Hokejová soutěž neregistrovaných má suverénního lídra

Příbram/ Příbramská hobby liga neregistrovaných hokejistů odehrála další čtyři duely. Tybys stále neztratil ani bod.

5.11.2008

Radětice – Mistake 2:4 (0:1, 1:1, 1:2). Ani dvě využité přesilové hry nepomohly Raděticům k ziskům bodů. Branky: M. Pilecký, Šedivý – Hošek, Bělka, Kelco, Pudlo. Vyloučení: 8:7, z toho Bernard – Běloušek OT. Využití: 2:1.

Tybys – Bohutín 4:3 (1:0, 1:3, 2:0). I když Tybys nastoupil s minimálním počtem hráčů, dokázal v závěrečné třetině strhnout vítězství na svou stranu. Branky: Poslušný, Dvořák, Vondruška, Skalický – Šrajn 2, Grinč. Vyloučení: 5:7. Rozhodčí: Hruška, Jelínek.

Tybys – Podlesí 7:2 (3:1, 2:1, 2:0). Podlesí se ujalo vedení již v první minutě zápasu, ale pak už kralovali na ledě hráči vedoucího týmu soutěže. Branky: Zbránek 2, Vaníček 2, Nacházel, Jiráček, Myslík – Vošmik 2. Vyloučení: 6:9. Rozhodčí: Chlumecký, Bernard.

Sedláček – Mistake 2:3 (1:1, 1:1, 0:1). Ve vyrovnaném utkání se v závěrečné třetině přiklonilo štěstí na stranu Mistake. Branky: Staněk, J. Perďoch – Hejhal, Brejcha, Běloušek. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:1. Rozhodčí: Chlumecký, Bernard.

Ať autobusy jedou i v den stávky, požaduje kraj

Spolužáci z příbramské základní školy Tomáš Marek a Kateřina Tomášková ve venkovní posilovně před gymnáziem.

Jarní dny lákají do venkovní posilovny

Příbramští stavaři jsou nejlepší v republice

Příbram – Student Střední průmyslové školy v Příbrami Filip Rajman se umístil na první místě v celorepublikové soutěži v projektování. Jeho spolužačka Eliška Poláková obsadila 5. místo.

Vasilův Rubáš přiveze do Sedlčan nové album a Xaviera Baumaxu

Sedlčany – Originální folk-raggae-punkové duo Vasilův Rubáš považuje Sedlčany za srdeční záležitost, a proto se do tohoto města rádo vrací. Nejbližší sedlčanský koncert se uskuteční v sobotu 1. dubna od 21 hodin v klubu Pohoda.

Šikana na škole? Aplikace má prolomit mlčení týraných

Praha - „Nenech to být," oslovuje nový web žáky, kteří se na škole setkali se šikanou. Mezi pražskými školami je o projekt zájem, ale najdou se i takové, které odpovídají: „Nepotřebujeme!".

Čermákové zahájili sezonu druhým místem v Německu

Příbram – Příbramští sajdkárkrosaři Tomáš a Ondřej Čermákové vstoupili do nové sezony. V ní budou obhajovat titul mistrů republiky a páté místo v seriálu mistrovství světa.