HK Příbram – SKP Beroun
4:2 (1:1, 0:1, 3:0)

Na ledě velké haly se hrál dramatický zápas. Domácí hokejisté po dvou třetinách prohrávali 1:2 a obrana soupeře jim dělala velké problémy.
Ale po druhé přestávce se rozstříleli. Otočili skóre dvěma góly během jediné minuty a poté ještě své vítězství pečetili.
Branky: Staňo, Uhlíř, Dragoun, Stránský – Podzemský, Drda. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:1. Rozhodčí: Kolář, Hruška.

Lány – HK Příbram B
10:8 (5:1, 1:4, 4:3)

Úvod zápasu patřil domácím, kteří za necelé dvě minuty vedli 2:0 a v první přestávce to vypadalo na příděl hostům. Jenomže ti se vzchopili a ve 28. minutě už to bylo 5:5!
Pak se zase střelecká muška zlepšila Lánským, kteří odskočili na 10:5.
Minutu a půl před koncem začalo příbramské béčko snižovat, ale na víc než zkorigování, čas nezbyl.
Branky: Rebeka 3, Šafránek 2, Bergmann 2, Fišer, Suchánek, Kuna. Další podrobnosti domácí nehlásili.

6. Příbram B ⋌4 0 0 4 13:25 0

Také v dalším kole finálové skupiny meziokresního přeboru hokejistů se na příbramském ledě znovu ukáže SKP Beroun.

Tentokrát však bude jeho soupeřem HK Příbram B. Vedoucí celek přeboru HK Příbram A jede do Hořovic, kde se utká s Žebrákem.