FC 83 Příbram - Č. Lípa
7:4 (5:2)

Očekávaný scénář zápasu se začal naplňovat v 6. minutě, kdy se příbramští futsalisté trefili dvakrát v rozmezí sedmi vteřin. V 11. minutě pak zakončil samostatnou akci brankář Holan, když chytil střelu hostů, sám si hodil míč do pole a tečovaná střela zapadla do šibenice.

Až na čtvrtý zásah Roušara dokázali zareagovat také Démoni, když využili špatné rozehrávky Holana a poslali míč do opuštěné branky.

Ale Osmdesáttrojky už za dvanáct vteřin odpověděly. Holan předchozí chybu napravil svým druhým gólem.

Pětatřicet vteřin před přestávkou stihli ještě hosté podruhé snížit po rychlé kombinační akci, když míč opět posílali do prázdné branky.

Českolipští pak chvíli vzdorovali, ale ve 28. minutě opět rychle po sobě dvakrát inkasovali a bylo to již 7:2. Ale nevzdali se. Snížili a pak dostali šanci hrát přesilovku. Tu však sehráli špatně, jednou trefili břevno, ale jinak se k zakončení nedostali.

V nervózním závěru nastřádaly oba týmy šest akumulovaných faulů, a tak se kopaly celkem čtyři desítky, žádný z exekutorů však gól nedal.

Závěrečné zápisy do statistik zápasu patřily hostům. Nejdříve ve 39. minutě upravili na konečných 7:4 a pak jim byl pět vteřin před koncem vyloučen hráč po zbytečném faulu na gólmana.

Branky Příbrami: Holan 2, Roušar 2, Šorna, Juračka, Pazderník.

Ostatní výsledky: DFK Slaný - Celtic Kladno 8:7, Mělník B - Brandýsek 4:5, Ebárna Kladno - Třebusice 5:7, Děčín - Kadaň 5:5, Malibu MB - MCE Slaný 7:5.

12. Démoni Č. Lípa 13 2 2 9 47:72 8

V příštím kole hraje FC 83 Příbram v sobotu 23. ledna od 18 hodin na palubovce Celtiku Kladno.