Basketbalisté ukončili sezonu výhrou

Příbram/ V posledním zápase této sezony přivítali basketbalisté Příbrami tým Poděbrad. A dokázali mu vrátit porážku z prvního duelu.

17.3.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jan Hájek

Hosté byli v utkání favoritem, neboť ve skupině zatím pokaždé vyhráli a doma Příbram celkem snadno přehráli o čtrnáct bodů.

Průběh zápasu byl od začátku vyrovnaný a nabízel celkem pohledný a rychlý basket.

V prvním poločase využívali hráči Poděbrad svou výškovou převahu a drželi i mírný náskok. Po změně stran příbramští hráči zlepšili obranu a skóre se začalo obracet. Soupeř nedokázal ubránit hlavně Starku a Vošahlíka, kteří výborně stříleli a v útoku hráli ve velké pohodě. V defenzivě zahrál výborný zápas Verner, který už tolik nepouštěl k doskokům poděbradské podkošové hráče. Výsledkem bylo zasloužené vítězství domácích.

BK Příbram - PM Bohemia Poděbrady C 87:81 (41:40)

Body: Vošahlík 29, Starka 24, Mezera a Verner 9, Buchar a Kelich 8 - Uhlíř 34, Urban 14, Veselý 12, Benda 8, Vurm 6, Jireček 4, Málek 3. Trojky - 6:7. Fauly - 13:14. Tr. hody - 20/11:15/8. Čtvrtiny: 17:20, 24:20, 28:20, 18:21.

17.3.2008 VSTUP DO DISKUSE

Ilustrační fotografie.

Pražskou ulici v Dobříši čeká oprava potrubí

Obří rajčata z českých záhonků. Ilustrační foto

Rady do zahrady

Divadlo připravuje Bleší trh alias Garážový výprodej

Příbram – Divadlo Příbram chystá Bleší trh neboli Garážový výprodej. V estrádním sále bude každý moci prodávat, co už nepotřebuje a zároveň nakupovat od ostatních.

Zastupitel Král v ekocentru v Orlově končí jako ředitel

Příbram – Posledním únorovým dnem končí Vladimír Král s vedením Ekologického centra Orlov. Kdo jej nahradí, zatím není známo.

Kraj: Dohoda mezi destinačními společnostmi v Brdech není možná

Příbram - Středočeskému kraji se nepodařilo usmířit znesvářené strany ve sporu o destinační management v Brdech. Na výběr má nyní několik variant. Může dát jedné z organizací přednost a destinační management v bývalém vojenském újezdu jí svěřit.

Razie ve vězení: policie zadržela sedmnáct lidí

Příbram /FOTO/ – Ve věznici Bytíz se uskutečnila rozsáhlá razie v pondělí 20. února. Byla součástí policejní akce na Příbramsku a Písecku. Výsledkem je 17 zadržených lidí, z toho pět vězňů, ostatní jsou jejich známí, příbuzní či kamarádi.