VYBERTE SI REGION

Futsal, Divize A, 2. kolo

Střední Čechy - Druhé kolo futsalové Divize A přineslo druhé vysoké vítězství třebusických futsalistů. Těm však situaci velice usnadnili hosté, kteří k utkání dorazili bez možnosti střídat. Byli to přesto oni, kteří jako první skórovali. Domácí pak dvěma slepenými brankami dokázali strhnout vedení na svou stranu.

21.10.2010

Ilustrační fotoFoto:

Hosté s třebusickými drželi překvapivě krok až do vyloučení Spišáka v 16. minutě. Od té doby se další průběh duelu stal otázkou výše skóre.

Slánský MCE přivítal borce Veltěže, kteří se již prezentovali mnohem lepším výkonem, než před týdnem v duelu s vojáky. Ve Slaném byli po celé utkání překvapivě lepší, stále vedli o 1 až 2 branky. Domácí vyrovnali ve 38. minutě, pak měli dvě obrovské příležitosti strhnout výhru na svou stranu, ale zazářil Hnízdil v brance hostí a duel skončil zaslouženou remízou.

V souboji nováčků se dařilo českolipskému F.A. Zole, které nedalo žádnou šanci hostujícím borcům Příbrami, ti tak odjížděli s debaklem.

Ve skvělém světle se představil i další českolipský celek. Démoni v roli hostů přehráli aktivní hrou Malibu Mladá Boleslav a po zásluze si odvezli plný počet bodů.

Oproti úvodnímu kolu posílili svou sestavu vojáci z DFK. Výsledek se však nedostavil. Naopak, na liberecké vysokoškoláky nestačili a domů si odvezli jedenáctibrankový příděl, aniž by se sami trefili. Gólovou smršť přineslo i utkání na Kladně, kde místní Celtic přivítal futsalisty Brandýsku. V duelu padlo sedmnáct branek a skóre se přelévalo ze strany na stranu. V první půli byli celkově úspěšnější hosté, ve druhé části hry zabrali domácí a strhli výhru na svou stranu.

Výsledky 2. kola divize: Slavia TU Liberec – 1. DFK Slaný 11:0 (5:0), MCE Slaný – SC Veltěž 6:6 (2:4), F.A. Zole Č. Lípa – HFK Příbram 11:3 (7:1), Malibu Ml. Boleslav – Démoni Č. Lípa 3:5 (1:1), PK Třebusice – SK B. Balet Děčín 16:3 (6:2), Celtic Kladno – FC Brandýsek 9:8 (4:5).

Ukradl kabelku i s penězi a platební kartou

Příbramsko - Neznámý pachatel ukradl kabelku z neuzamčeného vozidla, které stálo dne 18. ledna dopoledne v obci Chramiště. Poškozená v ní měla peněženku, dvě stě korun, doklady a platební kartu. Věc šetří dobříšští policisté pro přečin neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, za což stanovuje trestní zákoník až dva roky pobytu ve vězení.

Rady do zahrady

Příbram - Přečtěte si Rady do zahrady od Petra Kumšty.

Vojenské lesy vyhověly běžkařům, podívejte se, jaké cesty nebudou prohrnovat

Příbram - Úterní schůzka starosty města Příbrami s ředitelem hořovické divize Vojenských lesů a statků Petrem Švadlenou má již dnes své výsledky. VLS, díky podnětu starosty a návrhu tras příbramských běžkařů pro tuto aktuální situaci, přijímají v CHKO Brdy mimořádná opatření týkající se úpravy lesních komunikací tak, aby v co největší možné míře vyhověly požadavkům milovníků bílých stop.