Meziokresní přebor, finálová skupina

HC SKP Beroun - HK Příbram A 4:3 (1:1, 1:2, 2:0)

Domácí začali aktivně a v úvodu si vytvořili několik velkých šancí, které ovšem pochytal bravurně příbramský brankář. S postupem času hosté vyrovnali hru a ve 13. minutě se po pěkné kombinaci, i za přispění šťastného odrazu puku, dostali také do vedení. O čtyři minuty později domácí dokázali vyrovnat. Maleček se dostal do samostatného nájezdu, který zakončil perfektním blafákem – 1:1.

Zápas poté protáhl výpadek elektrického proudu, díky němuž měla přestávka před druhou třetinou půl hodiny. To se projevilo na hráčích obou celků. Ve druhé dvacetiminutovce byl k vidění narozdíl od prvního dějství dost ospalý hokej. Skóre se změnilo až ve 28. minutě, kdy Podzemský chytře proměnil brejk – 2:1. Poté see začalo na ledě hodně jiskřit a k vidění byla řada vyloučení. To více vyhovovalo hostům. Ti nejprve v oslabení dokázali vyrovnat a poté v početní výhodě dokonce šli do vedení.

Závěrečné dějství nabídlo vyrovnaný hokej s šancemi na obou stranách. S blížícím se závěrem se hosté spoléhali stále více na bránění středního pásma a domácí borci se jen těžko prosazovali před branku hostí. Domácí ale nakonec našli recept na příbramskou obranu. V 54. minutě Vintr krásným pasem přes půlku hřiště našel Hipču, který tvrdou ranou propálil příbramského gólmana – 3:3. Po vyrovnání hosté zvýšili aktivitu a Hrubeš v berounské brance si rozhodně nemohl stěžovat na nedostatek práce. Všechny šance ovšem Hrubeš pochytal a navíc půl minuty před koncem utkání domácí rozhodli o svém vítězství. Kacovský vyslat do sóla opět Hipču, který v čase 59:29 volil „ruský blafák“, tedy nechytatelný golfák pod víko – 4:3. Policisté tak protrhli šestizápasovou sérii porážek.

Branky domácích: Hipča 2, Maleček, Podzemský. Rozhodčí: Klesa. Diváci: 100.

Ostatní výsledky: HK Příbram B - Lány 1:7, Sp. TOS Žebrák - Sp. Hořovice 5:7

1. Hořovice 8 6 0 2 33:20 12
2. Žebrák 8 5 1 2 33:30 11
3. HK Příbram A 8 5 0 3 35:30 10
4. Lány 8 4 1 3 43:25 9
5. SKP Beroun 8 2 0 6 19:36 4
6. HK Příbram B 8 1 0 7 27:49 2