný Matěj 3+2, Dragoun Vojtěch 3+2, Čech Daniel 2+2, Trokšiar Filip 2+2, Mráček Pavel 1+4, Sentenský Jan 1+1, Major Roman 1+1, Schneider Vít 1+0, Soukup Matěj 0+2

Tento zápas byl spíš vraždění neviňátek. Kluci ze Slaného byli evidentně sotva z první třídy. Ale bojovali statečně.

Příbram - Beroun 2:2 (0:0, 2:0, 0:2) Pokorný Matěj 2+0, Dragoun Vojtěch 0+2

V přímém souboji o první místo v turnaji jsme si dlouho stáli lépe. Po pěkných kombinacích Vojty s Matym ve druhé třetině vedli už 2:0. Jenže v poslední třetině Beroun hodně přitlačil. 5 minut před koncem snížil. A v berounských bouchly saze. Drtivý tlak, který si v závěrečných minutách vytvořili, jsme neustáli a minutu před koncem jsme si nechali dát vyrovnávací gól. Velká škoda, protože kromě posledních pár minut diktovali celý zápas tempo naši kluci.
Brankář Pavel Čajan měl úspěšnost 86.66 %. Krásné číslo - a to chodí ještě do školky.

Příbram - Rakovník 23:3 (5:0, 8:1, 10:2) Čech Daniel 6+2, Trokšiar Filip 5+1, Soukup Matěj 3+0, Sirotek Petr 2+5, Dragoun Vojtěch 2+3, Dolejš Tomáš 1+3, Mráček Pavel 1+3, Sentenský Jan 1+2, Major Roman 1+1, Schneider Vít 1+0, Funk Ladislav 0+1

Tento zápas byl soubojem na dálku mezi námi a Berounem. Šlo o skore, které měl zatím lepší Beroun. Naši šturmovali jako o život. Jenže příbramák ve službách Rakovníka - brankář Marek Urban, se zrovna proti našim klukům vytáhl. A zlato nám zase uteklo jen o skore - letos už asi počtvrté.
Další výsledky: Beroun – Rakovník 25:0; Slaný – Rakovník 10:9; Slaný – Beroun 0:18

Pořadí turnaje
1. HC Beroun 45:2 5b.
2. HC Příbram 44:8 5b.
3. HK Lev Slaný 13:50 2b.
4. HC Rakovník 12:58 0b.

4. třída, Kralupy – Příbram 11:0 (3:0, 4:0, 4:0)

Daniel Tomek chytal první zápas a stává se nastálo brankářem u čtvrťáků. Kluci mu ale první den v brankářském nijak neulehčili. Nějak jim dlouhé cesty a ještě brzo ráno nesvědčí. Ale většina z nich bude moci tuto kategorii hrát ještě další dva roky. A z tohoto pohledu to zase taková katastrofa není.

Minihokej 2. třída
Příbram – Beroun 8:1 (4:0, 3:0, 1:1) Stloukal Ondřej 3+0, Čech Daniel 3+0, Dvořák Jan 1+0, Sentenský Jan 1+0, Flachs Josef 0+2, Major Roman 0+1, Sirotek Petr 0+1

Tentokrát si s Berounem kluci poradili a snad už zlomili naše berounské prokletí. Předvedli pěknou hru, na druháčky až nečekaně kombinační a v pěkném tempu. Ale rozhodně to vítězství hladké nebylo. Hodně k němu totiž pomohl Pája Čajan, který chytil 4 penalty v době, kdy zápas ještě zdaleka rozhodnut nebyl. Až těsně před koncem pátou penaltu nevykryl. Ale úspěšnost zásahů měl přes 90%. Stejně jako v celém turnaji.

