VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Poradna Příbramského deníku: posílejte dotazy odborníkům

Pokud máte doma v péči nějaké zvíře a nejste si v něčem jisti, ptejte se veterináře. Máte rodině nebo mezi svými přáteli podezření na domácí násilí, ptejte se odborníků z příbramské pobočky proFem. Trápí vás mezilidské vztahy? Nevíte, jak si poradit v období puberty vašich potomků nebo ve vztahy s partnerem, ptejte se odborníků z příbramské sociálně psychologické poradny. Dotazy, které na toto místo vložíte, budeme postupně zveřejňovat jak v tištěné, tak elektronické podobě. Prosíme o slušně a srozumitelně podané dotazy.

Poradna Příbramského deníku: posílejte dotazy odborníkům

Ilustrační foto.

VLOŽIT DOTAZ
DOTAZ: můžete mi objasnit, co je to za organizaci - je to neziskovka, placená krajem, nebo si její služby platí klienti a nebo jak vlastně funguje, jde to přes zdravotní pojišťovnu? A paní Simona je tisková mluvčí nebo sekretářka nebo jakou funkci v dané organizaci zaujímá, kdzž je tam tolik terapeutů : Poradci - terapeuti
◾vedoucí pracoviště, sociální pracovnice : Raušerová Klára
◾psycholog : Mgr. Davidová Jaroslava
◾psycholog : PhDr. Košťálová Miluše
◾psycholog : Mgr. Lenerová Ivana
◾psycholog : Mgr. Balíková Radka
◾psycholog : Mgr. Havránková Kateřina
◾psycholog: Mgr. Jíšová Kateřina
. Děkuji za odpověď
ODPOVĚĎ:Dobrý den, jsme jedním z detašovaných pracovišť příspěvkové organizace "Centrum psychologicko-sociálního poradenství Středočeského kraje", dříve Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy. Zřizovatelem je Krajský úřad Středočeského kraje. Služba je tedy bezplatná. Mgr. Simona Krutská je psycholožka - poradkyně, Mgr. Havránková již našem zařízení nepracuje. Aktuální "sestava" viz. dotaz.
Vedoucí pracoviště: Klára Raušerová, sociální pracovnice
Psycholožky - odborné poradkyně: Mgr. Jaroslava Davidová, Mgr. Ivana Lenerová, Mgr. Radka Balíková, Mgr. Kateřina Jíšová, Mgr. Simona Krutská, PhDr. Miluše Košťálová, Mgr. Milena Štěchová.
Zdravím, Klára Raušerová

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení