HC Příbram zvítězil na ledě Zlonic

Slaný - Příbramští hokejisté sice nenavázali na výkony z posledních zápasů, ale přesto přivezli domů tři důležité body.

21.12.2009

HC Příbram.Foto: Deník

HC Zlonice - HC Příbram
3:5 (1:2, 1:1, 1:2)

V první třetině nastřelili sice domácítři tyčky Vávrovy branky, ale ani hosté nedokázali využít ty nejvyloženější šance.

Již na začátku3. minuty se trefil Bauer po nahrávce Valáška. Domácí sice vyrovnali v 11. minutě zásluhou Suchopárka, ale s tím nesouhlasil opět Bauer, který zvýšil na 2:1 pro Příbram za 25 vteřin nechytatelnou střelou pod horní tyčku. Nahrával centr druhého útoku Pejsar.

Domácí vkročili do druhé části aktivněji, ale Příbramští pozorně bránili a několikrát nechali vyniknout domácího brankáře Formánka.Domácí přeci jenom vyrovnali ve 25. minutě opět Suchopárkem. Bauerova odpověď v podobě dovršení hattricku však přišla již o minutu déle.

S přibývajícím časem začali hrát domácí čím dál zákeřněji a pozorný rozhodčí Jecelín je za tyto zákroky trestal. V 53. minutě se naskytla hostům přesilová hra 5 na 3 a první útok koněčně zaúřadoval. Mácha využil nahrávku od Hájka s Jobkem a příbramští hokejisté vedli 4:2.

V 57. minutě při přesilové hře hostů pravděpodobně došla trpělivost z věčného "osekávání" Hájkovi a golfem z pravé strany překonal Formánka popáté - 2:5.

Domácí ještě v samotném závěru po ojedinělé akci překonali Vávru Peterkou, a snížili tak na konečných 5:3 pro Příbram.

Příbramští tak stále drží čtvrtou příčku průběžné tabulky, ale nejvice je asi těší vánoční přestávka, která snad vyřeší nedostatek hráčů.

Branky: 11. Suchopárek (Drholec), 25. Suchopárek (Drholec, Peterka), 60. Peterka (Moutelík) - 3. Bauer (Valášek), 12. Bauer (Pejsar), 26. Bauer (Tylich), 53. Mácha (Hájek, Jobek), 57. Hájek. Vyloučení: 11:7 navíc Šimánek (ZL) 10 min. zákrok na hlavu, Tylich (PB) 10 min. vražení na mantinel. Využití: 1:2. Střely: 24:30 (10:11, 9:10, 5:9). Rozhodčí: Jecelín - Záhora, Holec. Diváci: 50.

HC Příbram: Kim Vávra - Michal Matouš, Petr Horáček, Martin Kozelka, Hynek Tylich - Ondřej Mácha, Miroslav Hájek, Tomáš Jobek - Jan Bauer, Ondřej Pejsar, Martin Valášek.

21.12.2009 VSTUP DO DISKUSE

Z představení hry Lakomec v podání divadelního spolku Půlnoc.
6

Lesní divadlo v Podlesí v neděli ovládne Lakomec

Metrostav handy cyklo maraton 2016.
17

Tři stovky cyklistů objedou Česko! Zavítají do Holašovic

Zaparkování auta je poměrně jednoduchý úkon, který ale někteří jedinci dokážou odfláknout vrcholným způsobem. Ať už jde o nedostatek trpělivosti, zkušeností nebo čistou lhostejnost ke svému okolí, někteří řidiči si svým chováním koledují o potrestání. A někdy ho i dostanou. A někdy je to i vtipné.

Lhotecký pětiboj patří k tradičnímu zpestření léta

Prosenická Lhota - V netradičních disciplínách budou v sobotu 29. července zápolit na návsi v Prosenické Lhotě dvojice mužů, žen i smíšené dvojice při Lhoteckém pětiboji. Jde již o devatenáctý ročník, což je nejlepším vystaveným vysvědčením svědčícím o oblíbenosti této soutěže.

Na Dobříš přijede ligový Liberec

Příbramsko - Velmi atraktivního soupeře získali pro utkání 2. kola MOL Cupu fotbalisté Dobříše. Po vítězství nad Kladnem a Litoměřickem změří síly s prvoligovým Slovanem Liberec. Druhý zástupce Příbramska v pohárové soutěži - druholigový 1.FK Příbram - se vydá na hřiště Štěchovic.Hrát by se mělo 10. srpna, termíny se však ještě budou potvrzovat.