Kaspo Příbram - HC ZAT Podlesí 2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
V první části se obě mužstva snažila dostat do vedení, ale to se povedlo domácím až na začátku druhé třetiny, ale hosté během několika málo minut vyrovnali. Přesto si hosté vítězství vybojovali v závěrečných minutách.
Branky: Faktor, Binar – Kabíček 2, Vošmik. Vyloučení. 1:5. Rozhodčí: Bernard, Kiss.

T-HC Bohutín - Kaspo Příbram 1:8 (0:3, 0:3, 1:2)
Od první minuty byla zřejmé, kdo bude na ledě pánem. To se povedlo hostujícím hráčům, kteří svému soupeři nadělili pozdější mikulášskou nadílku.
Branky: Šrajn – Lorenc 2, Tichý, Petránek, Švandelík, Valach, Mazour, Kubík. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. Rozhodčí: Chlumecký, Kiss.

HC ZAT Podlesí - HC Radětice 3:6 (1:4, 1:1, 1:1)
I když domácí hráči vedli od první minuty, hosté dokázali využít chyb svého soupeře a o svém vítězství rozhodli již v první třetině.
Branky: Vaněk 2, Kabíček – M. Řezáč 3, M. Pilecký 2, Burian. Vyloučení: 3:3. Rozhodčí: Kensek, Bernard.

1. Kaspo 11 7 1 3 35:17 15
2. Tybys 9 7 1 1 40:27 15
3. Bohutín 10 5 1 4 32:32 11
4. Podlesí 11 5 1 5 30:40 11
5. Radětice 10 3 3 4 27:26 9
6. Mistake 10 4 1 5 27:26 9
7. Sedláček 11 1 0 10 29:52 2