Kaspo v poslední době střídá dobré výsledky se špatnými, ale i jeho pronásledovatelé na tom nejsou o moc lépe.

Protože zbývá sehrát pouze šest utkání, o vítězství v tomto ročníku hobby ligy je rozhodnuto.

HC Radětice - Kaspo Příbram 3:1 (1:1, 2:0, 0:0). I když hráči hostujícího mužstva nastoupili s minimálním počtem hráčů, stačili držet krok celou první třetinu. Druhá část ale už patřila jasně domácím. I když vedoucí celek tabulky v závěrených minutách vyvinul na soupeřovu branku tlak, na celkovém skóre se to neprojevilo.
Branky: Průša, Jonák, Pejsar – Švandelík. Vyloučení: 6:2 (Průša RAD – OT). Využití: 0:1. Rozhodčí: Chlumecký, Bernard.

Mistake Team – Sedláček Kärcher 3:2 (0:1, 2:1, 0:0). Hosté od páté minuty vedli brankou J. Perďocha, ale domácí ve druhé třetině výsledek otočili. I když se Sedláčkovci snažili alespoň srovnat, zůstalo jen u snížení.
Branky: Syrový, Chmelík, Brejcha – J. Perďoch 2. Vyloučení: 4:5 (Perďoch SE – OT). Využití: 0:1. Rozhodčí: Hruška, Kiss.

Tybys - T-HC Bohutín 2:4 (2:2, 0:1, 0:1). Dvakrát se dostali domácí do vedení, ale nakonec odešli poraženi. Zásluhou dvou tref Štofy.
Branky: Arbes, Skalický – Štofa 2, Ernst, Grinč. Vyloučení: 2:4. Rozhodčí: Hruška, Bernard.

Kaspo Příbram – Tybys 3:3 (0:2, 2:0, 1:1). V dohrávce z lednového termínu se obě mužstva rozešla smírně. V první třetině se lépe vedlo Tybysu, ve druhé Kaspu. To šlo i do vedení 3:2, ale Tybys stihl vyrovnat.
Branky: Binar 2, Máša – Kálal, Myslík, Kalabis. Rozhodčí: Kolář, Kiss.

Kaspo Příbram - Sedláček Kärcher 6:1 (2:1, 3:0, 1:0). Sedláčkovcům se podařilo v páté minutě získat vedení, ale Kaspo drama nepřipustilo. Již v osmé minutě bylo vyrovnáno a skóre pak už narůstalo jen ve prospěch domácích.
Branky: J. Sýkora 4, Máša, Švandelík – Staněk. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. Rozhodčí: Ručka, Bernard.

7. Sedláček 24 7 1 16 76:115 15

Pořadí střelců: 17 – Kálal (Tybys), 16 – Grinč (Bohutín), 15 – J. Sýkora (Kaspo).
Trestné minuty: 45 – Perďoch (Sedláček), 30 – Pilecký (Radětice).