Suverenním vítězem závodů žáků se stal slovenský cyklista Denis Baška (CK MTB Dohňany) ziskem 45 bodů, který vyhrál všechny tři etapy. Ovšem na druhém a třetím místě skončily obě příbramské naděje, Nicolas Pietrula (23 bodů) a Petr Mosinger (19) - oba tedy CK Windoor´s Příbram.
V kadetech se nakonec radoval Ondřej Tkadlec - SKC Prostějov se ziskem 31 bodů. Náš František Sísr jel po svém zranění - zlomená ruka - po skoro dvouměsíční přestávce opět silniční závody a skončil nakonec jako 16.
V kategorii juniorů se celkovým vítězem se stal Petr Vakoč z Dukly Praha, který nasbíral celkem 37 bodů. Zde si vedl výborně "Dája" Novotný, celkově na 11. pozici, který ovšem v závěrečném finále skončil na skvělém 8. místě, když ho o lepší celkové umístění připravil doslova zpackaný úvod na kostkami vydlážděném vyškovském náměstí.