1. liga: Bomba Rovina – St. garda Štětkovice 1:13, Cetos Příbram – Stars 5:4, Blackmilk Sedlčany – Rožmitál 2:7, Bubák Chlum – River Boys Zvírotice 3:4, Daleké Dušníky – Matadores 3:6, AHC Nový Knín – Kačeři Příčovy 2:12, Old boys – Olbramovice 3:8.

14. Bomba Rovina 14 1 2 11 19:73 4

2. liga: Ševci Nový Knín – Čerti Křepenice 1:4, Delikomat – Novit Neveklov 7:3, Genemusic – Marila Votice 10:2.

Exhibiční zápas

V sobotu 19. prosince se na ZS Sedlčany uskutečnil přátelský zápas mezi výběry soutěží neregistrovaných hokejistů v Sedlčanech a Benešově. Větší chuť do tohoto duelu měli domácí hokejisté, a to se projevilo i na konečném výsledku.

Západ – Východ
12:5 (3:2, 3:0, 6:3)

Hostující výběr měl problémy se složením týmu, ale přesto držel v první třetině s mužstvem Sedlčanského poháru krok. Po první výměně stran však utekli domácí na 6:2 a v poslední třetině si došli za jasným vítězstvím.

Branky: 3. Tylich (Zárybnický), 4. Chlasták (Šedivý), 17. Herma (Mlčoch), 26. Kutiš (Chlasták), 28. Ochtábec (Tylich), 34. Tylich (Zárybnický), 46. Zárybnický (Tylich), 51. Ochtábec (Tylich), 53. Mlčoch (Nápravník), 55. Kutiš (Chlasták), 58. Chwastek (Kutiš), 59. Ochtábec – 4. Novák, 7. Cvrček (Klika), 50. Svoboda (Nerad), 59. Halásek (Klika).