VYBERTE SI REGION

Tybys se mezi svátky vrátil do čela hobby ligy

Příbram/ Ani o vánocích neregistrovaní hokejisté nezaháleli a pokračovali v dalších bojích O pohár ředitele SZM. V dohrávce utkání z první poloviny soutěže nezaváhalo mužstvo Tybysu a vrátilo se do čela tabulky.

29.12.2008

Ilustrační foto.Foto: Deník/Jan Hájek

HC ZAT Podlesí – Tybys 4:7 (1:3, 2:2, 1:2)

Podlesí sice od první minuty vedlo, ale Tybys dokázal ještě do konce první třetiny skóre otočit.

Druhá třetina byla co do počtu branek vyrovnaná. O vysokém vítězství rozhodl Tybys v závěrečné třetině, když si v závěrečných minutách své vítězství pojistil dalšími dvěma brankami.

Branky: Vošmik 2, Kabíček, Černohorský – Kálal 3, Poslušný 2, Skalický, Vondruška. Vyloučení: 2:6. Využití: 1:0. Rozhodčí: Hruška, Bernard.

Mistake – Tybys 2:4 (1:0, 1:3, 0:1)

Ve vyrovnaném utkání rozhodli o svém vítězství hráči Tybysu ve druhé třetině. Ani závěrečný nápor týmu Mistake nepřinesl bodový zisk. Naopak Tybys využil otevřené obrany domácích k pojištění výsledku.

Branky: Pudlo, Černohorský – Vondruška 2, Kálal, Sýkora. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. Rozhodčí: Kolář, Kiss.

7. Sedláček 12 2 0 10 37:57 4

V průběžném hodnocení střelců vede David Vošmik z Podlesí, který nastřílel 10 branek. Největší počet trestných minut nasbíral Nacházel z Tybysu (24 minut).