Černá série Bobcats pokračuje, parádní touchdown Roma zůstal osamocen

Příbram – Černá série příbramského týmu amerického fotbalu pokračuje. V letošní sezoně se ani na třetí pokus neradoval z vítězství, když podruhé za sebou prohrál v domácím prostředí.

2.5.2013

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Hájek

Bobcats – Steelers
6:45 (0:25)

Proti celku z divize A2 se příbramský tým držel osm minut. Poté Vojnar našel Gajdaczeka, a ten otevřel skóre zápasu. Chvíli nato doběhl pro touchdown i Lička a stanovil výsledek první čtvrtiny.

Ostravští poté dokázali odskočit až na 31:0, když přišel světlý moment domácích.

Tomáš Rom předvedl parádní běh po interception, když se dostal přes téměř celé hřiště až k bodům. Nakonec to však byly jediné příbramské body v zápase.

Steelers odpověděli téměř vzápětí a v poslední části upravili skóre na konečných 6:45.

Body: Rom 6 – Mísař 12, Modrovič 12, Kielor 8, Gajdaczek 6, Lička 6, Merta 1. Rozhodčí: Šuška, Pěnička, Moravec, Koller, Hubálek. Diváci: 45. Čtvrtiny: 0:13, 0:12, 6:14, 0:6.

Bobcats: Olbert, Miko, Poslušný, Rom, Hnízdil, Pražák, Vitiš, Bělohradský, Lejsek, Milý, Kubiš, Červenka, Mašek, Dobiáš, Černý, Salát, Hlaváček.

Další mistrovské utkání čeká příbramské fotbalisty až v neděli 12. května, kdy potřetí za sebou nastoupí v domácím prostředí. Jejich soupeřem bude celek ze stejné divize, Praha Lions B.

2.5.2013

Ford Fiesta.
14

Dá se koupit spolehlivé auto za 50 tisíc? Tyto vozy mohou být výhrou

Obec Jerusalem má po sporech o území svůj katastr

OBRAZEM: Za peníze z brigády se Lucie Kaderková podívá k moři

Sedlčany - Brigádu v Regionálním informačním středisku v Sedlčanech si Lucie Kaderková, studentka Obchodní akademie a Vyšší odborné školy v Příbrami, pochvaluje.

Fotbalisté Příbrami porazili Varnsdorf, dvakrát se trefil Matoušek

Příbram /FOTOGALERIE/ - V Příbrami se šlo na druholigový fotbal netradičně ve středu. Ve vloženém 5. kole se domácím hráčům podařilo navázat na vítězství v Táboře a porazili poslední celek tabulky.

OBRAZEM: Sníh v srpnu na Příbramsku? Nic nemožného!

Sedlecko-Prčicko - Největší středočeský ski areál Monínec u Sedlce-Prčice umožnil zájemcům v uplynulých srpnových dnech první zimní radovánky. Na lyžování to sice ještě nebylo, ale na pořádnou koulovačku nebo na postavení sněhuláka bylo umělého sněhu dost a dost. Hromady sněhu zpestřily také závod cyklistům.

KrimiMix: Příbramák vyhrožoval ženě podpálením domu

Příbram – Čtyřiapadesátiletého muže z Příbrami policisté obvinili z nebezpečného vyhrožování. Příbramák úmyslně vyhledával svou bývalou přítelkyni v jejím bydlišti v jakoukoli denní či noční hodinu. Vyhrožoval jí zabitím, vypálením domu nebo poškozením auta. Ženu také obtěžoval telefonem, kdy volal z různých telefonních čísel. V pěti případech jí dokonce kámen do okna. Jeho hrozby a agresivita se neustále stupňovaly a tak zasáhla policie. Za to může jít agresor až na rok do vězení, protože již v minulosti byl za to souzen.