CK Windoors opět na bedně

Soběslav - Český pohár cyklistů pokračoval čtvrtým dílem v Soběslavi, kde se jely tradiční Soběslavské okruhy. Kritérium na 50 kol vyhrál táborský Ondřej Zelinka (AC Sparta Praha) před Martinem Boubalem (Windoor’s Příbram) a Petrem Novotným ze Stadionu Louny.

19.4.2009

Stupně vítězů po čtvrtém závodě Českého poháru: vlevo příbramský Martin Boubal.Foto: CK Windoors

Sparta Praha sice nepřijela v kompletní sestavě, na start se nepostavil ani nikdo z nejsilnějšího českého týmu PSK Whirlpool-Author, ale přesto byl k vidění kvalitní a zajímavý závod od startu do cíle. O pořadí na prvních třech místech se rozhodovalo až v posledních pěti kolech.

Dlouho průběžnému pořadí vévodil Boubal, ale patnáct kol před cílem dostal křeče, čehož využili Novotný a Zelinka, kteří se na něj bodově dotáhli. V závěrečném dvojnásobně bodovaném spurtu vybojoval vítězství Zelinka, a to mu stačilo na posun na první pozici. Boubal se vzpamatoval a body za třetí místo mu stačily na druhou pozici celkově, když o bod předstihl Novotného.

Z dalších cyklistů příbramského týmu skončil na skvělém 6. místě Tomáš Danačík. Třetím, který bodoval, byl tentokráte Jan Wolf (12. místo = 4 body).

Smůlu měl kapitán týmu Roman Broniš. Ten byl doslova sestřelen jedním ze soupeřů.

Výsledky Soběslavských okruhů (50 kol, 75 km): 1. Zelinka (Sparta Praha) 38 b., 2. Boubal (Windoor’s Příbram) 36, 3. Novotný (Stadion Louny) 35.

Český pohár (po 4. závodě): 1. Bečka (72 bodů), 2. Maxim Toporiščev (62), 4. Martin Boubal (45).

V soutěži týmů vede CK Windoor´s Příbram se ziskem 928 bodů.

19.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

Z přípravného utkání hokejistů: Strakonice - Příbram (4:5).

Hokejisté Příbrami udělali z jasného duelu drama

Vepřín v Letech
4

Odkoupíme vepřín v Letech, schválila vláda

KrimiMix: Policie hledala nemocnou dívku

Příbram – Ve čtvrtek 17. srpna přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení o pohřešování sedmnáctileté dívce, která trpí autismem. Podle uvedených údajů měla odejít zřejmě se psem do přilehlého lesa, a to v jedné obci na Příbramsku.

Postřižiny se definitivně rozloučí v Mníšku

Mníšek pod Brdy - Sedm úspěšných sezon a desítky vyprodaných představení po celé republice má za sebou původní muzikál Postřižiny. Letošní sezona je osmá a derniérová. Kdo ještě neviděl Maryšku a paní hostinskou koupající se v pivovarském sudu, pana De Giorgiho skákajícího z komína či Francina na prskajícím motocyklu, má poslední příležitost v pátek 25. srpna v Mníšku pod Brdy.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Fotbalisté Dobříše vybojovali v Roudném všechny body

Dobříš - Fotbalisté Dobříše jeli ve druhém kole divize na hřiště soupeře. Po dobrém výkonu uspěli a zaslouženě si odvezli první tři body.