DIVIZE A

Legie Příbram – GMM Jablonec 6:11 (3:6). Utkání prvního týmu tabulky se třetím nabídl zajímavou podívanou. Domácí vedli 2:0, ale Severočeši do přestávky otočili ve svůj prospěch a poté už si vedení hlídali. Příbramští futsalisté tak po dvou kolech na výslunní divizní tabulky klesli na třetí příčku, na svého sobotního přemožitele, který se vyšvihl do čela, ztrácejí jediný bod.

STŘEDOČESKÝ PŘEBOR

ISŠ Příbram – SK Slatina 11:6 (3:4). O den později, v neděli se v příbramské sportovní hale hrálo o první příčku znovu. Tentokrát šlo o tabulku krajského přeboru. Hosté z Kladenska se ISŠ vyrovnali pohybem i kombinací a během patnácti minut se dostali do vedení 4:1. To však Příbramští do přestávky snížili na rozdíl jediného gólu a krátce po změně stran vyrovnali. Pak se chvíli oba týmy vystřídaly ve vedení, až přišly dva rychlé góly po sobě, kdy ISŠ odskočila na 8:6 a bylo rozhodnuto. V závěrečných deseti minutách už stříleli góly jen Příbramští a po vítězství odskočili na čele do pětibodového náskoku.

Celtic Kladno – HFK Příbram 10:8 (6:4). Na palubovce soupeře, kterého ještě v krajském přeboru neporazili, začali příbramští hráči dobře a vedli o dva góly. O náskok však přišli a o přestávce museli řešit, jak dotáhnout náskok Celtiku. Nakonec se jim to nepodařilo, neboť na každý gól HFK měli domácí rychlou odpověď a nic na tom nezměnil ani pokus o závěrečnou power play. Branky HFK: Šutek 4, Ptáček 2, M. Kuba, J. Hájek.