2. třída

Příbramští kluci obhájili v Berouně stříbro z Příbrami, i když se tentokrát nadřeli daleko víc než doma.
HC Příbram – Mělník 6:2 Adamec 5, Valčík 1, Příbram – Letňany 0:8, Příbram – Beroun 5:4 Adamec 4, Kadlec 1.
Pořadí: 1. Letňany, 2. Příbram, 3. Beroun, 4. Mělník.

3. třída

HC Kladno A – Příbram A 3:8 (1:4, 1:2, 1:2). Spanilá jízda příbramáčků od začátku až do konce. Hráli s radostí a pohodou a pomalu, ale jistě, zvyšovali skóre.
Kladno B – Příbram B 5:4 (2:2, 0:0, 3:2). Souboj „béček“ byl velkou hokejovou bitvou. Kluci se do sebe zakousli a bojovali jako lvi – všichni. A protože už jsou i trošku vyhraní, padalo i dost gólů. V této přetahované pak byli nakonec úspěšnější domácí.
Příbram A – Ml. Boleslav A 10:1 (5:0, 3:1, 2:0). Příbramští třeťáci opět na významnější odpor nenarazili. Utkání si rozhodli už v první třetině.
Příbram B – Ml. Boleslav B 8:8 (3:3, 3:3, 2:2). Zato „béčko“ si opět užilo napínavý zápas od začátku do konce. Hromada gólů a do poslední chvíle nejasný výsledek.

4. třída

HC Kladno – Příbram 2:4 (1:0, 0:1, 1:3) Sirotek 2, Čech, Kolda, Moravec 0+1.
I tento souboj byl nesmírně napínavý. Domácí dvakrát vedli, ale Příbram dokázala vždy rychle vyrovnat, přidat dva góly a zápas dokonale otočit. Jsou tak stále ve své soutěži bez porážky.
Příbram – Ml. Boleslav 7:4 (3:1, 3:1, 1:2) Sirotek 4, Havelka 1+2, Žoluděv 1+1, Čech, Jaroš 0+2, Sentenský 0+1, Lojín 0+1.
Domácí začali pěkně zostra a nikdo by se nedivil, kdyby bylo rozhodnuto už po první třetině. Jenže řada vyložených šancí zůstala neproměněna a hosté se začali pomalu dostávat do zápasu. V poslední třetině dokonce stáhli na rozdíl dvou branek a ještě k tomu měli krátce po sobě výhodu dvou trestných střílení. Vcelku jednoznačné utkání tak vygradovalo do napnuté a dost nejisté koncovky.

7. třída

Třemošná – Příbram 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) Furch.
Další smůla sedmáků. Tentokrát sehráli s Třemošnou velmi vyrovnanou partii a dokonce ji přestříleli 23:28. Sahali alespoň po bodu, ale nakonec odjeli s prázdnou.

Liga ml. dorostu

Příbram – Litoměřice 1:4 (1:2, 0:0, 0:2) Venclík (Sentenský).
Příbram nastoupila proti prvnímu týmu soutěže, ale rozhodně zcela bez zábran. Paradoxně byla po většinu zápasu mírně lepší, ale prostě s jedním gólem se v hokeji vyhrát nedá. A byla to škoda a velká smůla.
Kadaň – Příbram 6:8 (2:3, 0:2, 4:3) Kotek 3, Sentenský 2+1, Svoboda 2, Murarik, Kadlec Aleš 0+1, Dědič 0+1, Anděl 0+1, Šanda 0+1.
Příbram měla víc ze hry. Dvakrát sice dorovnávala jednogólovou ztrátu, ale potom plynule otočila skóre až na 2:6. Ještě tři minuty před koncem zápasu vedla 3:7. Ale pak během 40 vteřin padly hned 3 góly. Nejprve ten sedmý příbramský a pak hned dva kadaňské. Domácí chodili tvrdě do brankoviště, z čehož vyplynula potyčka a dvojnásobné vyloučení Příbramských. Domácí ucítili šanci a odvolali svého brankáře. Sami však inkasovali přes celé hřiště na 5:8. Čtyřicet vteřin před koncem snížili domácí na 6:8. A tak za necelé tři minuty bylo k vidění 5 gólů a rvačka k tomu.

Kr. liga dorostu

Příbram – Vlašim 14:2 (4:1, 9:0, 1:1) Langer 6, M. Kadlec 2, Svoboda 2, J. Kadlec, Bakule, Anděl, Kessl.
Příbram dále potvrzuje, že si myslí na vyšší soutěž. Tentokrát její brankostroj odnesla Vlašim.

Kr. liga juniorů

Příbram – Mělník 3:2 (0:0, 3:1, 0:1) Franěk (Šmerhovský, Hlaváč), Hlaváč (Franěk, Šmerhovský), Císař.
Další z klíčových zápasů v cestě za postupem. Ve druhé třetině už ovšem domácí nebavilo čekat na náhodu a trošku se do soupeře obuli. A vyplatilo se. Tato část hry rozhodla. V poslední části si už domácí zápas pohlídali a i když Mělník mocně finišoval, na víc než na snížení to nestačilo.
Rakovník – Příbram 5:4 (3:2, 1:2, 1:0) Stoklasa 1+1, Šmerhovský, Křivonoska, Hlaváč, Franěk 0+3.
V Rakovníku se setkaly týmy z opačných konců tabulky. Příbramákům se podařilo předvést klasické podcenění soupeře. Nezachytili nástup Rakovníka a ztrátu pak těžko doháněli. I díky častému vyloučení nakonec prohráli.