Basketbalisté ukončili sezonu výhrou

Příbram/ V posledním zápase této sezony přivítali basketbalisté Příbrami tým Poděbrad. A dokázali mu vrátit porážku z prvního duelu.

17.3.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jan Hájek

Hosté byli v utkání favoritem, neboť ve skupině zatím pokaždé vyhráli a doma Příbram celkem snadno přehráli o čtrnáct bodů.

Průběh zápasu byl od začátku vyrovnaný a nabízel celkem pohledný a rychlý basket.

V prvním poločase využívali hráči Poděbrad svou výškovou převahu a drželi i mírný náskok. Po změně stran příbramští hráči zlepšili obranu a skóre se začalo obracet. Soupeř nedokázal ubránit hlavně Starku a Vošahlíka, kteří výborně stříleli a v útoku hráli ve velké pohodě. V defenzivě zahrál výborný zápas Verner, který už tolik nepouštěl k doskokům poděbradské podkošové hráče. Výsledkem bylo zasloužené vítězství domácích.

BK Příbram - PM Bohemia Poděbrady C 87:81 (41:40)

Body: Vošahlík 29, Starka 24, Mezera a Verner 9, Buchar a Kelich 8 - Uhlíř 34, Urban 14, Veselý 12, Benda 8, Vurm 6, Jireček 4, Málek 3. Trojky - 6:7. Fauly - 13:14. Tr. hody - 20/11:15/8. Čtvrtiny: 17:20, 24:20, 28:20, 18:21.

17.3.2008 VSTUP DO DISKUSE

KrimiMix: Policie hledala nemocnou dívku

Z představení muzikálu Postřižiny v podání známých herců a ochotníků.
3

Postřižiny se definitivně rozloučí v Mníšku

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Fotbalisté Dobříše vybojovali v Roudném všechny body

Dobříš - Fotbalisté Dobříše jeli ve druhém kole divize na hřiště soupeře. Po dobrém výkonu uspěli a zaslouženě si odvezli první tři body.

Na ruční česání přijela posila z Moravy

Přílepy – Mezi prvními letos opět padly v sobotu štoky na chmelnici u Kutílků při dalším mistrovství v ručním česání chmele. Začátek letos odstartoval výstřel z pistole na návsi. Odtud se česáči chvatně vydali na chmelnici. Museli bojovat s pěkným bahnem, protože se tu v noci přehnala pořádná bouřka. Ale to nikoho neodradilo.

OBRAZEM: O víkendu Dobříš patřila psím sportům

Dobříš - Již 12. ročník Mezinárodního kynologického festivalu CACIT se uskutečnil o víkendu v Dobříši. Jde o jednu z největších sportovně kynologických akcí ve střední Evropě. Soutěžilo se až do nedělního odpoledne v pěti kynologických disciplínách.