Po letech, kdy se krčili spíše u dna tabulky, tedy mohou konečně příbramští basketbalisté bojovat i o postup.

Rakovník – Příbram
63:77 (30:38)

Hosté věděli, že případná výhra jim zaručí bez ohledu na nedělní výsledek ve Slaném postup a tomu podřídili vše. První čtvrtinu vyhráli 23:9 a vypadalo to, že si vypracovali rozhodující náskok. Jenomže domácí hráči postupně dotahovali a do poslední části už šli s minimální ztrátou 50:53. Obrat ale nedokonali. Příbramáci totiž znovu zkoncentrovali obranu, poslední čtvrtinu vyhráli 24:13 a připsali si rozhodující vítězství.

Body: Trčka 29, Vošahlík 23, Buben 11, Kočí 8, Řeřicha 4, Buchar 2, Brožík 1.Trojky: 5:6. Tr. hody: 10/6:16/8. Fauly: 21:17.

Slaný B – Příbram
74:31 (36:15)

Zápas ve Slaném už nic neřešil z pohledu konečné tabulky skupiny B, ale důležitý přeci jen byl. Béčko Slaného totiž bylo také postupujícím celkem, a tak se výsledek započítával i do finálové skupiny. Příbramští jej nezvládli a vysoko prohráli.

Body: Buchar 9, Malý 6, Buben 5, Trčka 5, Kočí 4, Řeřicha 2. Trojky: 5:1. Tr. hody: 18/11:10/4. Fauly: 10:18.

7. Kralupy B 12 2 10 698:948 14

Ve finálové skupině čekají BK Příbram 2000 zápasy nejlepší čtveřicí týmů ze skupiny A, což jsou Mladá Boleslav C, Poděbrady B, Kolín C a Real Réma.