71 DENÍKŮ: NAJDĚTE SI SVŮJ
Vyberte si svůj regionální Deník

Ples "odrostlých" hlubošských maturantů v Dobříši.

Škola v Hluboši pořádala ples "odrostlých" maturantů

Dobříš /FOTOGALERIE/ - Plesová sezóna je právě v plném proudu. Velmi netradiční maturitní ples se uskutečnil minulou sobotu v sále dobříšské sokolovny.

ilustrační foto

Zloděje, co ve Staré Huti loni vykrádal domy, už má policie

Stará Huť – Obyvatelé Staré Huti si snad už konečně mohou trochu oddechnout. Neúnavného zloděje, který loni v obci vykrádal domy, už dopadla policie. Hrozí mu pět let vězení.

Ilustrační foto.

Vandaly v Dobříši pomáhají odhalit fotopasti

Dobříš – Strážníci Městské policie v Dobříši se s vandalismem a krádežemi vypořádali velmi efektivně.Pomocí instalovaných fotopastí se podařilo od září loňského roku objasnit…

Marie Hrušková, spisovatelka o památných stromech.

Marie Hrušková: Stromy mají v sobě zvláštní sílu, stala jsem se jejich mluvčí

Příbram – Na pulty knihkupectví přišla v předvánočním čase nová kniha spisovatelky Marie Hruškové. Jmenuje se Aleje a napsala ji společně s botanikem a popularizátorem vědy…

Dobříš - radnice na Mírovém náměstí.

Obyvatelé Dobříše rozhodují 
o podobě Prokopovy zahrady

Dobříš – Vzhled Prokopovy zahrady v Dobříši bude předmětem veřejného setkání, jež se uskuteční 24. listopadu od 10 hodin v tělocvičně Základní školy Dobříš v Lidické ulici.

Domov seniorů v Dobříši.

Domov seniorů se otevře veřejnosti, chybět nebude hudba ani výstava

Dobříš – Už podeváté představí klienti Domova seniorů v Dobříši, jak tráví svůj volný čas. Den pro veřejnost se koná v sobotu 17. listopadu ve společenských prostorách domova.

Akce Pojďme tvořit na hřiště v Dobříši

Dobříšské koláče pomohly vydělat přes 30 tisíc korun pro děti z Korkyně

Dobříš – Benefiční Akce na podporu Dětského domova v Korkyni s názvem Pojďme tvořit hřiště, která se konala v Dobříši, přinesla dětskému domovu více než 30 tisíc korun.

Ilustrační foto.

Zámecký areál v Dobříši v sobotu osvítí lampiony

Dobříš – Areál zámku Dobříš se v sobotu ocitne ve světlech lampionů a v pohádkovém království. Rodinné centrum Dobříšek zde už podeváté pořádá Lampionový průvod pro rodiny s dětmi.

Kontejner v ulici Bratří Čapků.

Oranžové kontejnery pomáhají lidem v nouzi

Dobříš – Město Dobříš připravuje ve spolupráci s Diakonií Broumov umístění oranžových kontejnerů na sběr použitého oblečení, textilu, obuvi, kabelek a dětských hraček.

Ilustrační snímek.

Šoféra zastavil 
až policejní výstřel

Dobříš – Sedmatřicetiletý řidič renaultu se v úterý v noci pokoušel ujet policejní hlídce poté, co vjel na Mírovém náměstí v Dobříši do zákazu.

Ilustrační foto.

Násilník zbil muže, ubližoval 
i přítelkyni před malým dítětem

Příbramsko – Nejméně deset dní se nepodívá domů třicetiletý násilník z Příbramska. Kromě domácího násilí má na svědomí napadení muže z Dobříšska.

Ilustrační foto.

Muž řídil auto s pistolí v ruce, namířil zbraň na záchranáře

Příbramsko – U neobvyklé příhody na Dobříšsku musela ve středu zasahovat příbramská policie. Čtyřiapadesátiletý šofér nejprve kličkoval na silnici a pak zastavil ve směru od…

Dobříšský zámek.

Dobříšský zámek se otevře v netradičním čase

Dobříš – Historické památky v netradiční době a s netradičním programem. To je celorepubliková Hradozámecká noc, do které se letos poprvé zapojuje také zámek Dobříš. Návštěvníci…

Sestřelený léto 2012 v Dobříši.

Fandové netradiční hudby na louce v Dobříši sestřelili léto

Dobříš /FOTOGALERIE/ – Konec léta si žádá pořádné rozloučení s prázdninami. Zatímco jinde se loučení teprve chystá, v Dobříši už ho mají za sebou, a to v podobě třetího ročníku…

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Copyright © VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., 2005 - 2014, všechna práva vyhrazena. Používáme informační servis ČTK. Publikování nebo šíření obsahu denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno. VLTAVA-LABE-PRESS, a.s. je členem Sekce vydavatelů internetových titulů UVDT.

Kontakt na redakci. Proč inzerovat v novinách - www.reklamavnovinach.cz