V sobotu se konal oblastní přebor mladších žáků v Kolíně, na tento turnaj odjížděli Příbramští s cílem napravit dojem z nezdařeného vystoupení v Kutné Hoře. Turnaje se kromě pořádajícího HC Kolín a Spartaku Příbram zúčastnila ještě družstva Jiskry Zruč nad Sázavou, Sokola Úvaly a Sokola Bělá pod Bezdězem.

Do turnaje vstoupili příbramští kluci utkáním se Zručí nad Sázavou. V tomto utkání hráči ze Zruče potvrdili svou suverenitu v soutěži a přesvědčivě zvítězili. Po tomto z pohledu Příbramských nevydařeném zápase byl jejich druhým soupeřem tým z Úval. I v tomto utkání zvítězil favorit, když o svém vítězství rozhodl v průběhu prvního poločasu. Střelecký prapor Spartaku v tomto utkání nesl pouze Drda.

Třetím soupeřem Příbramských byl pořádající tým. Po přesvědčivých vítězstvích z předchozích vzájemných utkání byli příbramští házenkáři jasným favoritem. Tuto roli nakonec potvrdili, ale jejich vítězství nebylo tak přesvědčivé, jako tomu bylo v předchozích zápasech. K vítězství je nasměroval velmi dobrý výkon obou brankářů a střelecké umění Drdy.

V posledním utkání turnaje bylo soupeřem Příbrami družstvo Bělé pod Bezdězem, které přijelo do Kolína ve značně oslabené sestavě, což mělo za důsledek, že i do tohoto utkání šel Spartak v roli favorita. V utkání jednoznačně zvítězili.

Vítězem celého turnaje se stalo družstvo ze Zruče.

Další, v tomto roce poslední, turnaj oblastního přeboru pořádá 1. listopadu Sokol Bělá pod Bezdězem.

Sestava a střelci Spartaku: Růžička, Trčka – Crha, A. Krejča 11, Drda 23, Slepička, Z. Krejča 1, Kuchař, Vlasák 3.

Výsledky: Spartak Příbram – Zruč 2:21, Úvaly 7:24, Kolín 13:9, Bělá 16:5, Jiskra Zruč nad Sázavou – Bělá 18:1, Kolín 16:4, Úvaly 15:8, Sokol Úvaly – Kolín 18:2, Bělá 21:0, HC Kolín – Bělá 16:3.

V neděli pokračoval oblastní přebor starších žáků 5. soutěžním turnajem, který uspořádal Sokol Kobylisy. Tohoto turnaje se zúčastnily ještě týmy Spartaku Příbram, Sokola Úvaly, AŠ Mladá Boleslav a WENDY Mělník.

V prvním utkání turnaje bylo soupeřem Příbrami družstvo Kobylis a první poločas tohoto zápasu naznačil, že tentokrát Příbramští nebudou tím družstvem, na kterém si soupeři budou zvyšovat sebevědomí a skóre. Po prvním poločase díky výbornému výkonu celé obrany a podpořenému brankařskými zákroky Širokého byl stav vyrovnaný, bohužel, o osudu utkání rozhodl úvod druhého poločasu, kdy domácí získali uklidňující náskok, který dále zvyšovali.

Přesto průběh utkání zvedl Příbramským sebevědomí, což se projevilo na kvalitě a průběhu druhého utkání, ve kterém byli jejich soupeřem hráči Mladé Boleslavi. O jeho osudu rozhodla koncovka prvního poločasu, ve které Příbramští ztratili nadějný náskok a herní výpadek ve druhém poločase, kdy Spartak za deset minut dal pouze jednu branku a inkasovali čtyřikrát. I v tomto utkání se však kluci z Příbrami prezentovali výborným výkonem v obraně, o čemž svědčí úvod druhého poločasu, kdy první branku obdrželi až po 5 minutách hry.

Ve třetím utkání bylo soupeřem Spartaku družstvo Úval. Zápas se jim vůbec nepovedl a proto z něho odešli výrazně poraženi.

V posledním duelu nastoupili příbramští žáci proti Mělníku. V tomto utkání se vrátili k obraně z prvních dvou zápasů, podpořené výbornými zákroky Širokého, ke které přidali lepší koncovku. Výsledkem toho bylo výrazné vítězství.

Turnaj vyhrálo domácí družstvo před týmem z Úval. Poslední turnaj oblastního přeboru bude hostit AŠ Mladá Boleslav 8. nebo 9. listopadu.

Sestava a střelci Spartaku: Široký, Veselý - A. Krejča, Pabouček 10, Klaudy 11, Bažant 12, D. Vlasák, Štefl, V. Krejča 9, R. Vlasák, Z. Krejča.

Výsledky turnaje: Spartak Příbram – Kobylisy 7:15, Ml. Boleslav 11:12, Úvaly 5:22, Mělník 20:5, Sokol Kobylisy – Úvaly 17:14, Ml. Boleslav 16:12, Mělník 15:12, Sokol Úvaly – Ml. Boleslav 15:12, Mělník 14:7, AŠ Mladá Boleslav – Mělník 21 : 18.