K jedinému slovenskému účastníkovi české nejvyšší soutěže odjel tým Bobcats ve značně kombinované a zraněními zdecimované sestavě. Právě malá možnost střídání a naopak nutnost využít hráče i na jiných postech, kde tradičně hrají, vedly k porážce.

Ačkoliv konečné skóre hovoří poměrně o jasném vítězství slovenského týmu, průběh až tak jednoznačný nebyl. Příbramští třikrát v utkání vedli, naposledy na začátku druhé čtvrtiny. V jejím závěru se naopak poprvé dostali do vedení Bulldogs a náskok už nepustili. Ze stavu 14:21 postupně utekli až na 49:21 a bylo rozhodnuto. Webster a Goodson pak už výsledek jen kosmeticky upravili.

O víkendu mají Bobcats volno a pak je čekají zápasy v Ostravě a Pardubicích.

Trnava Bulldogs – Příbram Bobcats 55:34 (35:21). Body: Lörincz 13, Klementovič 12, Hence 12, Johnson 12, Bútora 6 – Víšek 6, Kohut 6, Datel 6, Webster 6, Goodson 6, Sláma 2, Vitiš 2. Rozhodčí: Gazdík, Polák, Kroulík, Rybář, Dvořáček, Frehar, Martinček. Diváci: 150. Čtvrtiny: 14:14, 21:7, 7:0, 13:13.
Bobcats: Goodson, Hamza, Straka, Bečka, Kohut, Kolář, Sláma, Webster, Petrikovič, Podhradský, Potrebuješ, Víšek, Datel, Greer, Vitiš, Murgaš, Vrba, Pohůnek, Krpec, Drmota, Terš, Kühn, Mráz, Poplštein, Tomeš, Shevchenko, Prokeš, Ševců.
Pořadí Divize A: 1. Trnava (2-0), 2. Lions (2-0), 3. Black Panthers (1-1), 4. Pardubice (1-1), 5. Příbram (0-2), 6. Ostrava (0-2).