VYBERTE SI REGION

Basketbalisté rozhodli o výhře v závěru

Příbram – Až v pátém kole Krajského přeboru II. třídy měli basketbalisté BK Příbram 2000 poprvé výhodu domácího prostředí. A tento duel zvládli vítězně.

20.11.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Luboš Jeníček

Jednoduché to však rozhodně neměli. Oba týmy se celý zápas střídaly ve vedení a v poslední čtvrtině byly blízko vítězství.

Závěrečné minuty však přecijen vyzněly lépe pro Příbram, a tak si připsala druhé letošní vítězství. Navíc svého nedělního soupeře bodově dohnala.

Příbram – Kralupy
58:54 (31:24)

Body Pb.: Kočí 21, Vošahlík 19 (3 trojky), Kelich 8, Brožík 5 (1), Řeřicha 4, Trčka 1. Čtvrtiny: 10:12, 21:12, 14:24, 13:6.

1. TZ Rakovník 5 5 0 342:283 10
2. Kr. Dvůr 5 4 1 365:291 9
3. Kralupy 5 2 3 326:303 7
4. Příbram 5 2 3 265:348 7
5. Ruzyně 5 1 4 364:367 6
6. So. Rakovník 5 1 4 320:390 6

Další utkání hrají příbramští basketbalisté v sobotu 26. listopadu, kdy od 18 hodin na své palubovce hostí Králův Dvůr.

20.11.2011 VSTUP DO DISKUSE

Policie. Ilustrační foto.

Ukradl kabelku i s penězi a platební kartou

Zima. Ilustrační foto

Rady do zahrady

Vojenské lesy vyhověly běžkařům, podívejte se, jaké cesty nebudou prohrnovat

Příbram - Úterní schůzka starosty města Příbrami s ředitelem hořovické divize Vojenských lesů a statků Petrem Švadlenou má již dnes své výsledky. VLS, díky podnětu starosty a návrhu tras příbramských běžkařů pro tuto aktuální situaci, přijímají v CHKO Brdy mimořádná opatření týkající se úpravy lesních komunikací tak, aby v co největší možné míře vyhověly požadavkům milovníků bílých stop.

Tipy na víkend: na výstavu fotografií nebo na retro módní přehlídku

Příbram - Podívejte se, kam se můžete vypravit o víkendu.

Rybáři si udělali zimní procházku podél Vlčavy

Rožmitál – Místní organizace Českého rybářského svazu pořádala rybářský pochod podél říčky Vlčavy a sportovního krajského revíru Skalice 411084, který obhospodařují. I když teploměr v Rožmitále ukazoval mínus 20 stupňů, vyrazili rybáři časně zrána. Účastnili se jak členové výboru, tak i rybáři a mládež. „Proběhla podrobná kontrola toku, kdy jsme mimo jiného zjistili i velký výskyt vydry.