BK Příbram - BC Kolín C
77:82 (36:41) po prodl.

S družstvem Kolína sehráli Příbramáci loni dva vítězné zápasy a i do tohoto utkání vstoupili lépe a vedli už 11:0.

Soupeř se však nepoložil a ještě do konce 1. čtvrtiny vyrovnal hru i skóre. Do problémů s fauly se hodně brzo dostal domácí pivot Trčka, který byl proto šetřen a jeho nepřítomnost byla pod košem hodně znát.

Vyrovnaný stav, kdy se oba celky střídaly ve vedení, vydržel až do koncovky. Tři minuty před závěrem to vypadalo, že Příbram utkání zvládne. Držela náskok šesti bodů a hráči Kolína začali nervóznět.

Pak však přišla šňůra zbytečných chyb a zápas se prodlužoval. V nastaveném čase už unavení domácí nestačili na rozjetý Kolín a prohráli.

Body za Příbram: Vošahlík 18, Vaněček 16, Buchar 13, Kelich 12, Trčka 9, Brožík 4, Bokr2, Netušil 2, Buben 1. Trojky 3:6, Fauly 29:23, Tr. hody: 26/14:36/20. 5 OCH: 36. Kelich, 38. Brožík, 44. Trčka, 45. Vošahlík.