Hokejisté Příbrami náskok neudrželi

Příbram – Hokejisté HC Příbram už odpočítávají poslední dny do začátku nové sezony Krajské ligy. K druhému přípravnému zápasu si pozvali vítěze jihočeské krajské ligy.

5.9.2011

HC Příbram.Foto: Deník

HC Příbram - Strakonice
3:7 (2:0, 1:4, 0:3)

Zápas začal ve svižném tempu. Domácí se ujali vedení štastnou brankou Pejsara, když se puk odrazil od jeho brusle za záda Špilera. Na 2:0 zvyšoval ve 12. minutě Jobek, který se jako první dostal k odraženému puku.

Na začátku druhé třetiny snížil hostující Diviš, ale Jobek vrátil Příbrami dvojbrankové vedení ranou z voleje nemýlil. To bylo, bohužel, ze strany domácích vše. Tedy aspoň co se vstřelených branek týká. Hosté zásluhou brejků do konce třetiny výsledek otočili a v poslední třetině upravili výsledek až na konečných 7:3.

Branky: 6. Pejsar, 12. Jobek (Flieger), 29. Jobek (Horáček) - 23. Diviš (P. Srb), 31. Šulčík (Kadlec), 36. Velíšek (Šulčík), 38. Kadlec (J. Srb), 44. Kozma (Jícha), 51. Kozma (Bouška), 56. Pitel (Šulčík, Habart). Vyloučení: 8:4. Využití: 0:1. Střely: 31:29 (8:12, 11:7, 12:10). Rozhodčí: Kensek. Diváci: 40. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:7.

HC Příbram: Vávra (32. Pišťáček) – Matouš, Šlemenda, Horáček, M. Kozelka, Grín, T. Flieger – Mácha, Bauer, Hlaváč - Pejsar, Hrala - Komínek, Staňo, Jobek - Černý, Polák.

K poslednímu přípravnému zápasu zajíždějí příbramští hráči do Milevska, kde se v neděli od 17 hodin utkají s hráči Božetic.

5.9.2011 VSTUP DO DISKUSE

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

The Tap Tap
24

The Tap Tap odehrají šedesát koncertů ročně

U pevnosti vznikne zřejmě dělostřelecká expozice

Příbram /FOTOGALERIE/ - Armáda předala Vojenskému historickému ústavu do užívání cvičný objekt Jordán. Jde o pěchotní srub československého opevnění v severním svahu kopce Houpák v Chráněné krajinné oblasti (CHKO) Brdy. Bývalá cílová plocha Jordán spolu s pěchotním srubem náleží k nejnavštěvovanějším lokalitám oblasti.

OBRAZEM: Huťské hasičky na domácí půdě zvítězily v útoku

Stará Huť – V sobotu se konal XII. ročník Pouťové soutěže v požárním útoku ve Staré Huti. Na domácí půdě muži skončili druzí a ženy vybojovaly první místo. Místo klasických dvou útoku, jak bývá zvykem, se běžely útoky tři.

Hokejisté Příbrami udělali z jasného duelu drama

Strakonice – Na ukazateli svítilo v 15. minutě hrozivé skóre 0:4. Bylo tomu tak v prvním přípravném utkání hokejistů Strakonic doma proti Příbrami. Čtyřgólové manko však Jihočeši v sobotu 19. srpna dokázali vyrovnat, ale v závěru zápasu inkasovali popáté a prohráli nakonec 4:5 (0:4, 3:0, 1:1).

Odkoupíme vepřín v Letech, schválila vláda

Česko odkoupí vepřín v Letech na Písecku, který stojí na místě protektorátního koncentračního tábora pro Romy. Vláda dnes krok schválila, uvedl na twitteru ministr pro lidská práva a legislativu Jan Chvojka.