V hobby lize hokejistů se jeden zápas nehrál

Příbram- Neúplným dvanáctým kolem pokračovala liga neregistrovaných, když se k utkání nedostavilo mužstvo Halexu, které mělo nastoupit proti Mistake. Čelo tabulky si pojistili Sedláčkovci vysokou výhrou nad posledním Rožmitálem.

12.1.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Martin Divíšek

Radětice – Bohutín 1:1 (1:0, 0:1, 0:0). Ve vyrovnaném utkání se ujali vedení domácí již v páté minutě. Hostům se podařilo ve druhé třetině vyrovnat. V závěrečné části se snažila obě mužstva strhnout vedení na svou stranu, ale nikomu se to nepodařilo.
Branky: L. Pilecký – Šrajn. Vyloučení: 6:4. Rozhodčí: Kolář, Suk.

Podlesí – Kaspo 1:2 (1:1, 0:0, 0:1). V souboji o střed tabulky uspělo Kaspo, které strhlo vítězství na svou stranu až v závěrečných minutách utkání.
Branky: Kopec – Kálal, Vítek. Vyloučení: 1:6. Rozhodčí: Kolář, Suk.

Rožmitál – Sedláček Kärcher 3:10 (1:3, 1:4, 1:3). Jasné vítězství vedoucího mužstva tabulky.
Branky: Větrovský, Štěrba, Javorský – M. Sedláček 3, Dudaščík 2, Zajac 2, M. Perďoch, Švehla, Tobolič. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:1. Rozhodčí: Sedláček, Bernard.

8. Rožmitál 12 0 1 11 19:65 1

Tabulku střelců vede po dvanácti kolech Staněk z mužstva Sedláčkovců s deseti brankami.

ZDENĚK BEJČEK

12.1.2010 VSTUP DO DISKUSE

Plněný patizon

Škola vaření: co s patizonem, zeleninou ve tvaru létajícího talíře?

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

The Tap Tap odehrají šedesát koncertů ročně

Příbram /ROZHOVOR, FOTOGALERIE/ - Naprosto neobyčejná česká kapela The Tap Tap loni oslavila plnoletost a sklízí zasloužené úspěchy nejen u nás, ale i za hranicemi. Spolupracuje se známými zpěváky a nebojí se nazývat věci správnými jmény. To potvrzují nejen texty, ale i mluvčí kapely Ladislav Angelovič a kapelník Šimon Ornest, kteří Deníku poskytli rozhovor před koncertem v příbramském letním kině v rámci programu legendární kapely Keks.

U pevnosti vznikne zřejmě dělostřelecká expozice

Příbram /FOTOGALERIE/ - Armáda předala Vojenskému historickému ústavu do užívání cvičný objekt Jordán. Jde o pěchotní srub československého opevnění v severním svahu kopce Houpák v Chráněné krajinné oblasti (CHKO) Brdy. Bývalá cílová plocha Jordán spolu s pěchotním srubem náleží k nejnavštěvovanějším lokalitám oblasti.

OBRAZEM: Huťské hasičky na domácí půdě zvítězily v útoku

Stará Huť – V sobotu se konal XII. ročník Pouťové soutěže v požárním útoku ve Staré Huti. Na domácí půdě muži skončili druzí a ženy vybojovaly první místo. Místo klasických dvou útoku, jak bývá zvykem, se běžely útoky tři.

Hokejisté Příbrami udělali z jasného duelu drama

Strakonice – Na ukazateli svítilo v 15. minutě hrozivé skóre 0:4. Bylo tomu tak v prvním přípravném utkání hokejistů Strakonic doma proti Příbrami. Čtyřgólové manko však Jihočeši v sobotu 19. srpna dokázali vyrovnat, ale v závěru zápasu inkasovali popáté a prohráli nakonec 4:5 (0:4, 3:0, 1:1).