Nejmladší členové klubu absolvovali třídenní závody pod názvem Memoriál Otakara Malečka v Prostějově. Získali zde čtyři medaile a další cenná umístění mezi nejlepšími.

Dospělí se představili o kousek dál v Ostravě na dalším memoriálu, a to Jana Veselého. Nejlépe se tu dařilo Skalickému, který bojoval dokonce o prvenství, ale nakonec dojel druhý.

A dařilo se mu také ve vrchařském závodě v Desné. Zde si dojel „vláček“ čtyř příbramských cyklistů pro umístění na desáté až patnácté příčce.

Vrcholné akce se zúčastnili nejstarší příbramští cyklisté. V rakouském Saint Johan je čekalo Mistrovství světa veteránů. Petr Bauer se v nejstarší kategorii prezentoval nejlepším výkonem ze všech zúčastněných Čechů, když si v kvalitně obsazeném a početném startovním poli dojel pro 23. místo.

Výsledky
příbramských cyklistů

Memoriál
O. Malečka v Prostějově
Bodovačka žáci: 2. Mosinger. Žačky + kadetky: 1. Drdová. Junioři: 7. Gremblička.
Omnium (ČP) žáci: 3. Mosinger. Žačky: 2. Drdová.
MR OH sprint – kadetky + žákyně: 4. Drdová, Šrůtková. Junioři: 4. Gremblička.
MR 500m s pevným startem – žáci: 4. Mosinger. Žačky: 4. Drdová.
1000m s p.s. – junioři: 8. Gremblička.
Finále ČP mužů
Memoriál Jana Veselého v Ostravě – U 23: 2. Skalický, 15. Wolf, 17. Zaoral, 19. Šimek.
Sprint – žáci: 4. Mosinger. Žačky: 4. Drdová. Junioři: 7. Gremblička.
MR do vrchu
Desná – Dlouhé Stráně: 10. Skalický, 12. Zaoral. 14. Šimek, 15. Wolf.
MS veteránů
St. Johan (Rakousko) časovka: nejrychlejším Čechem v nejstarší kategorii byl z 84 startujících příbramský Petr Bauer na 23. místě.