Příbram - Hvězda Praha 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) Flachs Josef 1+0, Čech Daniel 1+0, Sentenský Jan 1+0, Sirotek Petr 0+1, Oravský Jan 0+1

Toto byl zápas snů. Hrálo se nahoru dolů. Pája zase čapnul 2 penalty a Pepíno Flachsů s Honzou Oravským vymysleli vedoucí gól. Jenže Hvězda otočila na 1:2 a drama vrcholilo. Trenér stáhl sestavu na dvě velice úderné formace a Hvězda najednou nevěděla kam dřív skočit. Vyrovnání přinesla krásná akce Péti Sirotka s Danym Čechem. Dokonale na nervy nám ovšem zahrál Honzík Sentenský. Těsně před koncem sice proměnil penaltu, ale až z dorážky - a to se nesmí. A pak, minutu před koncem, si vybruslil s pukem přes celé hřiště a nádherně vystřelil. Takto poprvé v životě. Po dlouhé době tak kluci nemuseli spoléhat na skóre a zlato si vyválčili na body.

Příbram - Černošice 12:4 (3:2, 6:1, 3:1) Schneider Vít 4+0, Sirotek Petr 3+2, Čech Daniel 2+1, Sentenský Jan 2+0, Stloukal Ondřej 1+0, Flachs Josef 0+1, Oravský Jan 0+1, Dvořák Jan 0+1, Mráček Pavel 0+1, Kolda Adam 0+1, Major Roman 0+1

Černošice nepřijely tak silné, jak byly doma a naši je pohodlně přehráli. Možná to s tím pohodlím trošku přehnali, protože 4 góly nedostali ani od Hvězdy. Ale to už je určitě nepálilo a užívali si zasloužené turnajové vítězství. Tímto výsledkem se zaslouženě stali i vítězi celé první série a budou čekat na další soupeře. Krásné zakončení před domácím publikem.

Další výsledky: Hvězda Praha – Černošice 15 : 3, Beroun – Černošice 4 : 11, Hvězda Praha – Beroun 16 : 5

Pořadí turnaje
1. HC Příbram 23:7 6b.
2. HC Hvězda Praha 33:11 4b.
3. SK Černošice 18:31 2b.
4. HC Beroun 10:35 0b.

4. třída HC Příbram – HC Geus Kladno 2:11 (1:4, 0:4, 1:3) Kryll Jiří, Hasman Josef

Chvíli to vypadalo, že budeme vzdorovat, ale kladeňáci nám nedávali moc prostoru. Ale kluci si dali alespoň dva moc hezké góly. Pepa Hasman dokonce premiérového a hned ligovému Kladnu.

4. třída, HC Beroun – HC Příbram 9:0 (4:0, 4:0, 1:0)
Berouňáci dokonale pomstili své malé kolegy a vrátili nám porážku i s úrokem. Když nedáme gól, nemůžeme vyhrát. Ale nedejte nic na výsledek - tihle naši kluci jsou moc šikovní. a za dva roky budou čtyřky bezpečně vyhrávat.

5. třída, HC Beroun – HC Příbram 2:2 (1:1, 0:1, 1:0) Švancar, Vach
Vyrovnaný zápas se spoustou šancí na obou stranách. Moc pěkný a zaroveň dramatický hokej až do konce zápasu.

7. třídy HC České Budějovice - HC Příbram 9:1 (2:0, 2:1, 5:0) Neliba Josef ( Svoboda Petr )
Kluci hráli moc pěkně první dvě třetiny. Stále se drželi ve hře. Ale nakonec na 4 vyrovnané budějovické formace nestačila fyzička.

7. třídy HC Příbram - PZ Kladno 6:5 (3:1, 1:3, 2:1) Jobek Ondřej ( Doležal Václav ), Doležal Václav ( Svoboda Petr ), Jobek Ondřej ( Kadlec Aleš ), Jobek Ondřej ( Kadlec Martin ), Anděl Tomáš 2
Zápas jako na houpačce. Kluci vedli už 4:1 a vypadalo to na pohodlné vítězství. Jenže hosté zabrali a nestačili jsme se divit. Najednou to bylo 4:4. V poslední třetině jsme ještě utekli na 6:4, ale kladeňáci zabrali, snížili a až do konce jsme se báli o vítězství. Další cenná lekce, že v hokeji jakékoli vedení není jisté.

