„Bohutín byl pro mě náročnější, protože byl kratší a tudíž rychlejší. Nemám teď moc naběhanou rychlost, a tak kopec ve druhém kole byl náročnější," přiznala Hradecká s tím, že odměnou za jeho zdolání jí byl doběh do cíle z kopce.

Nad dosaženými časy se moc nepozastavovala. Nebyly pro ní až tolik důležité. „Popravdě jsem si žádné časy nestanovila. Trénovala jsem teď na maraton, tak jsem čekala časy spíš horší," prozradila závodnice týmu Triatlon teamu Příbram, která bojovala kromě soupeřek i s vleklou nemocí.

Další závod Brdského běžeckého poháru se bude konat rovněž v Hořovicích, a to 5. listopadu Běh podzimní Dražovkou. Celoroční seriál pak zakončí Tochovický kros Podrejžím a Svatojanská 20.

Běh Bohutínem, ženy: 1. K. Hradecká (TT Pb.) 21:08 min, 2. S. Řechková (Oxygen Pb.) 22:42, 3. Z. Lukášková (Rokycany) 22:45. Muži: 1. J. Franěk (Tri klub Pb.) 27:28 min, 2. J. Hostička (Příbram) 27:31, 3. J. Dražan (TT Pb.) 28:18.

Hořovický Cvoček, ženy: 1. K. Hradecká (TT Pb.) 53:21 min, 2. M. Cibulková 56:16, 3. A. Frantová (obě Beroun) 56:28. Muži: 1. J. Rosol (Beroun) 46:55 min, 2. R. Bonk (Tri klub Pb.) 47:29, 3. J. Hostička (Příbram) 48:07.