HC Příbram - Strakonice
3:7 (2:0, 1:4, 0:3)

Zápas začal ve svižném tempu. Domácí se ujali vedení štastnou brankou Pejsara, když se puk odrazil od jeho brusle za záda Špilera. Na 2:0 zvyšoval ve 12. minutě Jobek, který se jako první dostal k odraženému puku.

Na začátku druhé třetiny snížil hostující Diviš, ale Jobek vrátil Příbrami dvojbrankové vedení ranou z voleje nemýlil. To bylo, bohužel, ze strany domácích vše. Tedy aspoň co se vstřelených branek týká. Hosté zásluhou brejků do konce třetiny výsledek otočili a v poslední třetině upravili výsledek až na konečných 7:3.

Branky: 6. Pejsar, 12. Jobek (Flieger), 29. Jobek (Horáček) - 23. Diviš (P. Srb), 31. Šulčík (Kadlec), 36. Velíšek (Šulčík), 38. Kadlec (J. Srb), 44. Kozma (Jícha), 51. Kozma (Bouška), 56. Pitel (Šulčík, Habart). Vyloučení: 8:4. Využití: 0:1. Střely: 31:29 (8:12, 11:7, 12:10). Rozhodčí: Kensek. Diváci: 40. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:7.

HC Příbram: Vávra (32. Pišťáček) – Matouš, Šlemenda, Horáček, M. Kozelka, Grín, T. Flieger – Mácha, Bauer, Hlaváč - Pejsar, Hrala - Komínek, Staňo, Jobek - Černý, Polák.

K poslednímu přípravnému zápasu zajíždějí příbramští hráči do Milevska, kde se v neděli od 17 hodin utkají s hráči Božetic.