Poděbrady – Sedlčany 3:4 (1:1, 1:1, 1:2)

Celé utkání provázela velice dobrá atmosféra. Hosty přijela podpořit skupina fanoušků a ti se na konci zápasu mohli radovat ze zisku tří bodů. Hrál se útočný a poměrně rychlý hokej, pohledný i pro oko diváka.

V první třetině se Poděbrady dostaly do vedení krásnou akcí Kadeřábka a Buldry. Hosté však ještě do přestávky potrestali chybu obránců a vyrovnali na 1:1.

Ve druhé třetině se domácí hokejisté dostali znovu do vedení, když se v přesilové hře prosadil věkem ještě juniorský hráč Kadeřábek. Hosté ovšem rychle odpověděli akcí Moravce, a tak svítil na ukazateli skóre i po druhé třetině vyrovnaný stav.

V poslední části hry šly Sedlčany poprvé v zápase do vedení, když využily dalších dvou chyb v obranné činnosti Poděbrad – 2:4. Domácí se ovšem nevzdávali a bojovali do poslední minuty zápasu. Dvě minuty před koncem se po vyloučení hostujícího hráče odhodlaly k power play, ve kterém se jim podařilo snížit na rozdíl jediné branky, na vyrovnání však už zbylo málo času.

Branky: 11. Buldra (Kadeřábek), 35. Kadeřábek (Pozník), 59. Terč (Pittel, Hurt) – 16. R. Moravec, 36. P. Moravec, 48. Pešta, 53. R. Moravec (Šimurda). Rozhodčí: Kubát. Vyloučení: 4:10. Využití: 2:2. Oslabení: 0:0. Diváci: 100.