Nejlepší dvojice skupiny ukončila Příbrami šňůru výher

Příbram /FOTOGALERIE/ - Vítězná série příbramských basketbalistů na domácí palubovce skončila. O víkendu hostili v KP II. třídy dva nejlepší celky skupiny a s oběma prohráli.

19.1.2011

KP II. třídy: Příbram - Králův Dvůr.Foto: Deník/Jan Hájek

Příbram – Beroun B
74:94 (38:55)

Rezerva Berouna jde jasně za prvenstvím ve skupině. V letošní sezoně ještě neprohrála a ani v Příbrami nezaváhala. Domácí drželi s favoritem krok ve třech čtvrtinách, ztráta ze druhé části však rozhodla. Tu Beroun vyhrál 30:15 a pak už v klidu kráčel za dalším vítězstvím.

Příbram – Kr. Dvůr
42:48 (22:29)

Hosté začali dobře a získali náskok, ale Příbramáci jej brzy dotáhli. Vyrovnaný souboj pokračoval po celý zápas, i když Králův Dvůr nenápadně bod po bodu odskakoval. V poslední čtvrtině začali příbramští hráči ztrátu stahovat, ale na víc než snížení, jim nezbyl čas.

Ostatní výsledky: Kralupy B – Slaný B 79:78, Ruzyně – Kr. Dvůr 42:82, Kralupy B – Rakovník 65:69, Ruzyně – Beroun B 66:99.

V areálu Spartaku Příbram se koná mezinárodní fotbalový turnaj

Příbram – Rok se s rokem sešel a v areálu Spartaku Příbram už se vše pilně připravuje na další ročník velkého fotbalového turnaje mladších žáků.

Tipy na víkend: na Korzo nebo za permoníky, vyberte si

Příbram – Po týdnu jsme pro vás připravili několik zajímavých tipů na nadcházející víkend.

Kam o víkendu na Příbramsku za sportem

Příbramsko – O nadcházejícím víkendu se hraje další porce fotbalových zápasů, ale fandit můžete jít také na tenis, softbal, národní házenou, orientační běh nebo plážový fotbal.

Nová cyklostezka bude, až se vyřeší pozemky

Dobříš - Druhou sezonu v Dobříši funguje půjčovna kol, nyní už chybí jen cyklostezka, která by cyklisty zavedla na zajímavá místa. Právě se na ní pracuje.