7. třídy HC Berounští Medvědi - HC Příbram 5:3 (1:0, 3:3, 1:0) Kadlec Jakub ( Svoboda Petr ), Kadlec Aleš, Svoboda Petr
Zápas v Berouně byl hodně smolný. Nutno ovšem přiznat, že hokejového pána boha si naši kluci naštvali sami. První třetinu hráli jako z partesu. Sice ji prohráli 1:0, ale vzhledem k předváděné hře byla jen otázka času, kdy to tam začne padat. Jenže do druhé třetiny nastoupili s neuvěřitelnou pohodou. Skoro to vypadalo, že čekají, že si domácí góly nastřílí sami. A domácí také stříleli. Ale do naší sítě. Naši se pak trošku zmátořili a postupně stáhli výsledek zpět o gól. V poslední třetině už zase dřeli jak mourovatí, ale brána už byla zakletá. Na střely jsme vyhráli 21:36 a tyčky pak už nikdo nepočítal. A v závěrečném tlaku jsme ještě dostali poslední ránu a ztratili tak dva povinné body. A na to, že domácí navíc hráli v osmi, to byla hodně velká škoda.

7. třídy HC Příbram - HC Tábor 3:7 (0:2, 1:0, 2:5) Anděl Tomáš ( Svoboda Petr ), Sentenský František, Svoboda Petr ( Anděl Tomáš )
Z posledních dvou lekcí si naši vzali ponaučení a hráli krásný hokej od začátku do konce. Hosté ale častěji a hlavně přesně stříleli. Střelba gólů je vůbec naše slabina. Co pravidelně nedokážeme proměnit je neuvěřitelné. Ale doufejme, že to všechno dojde. I tak se takovýto hokej musel líbit každému.

HC Příbram pořádá nábor dětí a hokejové mládeže-tréninky každý víkend!V sobotu 8.11. od 8.15 hodin.Vezměte si sebou brusle, rukavice,helmu-stačí cyklistická- a přijďte mezi nás. Více informací na tel. 605 267 111, nebo pošlete kontakt jcisar@email.cz. Informace též získáte v prodejně MSSERVICE v areálu Zimního stadionu, či v prodejně MSSERVICE Pražská ulice. Přijďte mezi nás,pomůžeme s výzbrojí, první rok bez placení příspěvků!!!

5.11.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Houslový virtuóz Jaroslav Svěcený s dcerou Julií.
7

Jaroslav Svěcený: Na dovolené jsem byl bez houslí. Ke konci jsem měl absťák

Ilustrační foto.

Na nový zdroj tepla mohou zájemci získat až 127,5 tisíce korun. Jak na to?

Tipy na víkend: na námořní bitvu nebo za Krčínem

Příbramsko /FOTOGALERIE/ - Opět jsme pro čtenáře připravili několik víkendových tipů. Stačí si jen vybrat.  

Večer tmy v Brdech se ruší. Počasí opět nepřeje

Brdy - Kdo se v noci bojí sám v lese a přesto chce poznat tu nejčernější tmu, měl jedinečnou příležitost zúčastnit se společného pozorování noční oblohy s astronomy, která se měla konat v sobotu 23. září od 19 hodin. Počasí ale opět akci nepřeje. 

Jak trochu vyžehlit porcelán předvedli Kocouři ve Varech

Karlovy Vary /FOTOGALERIE/ – Všechno začalo tak jak si nikdo nepřál, ale konec vyzněl optimisticky. Volejbalisté Příbrami v generálce před startem extraligy zvládli na velké ceně porcelánu v Karlových Varech spíš páteční program než čtvrteční a odjeli s celkovou bilancí jedné výhry a dvou porážek.

AUTOMIX.CZ

Filtry pevných částic pro nafťáky zlevňují. Alespoň u některých značek

Filtr pevných částic je jedním z největších strašáků u moderních dieselových ojetin. Mnoho řidičů má pocit, že když se jedná „pouze o věc ekologie“ mohou filtr bez obav vyndat, nicméně faktem je, že jeho přítomnost v autě má dost velké opodstatnění. Je tedy velmi dobrou zprávou, že se cena nových filtrů vyvíjí příznivým trendem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení