Celtic Kladno – HFK
3:9 (3:4)

Pro domácí futsalisty byl zápas s HFK veledůležitý, neboť v případě výhry mohli snížit ztrátu na svého soupeře v tabulce a naopak porážka by pro ně znamenala velké komplikace v boji o záchranu.

Duel s Příbramí začal Celtic dobře a po pěti minutách vedl 2:0. Jenomže pak přišla desetiminutovka hostů, kteří čtyřmi zásahy otočili skóre ve svůj prospěch a do konce zápasu už vedení nepustili.

Kladenským svitla poslední naděje pět vteřin před přestávkou, kdy snížili na 3:4. Po změně stran však HFK zpevnilo defenzivu a po pěkných akcích začalo navyšovat skóre. Domácí se sice až do konce snažili díky power play ztrátu dotáhnout, ale míč do sítě nedostali.

Góly a as. HFK: 2:1 Hájek (Mlnařík), 2:2 Tošovský (V. Kuba), 2:3 Vacek (V. Kuba), 2:4 Ptáček (Hájek), 3:5 Hájek (Ptáček), 3:6 V. Kuba (Tošovský), 3:7 V. Kuba (Tošovský), 3:8 Černý (V. Kuba), 3:9 Tošovský (Hájek). Rozhodčí: Vaněk, Chadima. Diváci: 12. Sled skóre: 2:0, 2:4, 3:4, 3:9.

HFK: Falc - Mlnařík, Königsmark, Vacek, Tošovský - Hájek, Ptáček, V. Kuba, Černý.

Ostatní výsledky: Liberec – Děčín 10:5, MCE Slaný – DFK Slaný 16:2, Ml. Boleslav – Brandýsek 4:3, Zole Č. Lípa – Veltěž 7:3, Třebusice – Démoni Č. Lípa 11:8.

12. DFK Slaný ⋌14 2 1 11 59:121 7

V dalším kole mohou futsalisté HFK Příbram dokonce zaútočit na šestou příčku tabulky. Na palubovce ZŠ Březové Hory totiž v sobotu od 20 hodin hostí Malibu Mladá Boleslav, kterému navíc mají co vracet. V prvním vzájemném duelu totiž prohráli 2:14.